Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ženske v parih letih uničile Evropo.

Default avatar

Vzgajamo

Tisto spermo se že pomolze, tako kot kači pomolzejo strup, potem pač hitro stran, zapret v terarije in čimdlje stran.
Default avatar

tarči

Vzgajamo je napisal/a:
Tisto spermo se že pomolze, tako kot kači pomolzejo strup, potem pač hitro stran, zapret v terarije in čimdlje stran.
Nič sperme zate, je nisi vredna. V pogibel s teboj.
Default avatar

Vzgajamo

tarči je napisal/a:
Vzgajamo je napisal/a:
Bla bla, 10 primitivcev mi jo skoz ponuja, jaz pa bom samo od enga ponucala, ostalih 9 je za v kanto.
Default avatar

tarči

Vzgajamo je napisal/a:
tarči je napisal/a:
Vzgajamo je napisal/a:
Bla bla, 10 primitivcev mi jo skoz ponuja, jaz pa bom samo od enga ponucala, ostalih 9 je za v kanto.
To pa. Vsak k svojim.
Default avatar

Vzgajamo

tarči je napisal/a:
Vzgajamo je napisal/a:
tarči je napisal/a:
To pa. Vsak k svojim.
Primitivec = moški. V vseh primerih.
Default avatar

tarči

Vzgajamo je napisal/a:
tarči je napisal/a:
Vzgajamo je napisal/a:

To pa. Vsak k svojim.
Za krono stvarstva si precej dolgočasna. mej se.
Default avatar

moje mnenje

Žalost tole: a ni nihče poslušal pri biologiji v prvem letniku o razliki med hipotezo in teorijo? Hipoteza je neka trditev, ki jo postaviš, potem jo pa z raziskavami podpreš ali ovržeš. Če je podprta z veeeeeeliko dokazi, je to potem teorija.
Tale naslovna "teorija" je kvečemu hipoteza za v slovenske novice. Al pa mogoče bolj v playboyja, ker bi se vse naročnice SN odjavile od cajtnga, ki take oslarije objavlja.
Default avatar

Puhoglavost

S takim staliscem in razmisljanjem dokazujes, da si tako puhoglavo bitje kot menis, da naj bi zenske bile. Tvoj sestavek pove vec o tebi kot karkoli drugega.
Default avatar

Grda resnica

moje mnenje je napisal/a:
Žalost tole: a ni nihče poslušal pri biologiji v prvem letniku o razliki med hipotezo in teorijo? Hipoteza je neka trditev, ki jo postaviš, potem jo pa z raziskavami podpreš ali ovržeš. Če je podprta z veeeeeeliko dokazi, je to potem teorija.
Tale naslovna "teorija" je kvečemu hipoteza za v slovenske novice. Al pa mogoče bolj v playboyja, ker bi se vse naročnice SN odjavile od cajtnga, ki take oslarije objavlja.
Imas prav .
Default avatar

Vzgajamo

tarči je napisal/a:
Vzgajamo je napisal/a:
tarči je napisal/a:
To pa. Vsak k svojim.
Za krono stvarstva si precej dolgočasna. mej se.
Ja, vem, nimaš cajta. Se je eno mesto v zaporu odprlo, pa ga moraš zafilat. Pač tipični moški. 95 % zaporov zafilate.
Default avatar

Mehanik1

Ne mešat evropskih moških in žensk z drugimi manj razvitimi. Ostedotočimo se na naše razmere. Tu pa se kaže dejstvo, da so ženske mogoče v osnovi bolj pacifistične, predvsem zaradi hormonov in matwrinskega čuta. Po drugi strani pa so skrajno neinovativne in zaprte v lasten dom. Če bi ženske imele ves čas oblast, bi še vedno pešačili itd in srnice lovili s kamni. Bi pa zagotovo imeli kako vojno manj. Moškega pa narava žene v odkrivanja, osvajanja, v naprrdek......sedaj pa izbirajte. Sedaj ko živimo ko bubteki v loju, se je lepo iti oblast....ampak nekateri so s krvjo plačali, da smo danes tu....in to v večini niso bile ženske.
Default avatar

Grda resnica

PA tam so je napisal/a:
Grda resnica je napisal/a:
tarči je napisal/a:
Jaz ga nočem. Recimo eden izmed vzrokov je tale:
http://www.independent.co.uk/news/world ... 28389.html
Od kozojebov ki zrejo s srebrnimi zlicami drugega ni pricakovat.
Pa tam so dedci glavni in brez konkurence. Kam to vodi, se pa lepo vidi.
Tam je vecina nepismenih kretenov ki furajo neko tradicijo.
So 6000 let za luno in glavna okupacija jim je seks ce ni babe je pa koza dobra. Divjastvo brez meja.
Default avatar

Vzgajamo

Mehanik1 je napisal/a:
Ne mešat evropskih moških in žensk z drugimi manj razvitimi. Ostedotočimo se na naše razmere. Tu pa se kaže dejstvo, da so ženske mogoče v osnovi bolj pacifistične, predvsem zaradi hormonov in matwrinskega čuta. Po drugi strani pa so skrajno neinovativne in zaprte v lasten dom. Če bi ženske imele ves čas oblast, bi še vedno pešačili itd in srnice lovili s kamni. Bi pa zagotovo imeli kako vojno manj. Moškega pa narava žene v odkrivanja, osvajanja, v naprrdek......sedaj pa izbirajte. Sedaj ko živimo ko bubteki v loju, se je lepo iti oblast....ampak nekateri so s krvjo plačali, da smo danes tu....in to v večini niso bile ženske.
Ženske niso kaj dosti pacifistične. Precej možov so spravile na vrv, pijačo, družin uničile.
Default avatar

komunistični proizvod Vatikana

MOŠKI posiljevalci, morilci, orožarji je napisal/a:
SVET UNIČUJE IZKLJUČNO MOŠKA NASILNIŠKA SADISTIČNA NARAVA, KI POSILJUJE, DRLA OROŽJE, UNIČUJE ŽENSKE IN OTROKE!
Milka Planinc, premijerka ex yuge v 80 letih, največja klavka in zločinka proti človeštvu, nikoli obsojena, v miru živela v Zg do svoje smrti.

Druga najhujša klavka Zdenka Kidrič, kaj je počela v Kočevju, še moški klavci so kozlali.

In še bi lahko naštevali.
Mater, ki to ni, Terezo.
Samo komunizem jih ima nebroj. Jih je pa sam vzgojil.
Komunizem je proizvod Vatikana.
Default avatar

cenmay

lejte takole je .evropske ženske ne cenijo evropskih moških, ker kao niso več pravi moški če ženski pustiš da prevlada te enostavno več ne ceni,zato pa imajo raje balkance, muslimane in črnce,ker so kao pravi moški in se jih bojijo,zato jih spoštujejo,nas,ki smo jim pa dopustili to trapasto emancipacijo,pa zmerjajo z lenuhi,delomrzneži nesposobneži jokicami mamini sinčki in podobnimi babjimi izmišljotinami,no saj se bo sčasma pokazalo kaj smo evropski moški,kaj pa azijci in afričani,pa bo nažalost prepozno,ker takrat tudi raznih varnih hiš sos telefonov nebo več,ker jih bo ukinilo SHERIATSKO PRAVO!će ve za zdaj še v vato zavite evropske princeske sploh veste kaj je to.zapomnite si evropski MOŠKI smo svojim ženskam omogočili enakopravnost in nihče drug! Glejte predrage in spoštovane evropejke da ne bo prepozno in začnite ceniti tudi evropejce,ne pa samo tistih, kise jih bojite.
Default avatar

noge dajo pač narazen tujcem hahahaha

Moja teorija je napisal/a:
V nekaj letih so uničile Evropo.
Čim se jih je spustilo v politiko,kaos.
Z razlogom so vedno moški odločali o pomembnih zadevah,ker ženske ne razpolagajo s takšnim spektrom intelekta.
One živijo za zdaj,ne za preteklost ne prihodnost,samo,da jim je fajn....bo že pravijo,ali pa,ko jim voda teče v grlo rečejo "Ah,saj ni tako hudo".
One se sploh ne poglobijo v probleme,se niti ne ubadajo toliko s prihodnostjo,medtem,ko moški pa se in to zelo.
Enako se ženske poročajo in vlačijo balkan v Slovenijo,poslušajo balkanko glasbo,citirajo v balkanščini na FB.
Njim je vseeno za kulturo,narod,prihodnost,one bi se v momentu oblekle v burke,če bi to videle na Ellen ali pa na 24kur reklamirano kot nek nov modni trend.
Default avatar

islamizacija eu

najbolj razvite države je napisal/a:
Najbolj razvite države so v Skandinaviji, kjer je največ žensk v politiki.
Kaka Turčija, Iran, Sirija... tam pa je čisto moška oblast.
V Skandinaviji bo čez 15 let prevladal videz temnejših ljudi. Svetlobpolni ne bodo več v večini. Na Švedskem prakticirajo bolj strogi islam, kot v Afriki - izpoved črnke, ki je šele na Švedskem dojela kaj sploh islam je in kako je njihov Bog krut. Ovija se, ampak samo zato, da se brani pred muslimani, za lastno zaščito pred ostalimi.

V Iranu, Arabiji tujcev praktično ni, ker ne smejo v državo, pridejo lahko samo na povabilo.

Skratka ženske v EU so naredile EU islamsko oziroma bo taka čez 20 let. Islam je ostal islam.

Sicer pa, prebrala sem zgodbo o nizozemski političarki, ki je javno govoria o tem, kakšen je islam. 3 muslimani so jo posilili in ji rekli, da mora priznati Mohameda za edinega preroka. Ubila se je.

A kdo poroča o teh primerih islamizacije EU kako v resnici poteka?
Default avatar

samo Bog ve

Levičarji za katerimi stojijo muslimani pač silijo ženske na oblast.

Zato, ker jih je lažje pokoriti, kar pomeni beseda islam.

Primer nizozemske političarke. Jasno je govorila o tem kakšen je islam v resnici. Vse. V nasprotju z EU načeli, vrednostmi, moralo. Trijie muslimani so jo posilili in ji rekli, da mora priznati Mohameda za preroka. Ubila se je.

Sam Bog ve, koliko so jih na ta na način utišali in podredili in pokorili.