Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A vsi moški varajo?

A vsi moški varajo?

Za ene tipe je tako jasno takoj, da ne znajo brez, da bi težili vsaki ženski za seks.
Ampak so pa moški za katere sem bila prepričana, da pa res ne bi varali. Urejen odnos z družino, družino, ženo spoštuje, ampak že nekaj takih me je nagovarjalo k seksu.
Včasih potem razmišljam, da bi komu to povedala, ampak kdo bi mi sploh verjel, da taki družinski očetje, možje, in oh in sploh poštenjaki skušajo varati?
Že kar nekaj takih primerov sem imela. Pa ne vem ali mislijo, če sem samska, sem pa vsem na voljo ali kaj?
Samo groza me je ob misli koliko vseh moških poskuša varati.

Tako ti gledaš na zadevo, ti pa nekaj povem, ko je sodelavka ven spravila, da jo žicam, sem se spraševal, kaj hudiča ji je, kaj je meni, kake signale dajem. No pol sem/smo ugotovili, da v bistvu vsak pozdrav, pogled ona vzame za flirt. Aja bila je samska, očitno tako željna deca, da ji je varovalka pregorela.

Tako ti gledaš na zadevo, ti pa nekaj povem, ko je sodelavka ven spravila, da jo žicam, sem se spraševal, kaj hudiča ji je, kaj je meni, kake signale dajem. No pol sem/smo ugotovili, da v bistvu vsak pozdrav, pogled ona vzame za flirt. Aja bila je samska, očitno tako željna deca, da ji je varovalka pregorela.[/quote]

Če ti tip direkt reče, da želi seksat s tabo?
Če se pogovarjaš z njim in te začne objemat in skuša slačiti?
Jaz sem včasih naivno mislila, da klepet z moškim, ne pomeni flirtanja. Samo za poročene moške očitno pomeni ravno to.
Da ne omenjam tega, da krila sploh ne nosim, preden začne kdo o minicah. Globokega dekoletja nikoli, ne kaže trebuha, popka. V glavnem sem v kavbojkah in nekih mikicah, nobenih štikl. Da ne bo kdo pisal kako se zapeljivo oblačim, da sem si sama kriva.
Da ne omenjam treh svojih razmerij, ko so gospodje ‘pozabili’ omeniti, da so poročeni.

Tako ti gledaš na zadevo, ti pa nekaj povem, ko je sodelavka ven spravila, da jo žicam, sem se spraševal, kaj hudiča ji je, kaj je meni, kake signale dajem. No pol sem/smo ugotovili, da v bistvu vsak pozdrav, pogled ona vzame za flirt. Aja bila je samska, očitno tako željna deca, da ji je varovalka pregorela.[/quote]

Bolj ženske varajo in ne prenesejo zavrnitve.In ja se jim utrga.Kar neke privide in prisluhe imajo.

Tako ti gledaš na zadevo, ti pa nekaj povem, ko je sodelavka ven spravila, da jo žicam, sem se spraševal, kaj hudiča ji je, kaj je meni, kake signale dajem. No pol sem/smo ugotovili, da v bistvu vsak pozdrav, pogled ona vzame za flirt. Aja bila je samska, očitno tako željna deca, da ji je varovalka pregorela.[/quote]

Če ti tip direkt reče, da želi seksat s tabo?
Če se pogovarjaš z njim in te začne objemat in skuša slačiti?

Jaz sem včasih naivno mislila, da klepet z moškim, ne pomeni flirtanja. Samo za poročene moške očitno pomeni ravno to.
Da ne omenjam tega, da krila sploh ne nosim, preden začne kdo o minicah. Globokega dekoletja nikoli, ne kaže trebuha, popka. V glavnem sem v kavbojkah in nekih mikicah, nobenih štikl. Da ne bo kdo pisal kako se zapeljivo oblačim, da sem si sama kriva.
Da ne omenjam treh svojih razmerij, ko so gospodje ‘pozabili’ omeniti, da so poročeni.[/quote]

To je pa spolno nadlegovanje in prav je da ga prijaviš, poročen ali samski, tako se ne obnaša.
glede zadnjega stavka, pa kaj naj ti rečem, kljuka se za kljuko obesi!

Tako ti gledaš na zadevo, ti pa nekaj povem, ko je sodelavka ven spravila, da jo žicam, sem se spraševal, kaj hudiča ji je, kaj je meni, kake signale dajem. No pol sem/smo ugotovili, da v bistvu vsak pozdrav, pogled ona vzame za flirt. Aja bila je samska, očitno tako željna deca, da ji je varovalka pregorela.[/quote]

Bolj ženske varajo in ne prenesejo zavrnitve.In ja se jim utrga.Kar neke privide in prisluhe imajo.[/quote]

Že doživeli, ampak HB še v času “samskosti”.


Jaz se zahvalim za ponudbo in povem, da me vezani delajo frigidno.

Dobra :).

Ma, razočarana sem, ko misliš, da je moški ok kolega, da je tudi res zvest ženi, potem pa vidiš, da je kolega le do takrat, ko mu poveš, da nočeš seksat z njim.
Z raznih portalov za spoznavanje sem vajena, da tam pretežno poročeni visijo. Samo tako v reali pa nisem mislila, da je toliko varalic oz. takih, ki skušajo varat. Za nekaj moških sem bila prepričana, da so res zvesti in sploh ok. Pa ugotoviš, da ne.

Prav sprašujem se, če je kak moški, ki je zmožen družiti se z ženko, se pogovarjati, čeprav ve, da nima šans za seks?
Naivno sem mislila, da so moški poštenjaki, da se da družiti z njimi, da ne vidijo žensk le kot spolni objekt.

Dobra :).

Ma, razočarana sem, ko misliš, da je moški ok kolega, da je tudi res zvest ženi, potem pa vidiš, da je kolega le do takrat, ko mu poveš, da nočeš seksat z njim.
Z raznih portalov za spoznavanje sem vajena, da tam pretežno poročeni visijo. Samo tako v reali pa nisem mislila, da je toliko varalic oz. takih, ki skušajo varat. Za nekaj moških sem bila prepričana, da so res zvesti in sploh ok. Pa ugotoviš, da ne.[/quote]

da iščeš, pa da ne dobiš, pol so pa vsi isti, al kaj?
PS
Naša šefica je samska, ga ni ki bi ji upal samo namigniti na sex, saj veš zakaj a ne?

Avtorica, to bom sm teb povedal, pa ne okol govort, heeh,…. jaa, vsi moški varajo, če imajo šanso in, če je ženska privlačna. To, da so te pa kar trije poročeni zapecali, pa še mene skrbi, čist resno, kako ti je to ratalo oz., kako je njim ratalo……

Dobra :).

Ma, razočarana sem, ko misliš, da je moški ok kolega, da je tudi res zvest ženi, potem pa vidiš, da je kolega le do takrat, ko mu poveš, da nočeš seksat z njim.
Z raznih portalov za spoznavanje sem vajena, da tam pretežno poročeni visijo. Samo tako v reali pa nisem mislila, da je toliko varalic oz. takih, ki skušajo varat. Za nekaj moških sem bila prepričana, da so res zvesti in sploh ok. Pa ugotoviš, da ne.[/quote]

Te razumem. Jaz jim odkrito in naravnost povem, da takšnih moških ne spoštujem. Prvo zato, ker tisto kar se zlahka ponuja, najdeš za vsakim vogalom. Nima nobene vrednosti. Tisto kar je pa redko (beri vrednote) je pač zame dragoceno. Vrednote so diamant in jaz sem vredna diamanta! Verjemi, se kar zamislijo potem…seveda ostani prijazna, morda jim razširiš obzorje, pa čeprav vsaj za par minut.

a če ni lepa, potem jo pustijo na miru? neee, tudi grde imajo šanse pri poročenih

Ne, moj oče ni in moj mož tudi ne, pa moj svak ne, pa… jih še kar nekaj poznam, ki ne. Pa če verjamete ali ne. Mi je vseeno. Samo odgovorila sem na vprašanje.

pa kako si lahko taka, to je še edino kar ima, da so moški pač prasci, še posebej poročeni!
PS
V naši familiji samo eden od 8 vara, in tisti eden je tak podenj, da mi ni jasno, kako mu nasedajo;)

ko sem jaz to napisala kar si ti sem bila lahka, samovšečna, žrtev itd…gotovo si to večina forumašic misli tudi za tebe

moški varajo ja..sem mislila, da tisti pri 50 kjer sem zdaj jaz ne bodo več taki, da bodo že vedeli, kaj v življenju res šteje, se bodo kaj naučili iz napak..sem delala račun brez krčmarja

in tako kot ti nosim ta križ, veliko se jih je trudilo, da bi me spravili v posteljo, veliko jih vidim sedaj ko žena ni poleg če sem jim jaz prestara se spravljajo na mlajše

probaj tako kot jaz..v otroštvu so nam pripovedovali neke pravljice o sta se poročila in srečno živela do konca svojih dni…čeprav veva in ti in jaz da jih večina vara..naj nama ne umre upanje da kateri pa mogoče ne .. ok?:-)

Eh.. večkrat slišiš kakega ko pravi “o kaj bi pa tej delal”.. pa ko imajo take dvoumne… pa se posmejem in mislim svoje.
Kar nekaj takih korenjakov, ki dnevno oblajajo vse kar leze, ki ti skoraj padejo v dekolte, pa se je zgražalo, ko je ena aktivno iskala ljubimca (poročena in z otroci).. Mislim potem pa poslušaš – ubogi dec s tako babo, pa kaj ji je, saj ima otroke itd… Prijel je le en, od vseh tistih korenjakov pa je sedaj ostal le nasmeh in zgražanje nad njo.
Dojemanje osvajanja ima vsak drugače.. Za mojega ti garantiram da te ne bo slačil, te objemal, ne bo ti vstopil v osebni prostor… verjetno pa če bi bil v družbi bi te dražil in mogoče bi katere dojele da flirta.


Jaz se zahvalim za ponudbo in povem, da me vezani delajo frigidno.[/quote]

Itak, da so za vse drugi krivi.

Mene je v bistvu presenetilo, koliko je varanja, ko sem z leti spoznavala ljudi. Pa ne varajo samo moški, tudi ženske so prekleto dejavne na tem področju. Samo moški se bolj hvalijo okrog, ženske pa držijo bolj zase – moj občutek.
Ko sem slišala zgodbe, kako poročene ženske hodijo k tipom samo na seks … nisem mogla verjet.
Sicer pa sem bila tudi sama kdaj deležna kakšnega osvajanja, ampak nisem pa nikoli imela občutka, da bi tip dejansko kaj storil. Večinoma jih je samo gobec 🙂

Najbolj naivne ženske trdijo, da v njihovem sorodstvu pa ne varajo moški. Ja, kaj resno mislite, da bo vam ata razlagal, da vara? Pa, da bo svak ravno svoji svakinji razlagal, da vara?
Ne se slepiti.
Na kupe moških samo zato ne vara, ker so zavrnjeni, ker nimajo prilike. Je pa kriza kaki uglajeni, družinski in na sploh na videz zvesti možje, poskušajo varat. Ja in njihove žene so sveto prepričane, da njihov mož pa že ne.

jao jao si ti naivna:-)

flirtanje ne da bi te želel pof***** ni tega

a s tem se poročene tolažite ko izveste da je vaš “flirtal”? da obstaja samo flirt? ne obstaja..če je ženska pripravljena na seks se bo vsak moški ki se je prej kuril s flirtanjem brez obotavljanja dal dol z njo

Ne vem, zgolj ugibala bom: a morda ti zgolj takšne tipe privlačiš?

Če pri sebi pogledam, mene osvajajo samski, zaseden tu in tam kakšen poskuša, a zgolj besedno. Jim je takoj potem vse jasno, da pri meni šans nimajo, ker tako kot je nekdo zgoraj napisal, zasedeni tipi me naredijo frigidno 🙂
Še nikoli se me ni noben zaseden tip dotikal, me pričel slačiti (?!) tako da to mi je res nekaj novega kar sem tukaj prebrala.

Tudi med vsemi fanti, ki sem jih imela, se niti pri 1 ni zgodilo, da bi se izkristaliziralo, da je v resnici oddan.
Ne vem, očitno mi na neke lažnjivce in manipulatorje sploh ne uspe naleteti. Je pa res, da ne potrebujem dosti časa in že takoj ugotovim, kakšen osebnostni profil moškega imam pred sabo, ko koga novega spoznam. Točno čutim, če si kdo kaj izmišljuje in naklada.

Po drugi strani recimo moja sestrična in še ena prijateljica lahko napišeta nekaj podobnega, kot ti. Non stop neke zgodbe, kako sta se z oddanimi zapletli in prepozno ugotovili ali kako ju je kateri okoli prinesel, se lagal ali kot strela iz jasnega zapustil.
Res, cele romane lahko napišeta o t.i. bednih moških. Sama se pa po drugi strani sprašujem, v katerem svetu jaz živim, da se to meni preprosto ne dogaja in ne morem nič posebej slabega čez moške reči, saj so bili vsi moji ex fantje zelo OK.

Ne dam samo roke v ogenj, ampak cela lahko skočim v ogenj s trditvijo, da moj oče ni nikoli varal, niti poskušal varati moje mame.
In ne, se ne slepim.

Slepite se tiste ženske, katere mislite, da so popolnoma vsi moški na tem svetu takšni, kot tisti slabiči na katere ve naletavate.

Če v vašem sorodstvu ni iskrenih odnosov, ne pomeni, da jih tudi drugje ni. Mislim, da je tudi tukaj srž vašega problema. Ker ste odraščale v svetovih, kjer se je varalo, lagalo, manipuliralo, potem avtomatsko privlačite tipe, ki z vami počno isto. Vaš končni zaključek pa je, da to počno VSI in vzorec vlečete naprej. Ampak se motite. Morda vam kdaj uspe priti ven iz teh zmot, morda tudi ne.

Tema ni o tem kake tipe privlačim.
Tema je o tem, da sem zgrožena kako taki navzvezn urejeni, družinski možje skušajo varati.
Gre za to, da sem šokirana, da tudi taki moški, ki bi vsak trdil, da ne varajo, skušajo varati.
Zato se mi postavlja vprašanje ali je sploh kdo zvest ali so zvesti le tisti, ki nimajo prilike varat?

Ne dam samo roke v ogenj, ampak cela lahko skočim v ogenj s trditvijo, da moj oče ni nikoli varal, niti poskušal varati moje mame.
In ne, se ne slepim.

Slepite se tiste ženske, katere mislite, da so popolnoma vsi moški na tem svetu takšni, kot tisti slabiči na katere ve naletavate.

Če v vašem sorodstvu ni iskrenih odnosov, ne pomeni, da jih tudi drugje ni. Mislim, da je tudi tukaj srž vašega problema. Ker ste odraščale v svetovih, kjer se je varalo, lagalo, manipuliralo, potem avtomatsko privlačite tipe, ki z vami počno isto. Vaš končni zaključek pa je, da to počno VSI in vzorec vlečete naprej. Ampak se motite. Morda vam kdaj uspe priti ven iz teh zmot, morda tudi ne.[/quote]

Ti pa res živiš v utvarah. Ti dejansko misliš, da bi ti tvoj svak, tvoj oče, tvoj mož, tvoj brat… povedal, da je poskušal seksat z eno pa ga je zavrnila? Misliš, da so trapasti, da bi ti to sčvekali?
Koliko tipov bo dejansko komu priznalo, da bi varali, samo možnosti ni?
Razmišljal raje v smer, da bi varali pa ni bilo prilike, boš bolj zadela realo.

New Report

Close