Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A zdaj se hodi v šolo že na pol nag?

A zdaj se hodi v šolo že na pol nag?

…………………………………………………….

Takih je pa danes polno po mestu 🙂

Kretenizem!

nova
Uredništvo priporoča

Pa sav veš da je zunaj še poletje. Kako pa naj hodijo oblečeni? Aja pa kratke majčke so bile tudi pred 20timi leti modern in tudi takrat smo jih nosile za v solo.

A res se ne da normalno elegantno obleči , primerno za šolo, ali se je mladini zmešalo? Pa kakše signale to pošilja okolici?

Nisem zato, da je punčka zadekana v burko, ampak malodane pitschke pa tudi ni treba kazati še take mladoletne ali pač???

A res se ne da normalno elegantno obleči , primerno za šolo, ali se je mladini zmešalo? Pa kakše signale to pošilja okolici?

Nisem zato, da je punčka zadekana v burko, ampak malodane pitschke pa tudi ni treba kazati še take mladoletne ali pač???[/quote]
Kaj vse ne sproducira bolani um.

A res se ne da normalno elegantno obleči , primerno za šolo, ali se je mladini zmešalo? Pa kakše signale to pošilja okolici?

Nisem zato, da je punčka zadekana v burko, ampak malodane pitschke pa tudi ni treba kazati še take mladoletne ali pač???[/quote]
Ne vem no, ampak v elegantnih oblekah nismo nikoli hodili v šolo. Moja generacija recimo zlizane kavbojke, superge, očetove prevelike srajce … (kaj drugega se itak skoraj ni dobilo), ni bila neka eleganca.

No, saj v življenju nimajo namena vse bit znanstvenice, zdravnice, intelektualke.

Nekatere poklica nauči ulica. Nekatere se nimajo namena zanašat na kariero, ampak zgolj na ”look”.
Gnezdo tudi je kot je, če tako iz njega leti…

A res se ne da normalno elegantno obleči , primerno za šolo, ali se je mladini zmešalo? Pa kakše signale to pošilja okolici?

Nisem zato, da je punčka zadekana v burko, ampak malodane pitschke pa tudi ni treba kazati še take mladoletne ali pač???[/quote]
Ne vem no, ampak v elegantnih oblekah nismo nikoli hodili v šolo. Moja generacija recimo zlizane kavbojke, superge, očetove prevelike srajce … (kaj drugega se itak skoraj ni dobilo), ni bila neka eleganca.[/quote]

Se strinjam. Ampak mislim, da kratke hlače (skoraj “hotke”) in kratka majčka pa tudi nista primerna oprava za šolo.

A res se ne da normalno elegantno obleči , primerno za šolo, ali se je mladini zmešalo? Pa kakše signale to pošilja okolici?

Nisem zato, da je punčka zadekana v burko, ampak malodane pitschke pa tudi ni treba kazati še take mladoletne ali pač???[/quote]

Zakaj se pa ti ne moreš normalno, elegantno in primerno izražat?


Ne vem no, ampak v elegantnih oblekah nismo nikoli hodili v šolo. Moja generacija recimo zlizane kavbojke, superge, očetove prevelike srajce … (kaj drugega se itak skoraj ni dobilo), ni bila neka eleganca.[/quote]

Se strinjam. Ampak mislim, da kratke hlače (skoraj “hotke”) in kratka majčka pa tudi nista primerna oprava za šolo.[/quote]
Joški in genitalije so pokrite. Z ostalim ima pa problem samo bolano perverzen um.

Imam dva najstnika in niti pod razno jima ne pride na misel, da bi se tako oblekla za v šolo. Pa starši a res nimate več občutka kaj je prav in kaj narobe. Vam je to vse ok?

Se strinjam. Ampak mislim, da kratke hlače (skoraj “hotke”) in kratka majčka pa tudi nista primerna oprava za šolo.[/quote]
Joški in genitalije so pokrite. Z ostalim ima pa problem samo bolano perverzen um.[/quote]

Aja? Saj bikinke tudi pokrijejo prsi in genitalije, pa v njih ne hodimo po mestu, ne?

Njim je to vse ok…..in primerno….mamini sončki

to, da so brez obleke je veliko manjši problem kot to, da so brez karakterja, da so se pustile takole počečkat…

Če jih je pa groza fazaniranja, no!
Če se katera ne bo streznila do večera, ker so jo na silo kje zadržali, ji le verjemite, da je pila samo vodo, pa ji je nekdo nekaj not dal :p

A imaš fanta ali punci? Ali oba? Ker kot vidiš, se takole oblačijo IZKLJUČNO punce. V vročih kratkih hlačkah, pa z razgaljenimi trebuščki… saj vsi vemo, zakaj. Da jih bodo lahko FANTJE popisali po goli koži. Mlade nastavljačke, nič novega. Sram je pa lahko njihove starše, da mlade punce take ven spuščajo! Tak se gre na sprehod ob morju ali plaži, NE PA V ŠOLO!!!!

alternativa muslimanskim burkam ☺☺


Joški in genitalije so pokrite. Z ostalim ima pa problem samo bolano perverzen um.[/quote]

Aja? Saj bikinke tudi pokrijejo prsi in genitalije, pa v njih ne hodimo po mestu, ne?[/quote]

Hja, mogoče zato ker mrgoli takih zatežencev? hahaha


in princeske

Samo moram pa pohvalit nasilneže. Tako lepo porisat nekoga, ki se strašno upira, to je umetnost.


kolikor sem videl … so se prav ponosno in profesionalno “nastavljale” in mirno stale ☺

Eh, pustite punčke, naj se razkazujejo. Saj bodo kmalu morale obleči črne vreče in rjuhe, zakriti vse telo in še obraz povrhu, naj se zdaj še razkazujejo, dokler se lahko.

P.S. A si predstavljate, kaj si misli en pobožni musliman, ko take punce vidi na cesti?

Jaz svoje hčere take ne bi pustila v šolo, tako da se mi bolj poraja vprašanje kakšne razkazovalke so šele njihove matere.


kolikor sem videl … so se prav ponosno in profesionalno “nastavljale” in mirno stale ☺[/quote]

Točno o tem sem pisala tu:
http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11027102

New Report

Close