Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bikini depilacija, najstnica

Bikini depilacija, najstnica

Pozdravljeni!

Stara sem 14. Do sedaj sem se vedno doma mučila z bikini, včasih z brazilsko. Vendar sem po 3 dneh imela vse spet zunaj, da sem skoraj znorela. Uporabljala pa sem najveckrat depilacijsko kremo, redkokdaj britvico. Tudi dlake so se mi razširile.. Zdaj me pa zanima ali je primerno da gre 14-15 letnica v salon na bikini ali pa brazilsko depilacijo?

Bikini da. Vsekakor.

Za koga pa se moraš pri 14-ih depilirati? Zato da se pred prijateljicami hvališ, da imaš zdepilirano. Pa po 3 dneh znova?
Boš rekla, je poletje in kopalke in te stvari. Ne vem, kako je pri drugih, ampak pri teh letih ni meni iz kopalk gledala niti ena dlaka. Šele z leti se poraščenost širi in kocine rastejo tudi po delu, ki ga kopalke ne pokrijejo.
če te že toliko motijo dolge dlake, vzemi britvico in se pobrij – ne na nulo ampak toliko, da jih bistveno skrajšaš. Ni boleče, naslednji dan ne pika, pikice se ti ne vnamejo.
Res me zanima, če je res pri 14. nujno to, kar počneš????
Če pa si že spolno aktivna pri teh letih, potem pa sploh nimam komentarja.

nova
Uredništvo priporoča


Pomiri se no, mogoče je pa plesalka ali gimnastičarka. Dresi pa to.

Če bi bilo vse skupaj zaradi dresa, verjemi, da bi to v prvi vrsti napisala.

Ne nisem plesalka. Tudi spolno aktivna nisem pri 14? Mogoče se želim le ‘zazihrat’ da mi ne pogleda kaj izven kopalk? A še nisi slišala za ‘močneje poraščene’? Srečna ti da si imela tako malo. Bedne komentarje pa zase zadrži. Vprašala sem za mnenje in dobila 1 RESEN odgovor. Mona

Jaz ti predlagam, da greš h kozmetičarki na bikini depilacijo. Moja je bila zeloo prijazna, sicer sem imela naročeno depilacijo nog plus bikini, in ta bikini se šteje kao do tam, kjer imaš kopalke. Pa je moja kozmetičarka sama rekla, če vzame malo več, da bo zaziher 🙂 Če ne bo sama rekla, jo lepo prosi, če lahko kakšen cm ali dva več podepilira, itak bo 🙂

Aja spregledala sem del tvojega vprašanja, itak da je normalno! Jaz sem kar precej poraščena in sem pri 16ih šla prvič na depilacijo mislim da, pa je rekla da hodijo še mlajše. Za brazilsko pa ne vem, ampak mislim da ni potrebe po tem.

Aja spregledala sem del tvojega vprašanja, itak da je normalno! Jaz sem kar precej poraščena in sem pri 16ih šla prvič na depilacijo mislim da, pa je rekla da hodijo še mlajše. Za brazilsko pa ne vem, ampak mislim da ni potrebe po tem.[/quote]

Jooj najlepša hvala ti, super si rees:))))

Pošpricaj z boom efektom. Pri moji zaraščenosti deluje izredno učinkovito.

[img]http://www.poljoprivrednaapoteka.com/slike/00091.jpg[/img]

si ti čist ok?
misliš da če ti nisi imela kocin jih potem nima nihče?
a ste eni res tako hudo nerazgledani, da niti tega ne veste, da smo si ljudje različni?

petnajstka, ti kar lepo pojdi do kozmetičarke, naj te lepo uredi, kot si sama želiš, samo ne poslušaj bebavih komentarjev nekaterih tule.

lepo da se želiš urediti zase in zgledati tako, kot sama želiš. Bodi tako samozavestna in poskrbi zase kot se ti zdi najbolj prav še naprej, ne glede na to, kaj zlobni jeziki okrog tebe sikajo.

si ti čist ok?
misliš da če ti nisi imela kocin jih potem nima nihče?
a ste eni res tako hudo nerazgledani, da niti tega ne veste, da smo si ljudje različni?

petnajstka, ti kar lepo pojdi do kozmetičarke, naj te lepo uredi, kot si sama želiš, samo ne poslušaj bebavih komentarjev nekaterih tule.

lepo da se želiš urediti zase in zgledati tako, kot sama želiš. Bodi tako samozavestna in poskrbi zase kot se ti zdi najbolj prav še naprej, ne glede na to, kaj zlobni jeziki okrog tebe sikajo.[/quote]

Hvala, ja tudi jaz se čudim, da sem pri 14 bolj razgledana kot nekateri ‘odrasli’.

Za tebe bi bilo bolje da ga spiješ! Kako ti pade na pamet, da kaj takšnega lepiš v post (kao) 14- letnice????

si ti čist ok?
misliš da če ti nisi imela kocin jih potem nima nihče?
a ste eni res tako hudo nerazgledani, da niti tega ne veste, da smo si ljudje različni?

petnajstka, ti kar lepo pojdi do kozmetičarke, naj te lepo uredi, kot si sama želiš, samo ne poslušaj bebavih komentarjev nekaterih tule.

lepo da se želiš urediti zase in zgledati tako, kot sama želiš. Bodi tako samozavestna in poskrbi zase kot se ti zdi najbolj prav še naprej, ne glede na to, kaj zlobni jeziki okrog tebe sikajo.[/quote]

Hvala, ja tudi jaz se čudim, da sem pri 14 bolj razgledana kot nekateri ‘odrasli’.[/quote]
A se razgledanost meri po dlakah tam spodaj?

Tako mlade jaz že ne bom šprical.

tvoj domet tudi ne seže kaj dosti daleč ane

Hvala, ja tudi jaz se čudim, da sem pri 14 bolj razgledana kot nekateri ‘odrasli’.[/quote]
A se razgledanost meri po dlakah tam spodaj?[/quote]

Ne nisem plesalka. Tudi spolno aktivna nisem pri 14? Mogoče se želim le ‘zazihrat’ da mi ne pogleda kaj izven kopalk? A še nisi slišala za ‘močneje poraščene’? Srečna ti da si imela tako malo. Bedne komentarje pa zase zadrži. Vprašala sem za mnenje in dobila 1 RESEN odgovor. Mona[/quote]

:)) 14 letnica pametnejša od večine Mon.

Ne nisem plesalka. Tudi spolno aktivna nisem pri 14? Mogoče se želim le ‘zazihrat’ da mi ne pogleda kaj izven kopalk? A še nisi slišala za ‘močneje poraščene’? Srečna ti da si imela tako malo. Bedne komentarje pa zase zadrži. Vprašala sem za mnenje in dobila 1 RESEN odgovor. Mona[/quote]

:)) 14 letnica pametnejša od večine Mon.[/quote]

14 let my ass……

saj ne, da se z večino zapisanega ne strinjam, samo pametovat, da pri 14 letih dlak na bikini predelu ni, je pa kozlovska. So ali pa niso. jaz sem bila polno in popolno poraščena in razvita že pri svojih 11 letih (pa je bilo to 30 let nazaj) in se v naslednjih letih dlakovje ni ne gostilo, ne širilo, ga je pa bilo veliko preveč.

Super akcija
brezplačna depilacija
in še pičko ti poližem

Kar pojdi h kozmetičarki in to čim prej. Prje ko začneš manj se ti področje poraščenosti širi in manj močne so dlake, zato tudi boli ne tako zelo. Jaz ti svetujem še spodnji del nog. Boš skozi življenje imela precej manj dela z dlakami kot če si jih začneš brit. 1. malo boli potem pa niti ne več. Dlake pač imamo ene več druge manj , po svetu pa kosmate ne moremo hodit. Tudi 11 letnice hodijo na depilacijo, tako da ne boš ne prva in ne najmlajša. 🙂

24. avgusta napišeš:
Do sedaj sem se vedno doma mučila z bikini, včasih z brazilsko
In te vprašam čemu vse to mučenje, je tvoj odgovor:
Mogoče se želim le ‘zazihrat’ da mi ne pogleda kaj izven kopalk?

Torej, zato, da se zazihraš, da slučajno kaj ne pogleda ven, se moraš it brazilsko??? A si ziher, da sploh nosiš kopalke? Si ziher, da ne hodiš na FKK?

Iz tvojega pisanja lahko zaključim:
Si zelo mlada, ne urejaš (ter mučiš in jeziš) se spodaj po nepotrebnem, ampak izključno zato, da ti kaj ne pogleda ven. Spadaš v tisto manjšino, ki ima to nesrečo, da je že pri teh letih poraščena kot hudič. Spadaš v tisto manjšino, ki bo ravno konec avgusta šla na morje, oziroma bo maširala naokoli v kopalkah, saj te to zanima ob koncu poletja . No, še bolj verjetno je, da si kar vse poletje ob morju in v kopalkah, saj si se do sedaj vedno mučila z bikinijem in včasih z brazilsko – ta pa zdrži 3 tedne (pomeni, da že imaš kar nekaj prakse). Ali pa se motim, in si vse to počela že lani in predlani in predpredlani, ko si že pri 12. in 13. letih bila tako zelo poraščena, da si morala poskusiti z brazilsko.
Spadaš pa tudi v skupino tistih mon, ki se pretvarjajo, da so stare samo 14 let.

Saj prav, da se urejaš, ampak če si slučajno res 14, mi pa res ni jasno, zakaj je vse to potrebno v takem obsegu.

:)) 14 letnica pametnejša od večine Mon.[/quote]

14 let my ass……[/quote]

Ti mores bit pa tako govedo da bolano. Zakaj bi se kdo pretvarjal preko interneta da je 14 letnica ki si zeli pizdo obrit? Kaje stabo res ne razumem pri cem si zej podvomu da je stara 14. Kaaaak si zabiittttt ofaaaaak no kmet zarukan

Iz tvojega pisanja pa lahko pa lahko zaključim: si zenska srednjih let, precej staromodna in za casom, mislis da veliko ves in da si zelo pametna, menis celo da si taksen psihiater da si razbrala iz pisanja da se dekle pretvarka da je stara 14? In neven iz katerga planeta si ti ampak tu na zemlji so dekleta na bikini predelu porascena ze precej pred 14 letom…

In se vsem idiotom ki sprasujejo zakaj bi se tako mlado dekle brila po bikini predelu,
1. Pri sportni vzgoji se dekleta skupaj preoblacijo, ti hitro kaj ven pogleda in si tarca posmeha

2. Ker je to precej moderno in ponekod upostevano celo kot higienicno

3. Zeli biti urejena?

Prav sokiran sem da dejanako folk moti da se 14 letnca brije po vagini fak no, ce mate vj 14 letnco ki se ne brije tam spodaj, ji bk prej kot slej zelo nerodno 😉

Iz tvojega pisanja pa lahko pa lahko zaključim: si zenska srednjih let, precej staromodna in za casom, mislis da veliko ves in da si zelo pametna, menis celo da si taksen psihiater da si razbrala iz pisanja da se dekle pretvarka da je stara 14? In neven iz katerga planeta si ti ampak tu na zemlji so dekleta na bikini predelu porascena ze precej pred 14 letom…

In se vsem idiotom ki sprasujejo zakaj bi se tako mlado dekle brila po bikini predelu,
1. Pri sportni vzgoji se dekleta skupaj preoblacijo, ti hitro kaj ven pogleda in si tarca posmeha

2. Ker je to precej moderno in ponekod upostevano celo kot higienicno

3. Zeli biti urejena?

Prav sokiran sem da dejanako folk moti da se 14 letnca brije po vagini fak no, ce mate vj 14 letnco ki se ne brije tam spodaj, ji bk prej kot slej zelo nerodno ;)[/quote]

Jaz pa sem prav šokirana, da dejansko folk misli, da se je možno briti po vagini??? In prosim, ne mešaj pojmov. Nikjer nisem nič pisala o britju. Spraševala sem jo o depilaciji in brazilki. A slučajno opaziš razliko??? Tudi za moje pojme je normalno, da če kaj ven štrli, obriješ, ne boli in to je to. Da pa se pri 14. letih mučiš z depilacijo in brazilkami, tega pa ne bom razumela, pa da mi ti, ki se briješ po vagini, še toliko tupiš.

New Report

Close