Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 4 policisti so ji slekli ruto in kaznovali(Francija,plaža).

4 policisti so ji slekli ruto in kaznovali(Francija,plaža).

Ženska je na plaži ležala oblečena,z ruto na glavi.
So jo policisti kaznovali,zagrozili s solzivcem.
Druga v nikabu je morala zapustiti plažo.
Jah ni več špasa za islamiste,špasa je konec 🙂
[img]http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/08/23/18/3782480800000578-3754395-image-m-4_1471973221813.jpg[/img]

[img]http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/08/23/18/378582D900000578-3754395-image-a-24_1471975168595.jpg[/img]

[img]http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/08/23/20/3785A7CA00000578-3754395-image-a-39_1471979587008.jpg[/img]

Vaš link

Ljudje na plaži so ploskali.

V EUju ni prostora za burkinije in nikabe.
Nismo savdska arabija.

nova
Uredništvo priporoča

Prav takšnega karakterja ljudje bodo ploskali tudi, ko bodo tebi natikali nikab.
Tepci.

Prav takšnega karakterja ljudje bodo ploskali tudi, ko bodo tebi natikali nikab.
Tepci.[/quote]

Misliš?
No pa pojdi v SA in tam uživaj v “svoboščinah” tele.

Zelo čudno se mi zdi, da se je slekla. Bi prej pričakovala, da bo plažo pač zapustila.

Če bi mene nekdo silil, da se slečem bolj, kot bi imela sama namen bit slečena, bi šla stran. Ne bi se slekla.

Bravo!

Smo pa daleč zabredli, da mora bit policija v neprebojcih na plažah. In odganjat to muslimansko svojat v cotah (zame so to cote) in bradato moško golazen, ki kje doma kuje nove zarote!
Vsi brez dela, brez sposobnosti integracije, kaj šele šolanju.

In potem pride kleni Slovenec in meni nič, tebi nič ustreli šolanega delu predanega migranta.
In Slovenci spet ploskajo češ zdravniki so vsi zanič in so si to zaslužili.
In to na forumu, ki je pravzaprav nastal zaradi zdravnikov.

In potem pride kleni Slovenec in meni nič, tebi nič ustreli šolanega delu predanega migranta.
In Slovenci spet ploskajo češ zdravniki so vsi zanič in so si to zaslužili.
In to na forumu, ki je pravzaprav nastal zaradi zdravnikov.[/quote]

Vedno je problem, ko domačin koga ustreli. Ko to masovno počnejo musliči v Evropi, takrat je pa vse v redu. Takrat vas levake pa nič ne moti.

In potem pride kleni Slovenec in meni nič, tebi nič ustreli šolanega delu predanega migranta.
In Slovenci spet ploskajo češ zdravniki so vsi zanič in so si to zaslužili.
In to na forumu, ki je pravzaprav nastal zaradi zdravnikov.[/quote]

Vedno je problem, ko domačin koga ustreli. Ko to masovno počnejo musliči v Evropi, takrat je pa vse v redu. Takrat vas levake pa nič ne moti.[/quote]

Koliko umorov v Sloveniji so zagrešili Slovenci in koliko migranti iz Bližnjega vzhoda ali iz Afrike?



Vedno je problem, ko domačin koga ustreli. Ko to masovno počnejo musliči v Evropi, takrat je pa vse v redu. Takrat vas levake pa nič ne moti.[/quote]

Koliko umorov v Sloveniji so zagrešili Slovenci in koliko migranti iz Bližnjega vzhoda ali iz Afrike?[/quote]

Glede na številčnost posamezne populacije zagotovo nekajkrat več umorov in ostalih kriminalnih dejanj povzročijo migranti.

Koliko umorov v Sloveniji so zagrešili Slovenci in koliko migranti iz Bližnjega vzhoda ali iz Afrike?[/quote]

Glede na številčnost posamezne populacije zagotovo nekajkrat več umorov in ostalih kriminalnih dejanj povzročijo migranti.[/quote]

Ne vem niti za en umor s strani migrantov iz BV ali Afrike (v Sloveniji), medtem ko Slovenci pogosto ubijajo tujce. Pred kratkim je celjski morilec pred otroki in pričami prerezal vrat partnerki iz Dominikanske republike.



Glede na številčnost posamezne populacije zagotovo nekajkrat več umorov in ostalih kriminalnih dejanj povzročijo migranti.[/quote]

Ne vem niti za en umor s strani migrantov iz BV ali Afrike (v Sloveniji), medtem ko Slovenci pogosto ubijajo tujce. Pred kratkim je celjski morilec pred otroki in pričami prerezal vrat partnerki iz Dominikanske republike.[/quote]

Prav, potem pa tudi jaz ne vem niti za en umor, ki bi ga zagrešil domačin.


Mogoče je prišla samo izzivat, ko je videla da se ne bo izšlo, je pač vrgla dol. Pri tistih ta zaresnih bo večja veselica. Sicer pa nikjer ne piše, da bo dala mir.



Glede na številčnost posamezne populacije zagotovo nekajkrat več umorov in ostalih kriminalnih dejanj povzročijo migranti.[/quote]

Ne vem niti za en umor s strani migrantov
iz BV ali Afrike (v Sloveniji), medtem ko Slovenci pogosto ubijajo tujce. Pred kratkim je celjski morilec pred otroki in pričami prerezal vrat partnerki iz Dominikanske republike.[/quote]
Kdo je že ubil policaja zadnjič z nožem?



Ne vem niti za en umor s strani migrantov
iz BV ali Afrike (v Sloveniji), medtem ko Slovenci pogosto ubijajo tujce. Pred kratkim je celjski morilec pred otroki in pričami prerezal vrat partnerki iz Dominikanske republike.[/quote]
Kdo je že ubil policaja zadnjič z nožem?[/quote]
Nemec.
Ni bil niti iz Bližnjega vzhoda, niti iz Afike.


Kdo je že ubil policaja zadnjič z nožem?[/quote]
Nemec.
Ni bil niti iz Bližnjega vzhoda, niti iz Afike.[/quote] A res?

Seveda je prišla izzivat. V članku, ki opisuje ta primer, je novinarju sama povedala, da ni prvič dobila kazni za enak delikt. Torej gre za klerofašistično politično provokacijo. Preizkušajo se meje demokracije.


Nemec.
Ni bil niti iz Bližnjega vzhoda, niti iz Afike.[/quote] A res?[/quote]

Res.

A res?[/quote]

Res.[/quote]
Kako mu je že bilo ime, tistemu revežu, se ne morem spomnit…

Prav takšnega karakterja ljudje bodo ploskali tudi, ko bodo tebi natikali nikab.
Tepci.[/quote]

kakšni tepci – za koji patak je treba v napetih situacijah, kot so, hodit izzivat na plaže tako oblečena?

To je izzivanje in izsiljevanje, čisto nič drugega.
Ti še nekaj napišem: jst ko grem na dopust v UAE sem na plažah, ki so zaprte za domačine, torej so samo za turiste. In ti napipšem, da niti ene ženske v muslimanskih kopalkah in zakritih ni na plažah. je pač strikto ločeno. v UAE. Mi pa ne hodimo na njihove plaže. Pika.

Res.[/quote]
Kako mu je že bilo ime, tistemu revežu, se ne morem spomnit…[/quote]

Bastian

Men gre na bruhanje.
Spet se moški nad ženskami izživljajo (pa če imajo te oprane možgane ali ne)…ta bradati
jih oblačijo v žaklje, nebradati jih slačijo…oboji pa kot vsa stoletja do zdaj nad njimi izvajajo
teror in se naslajajo nad svojo nadmočjo.
Do kdaj punce moje????


Dokler boste sovražile moške.

To te čudi? Ne bereš ženskih komentarjev?

New Report

Close