Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ženska stopala so božanska

ženska stopala so božanska

živjo vsem članicam ki prebirate take teme. Živimo v novem času ki odobrava vse kar človeku ne škodi…hehe…..čas ki razbija tabuje in če nekomu ni všeč se enostavno obrne in si poišče sebi primerno temo.
Od vedno sem pozoren na ženska stopala…seveda mi je ženska všeč kod celota , amp. stopala…lepo urejena..mmm..klasa zase.
Sigurno je večini žensk všeč da se moški posveti njenim stopalom , pa se mi zdi da si ne upa priznat.
Kaj pravite

meni so grda ženska stopala..Sploh pa, ko imajo razne sandale in tista velika, koščena stopala. Pa razne kosto štrlijo zaradi previsokih pet..Meni je to najbolj grd del na ženski in ko filmske igralke stopajo po preprogi s tistimi ogromnimi stopali, me vse mine. Sicer pa, ti kar uživaj!

Res je..niso vsaka stopala sexy…so mi pa najlepša v naylonkah

nova
Uredništvo priporoča

najbolj sexy so z rdeče nalakiranih nohtih…

Že dolgo te ni bilo tu.

Najlepši so zagotovljeni nohti.

meni pa ravno nasprotno. sovrazim stopala. mogoce ima to kaj opraviti s tem da le malo ljudi dejansko skrbi za svoja stopala. vedno ko vidim koga bosega mi gre na kozlanje ko vidim kako ima usrane tace, smrldljive in neurejene. ti in tvoj fetis sta mi cisto nenormalna:) lp

Sem zjutraj iz nekega cistonavadnega žura domov prsu.
Punca pa je se spala…no pol se je zbudila in sem se ulegel nanjo…na na stegna..blo je poletno toplo jutro..in iz hodnika je vlekla sapa v spalnico….lih v smeri kjer je imela stopala…mmmm. ..ko sem zavohal njen vonj sem se tako napalu..da sva bila ves dan gola…iz postelje v kuhinjo in obratno

Hm visoke petke pa nalakirani nohti,o kako me zrajca, hudo seksi.

Cel lajf o tem sanjam…in komaj zdaj to prihaja v svetovno modo….nebo dolgo ko si bojo tudi naše bejbe dale duška in nas omamno rajcale

Res so božanska.
Zato moški tudi radi izbrizgamo na lepo urejeno žensko stopalo.

In kaj točno vidite v ženskem stopalu? Ni vagina po naravi namenjena za brizganje?

Ne mi reč,da ne najdete punce??Moja bivša je tudi bila nora na svoja stopala in fetiše,še poln comp takih fetiševskih filmov je imela.Ima vsaka ženska ki jih rada razkazuje.

To je kot cesnja na torti…..zaključek lepe sexy noge

Vsa čast vaginam…drugače ne bi tle pisali o svojih fatazijah….amp. od kar ta svet stoji je vagina kraljica sexy oblin in sokov…nekateri imamo radi se druge dele ženske umetnine

aAli te ženska obdela z roko ali z stopali.A je kaka razlika?Organ?

Jst mam fetiš in dost izkušenj. Cuzanje prstov je hudo če so stopala urejena in da ne nos petk, da ji kost pr palcu vn ne štrli. Stopala povejo use o ženski. Mojim bivšim je blo to usem full ušeč in jih ni mal. Učasih sm smetano z doze gor stisnu al pa sladek greh. Najbolš je blo pr ta zadni ko sva šla kam vn laufat in sm vedn hotu da je brez štumfou u supergah in pol direkt prste cuzat in prav nč ji noge niso smrdele, takle mamo, pa kr odzun se je sezula in hotla da ližm :p
Naletiš pa tud na kj gniuga. Tiste ko majo nalakirane nohte so že zanemarjene. Zihr rumeni nohti spodi, glivice, umazanija za nohti. . . . . bljack. Dobr je ko ti ga z nogami paše bol kt da ga maš not :p

Ja to pa je resnica.Ženske ki imajo rumenkaste podplate,rjavskaste so umazane duše,psihično motene,lažnivke,…Lepa stopala so znak čistosti.

Tale padec z previjalke je bil kar hud…

Sej tle ni govora o stopalih tete pehte…mislim da je to tudi puncam jasno

Imam pa frendico iz štajerske in se vsake tolko vidiva. …ima super stopala..v sexy samostojecih vedno ko se srečava. ..neznansko uzivava v tem da se ukvarjam z njenimi stopali..res pa je da sva precej narazen tako da se ne moreva pogosto dobit

Je poročena. ..mož pa o feetfetishu ne ve dosti in ko mu je omenjala to….se ni zanimal

Nesem mu moje najljubše salonarje, res lepi in udobni čevlji, sicer jih ne bi nesla na popravilo. Ampak kaj če je fetišist? Odslej bom vsakič z UV lučko iskala sledove sperme na čevljih! Fuj, packi.

To…o čem je govora..je odnos med dvema…ne mesat kamne in jabolke

Kot sem na začetku omenil…je v svetu to na polno v modi…tudi pri nas je..samo da se to vseskupaj počasi dogaja….bo pa sigurno prišlo kmalu ko se bojo dame opogumile in predsodke pustile v zgodovinskih knjigah

New Report

Close