Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še enega otroka po 40?

Še enega otroka po 40?

Imam 42 let, partner 47 let. Skupaj sva eno leto. Oba sva se ločila pred leti. Obema je “hudo”, ker imava vsak samo po enega otroka. Vendar so tu leta … Kaj pravite? Naj slediva želji po otroku, čeprav jo preveva dvom, da sva prestara?

Ne ga srat za otroke nisi nikoli prestar Mick jager ga bo dobil pri 72 letih.

Če je želja ga naredita ne oziraj se na druge.

Ne ga srat za otroke nisi nikoli prestar Mick jager ga bo dobil pri 72 letih.

Če je želja ga naredita ne oziraj se na druge.[/quote]

Hmm ampak mati tega otroka pa verjetno ni bila stara 72 ali 52 ali 42.. To je razlika…

nova
Uredništvo priporoča

Ne ga srat za otroke nisi nikoli prestar Mick jager ga bo dobil pri 72 letih.

Če je želja ga naredita ne oziraj se na druge.[/quote]

Hmm ampak mati tega otroka pa verjetno ni bila stara 72 ali 52 ali 42.. To je razlika…[/quote]

Oriana Girotto je rodila v 43 letu.Nič takega.
Če sta oba za, potem ga imejta.

Kar pogumno, pa pohitita.

Prestara sta.
Ko bo otrok končal SŠ boš čez 60, partner proti 65+. Men je to ful mimo.

sama sem rodila malo pred 42 rojstnem dnem.ne prva niti zadna v sorodstvu.

jaz sem pri 41 naredila splav, ampak pri meni so bili še zdravstveni razlogi vmes.
Če jih ti nimaš, rečem samo…go for it.

vprašajta vajina otroka koliko dediščine sta se pripravljena odreči za to vajino novo igračko.
Pa kdo od vajinih otrok bo igračko vzel k sebi, če se vama kaj pripeti

1 leto sta šele skupaj in razmišljata o potencialnem otroku.
Res vama je dolgčas !
Otrok ni igrača. Kakor vesta.

Pajade.Takih stvari se otrok ne sprašuje.Bedarija.
Tudi tega ne, ali bi imela bratca ali sestrico.
Ker je to samo vajina odločitev.
A zdaj bomo pa razmišljali, kaj bo, če se komu kaj pripeti?
In kaj bi bilo, če tebi pade klanfa s stropa na glavo? Najbolje, da jutri sploh ne vstaneš iz postelje.Lahko si zlomiš nogo.

Sem tvojih let, imam enega otroka. Drugi pač nikoli ni ratal. Načrtno ne bi znosila. Če bi se zgodilo, pač bi se in bi otroka imela.
Pri 42-43-44 ni prblem menjati plenice in ne spati ponoči, pride pa ta otrok enkrat v puberteto in pri 60 se ni fajn ukvarjat z vsemi forami enega pubertetnika. Pa moj niti ni imel neke pubertete,je odrasel, zdrav in prav, res pa je, da sem ga imela pri 20 in mi pri 40+ ni problem slediti vsem mladostniškim trendom in trikom. Pri 60? Ne bi.

Oba sta prestara, sploh pa partner. Če bi bil par let mlajši in poln energije, ne rečem.
In ja, ni samo nosečnost in skrb za dojenčka, je še vse ostalo. Ko bosta vidva imela že kar nekaj dela s svojimi zdravstvenimi težavami (ker ga bosta imela, to je neizogibno), bo otrok na vrhuncu pubertete. Je čas za vse, za rojevat otroke in čas za nehat rojevat otroke in uživat v sadovih preteklega dela, uživat v sveži ljubezni … Kaj vama dvema manjka, da rabita otroka? Ker dva zrela in skoraj sveže zaljubljena bi raje uživala v tem, kar imata.
In kako to, da imata s prejšnjih zakonov vsak “samo” enega otroka? Se je zveza zalomila s prihodom otroka? Hm.

Pajade.Takih stvari se otrok ne sprašuje.Bedarija.
Tudi tega ne, ali bi imela bratca ali sestrico.
Ker je to samo vajina odločitev.
A zdaj bomo pa razmišljali, kaj bo, če se komu kaj pripeti?
In kaj bi bilo, če tebi pade klanfa s stropa na glavo? Najbolje, da jutri sploh ne vstaneš iz postelje.Lahko si zlomiš nogo.[/quote]

pri 40+ in otrocih iz prejšnjih razmerij – je dediščina, skrb za otroka 3. verzije še kako relevantna!!
dokler imata nafu.kalca starše, mlade brate/sestre … se nekako izide. pri 40+ pa resursev zmanjka !!

Stara sta. Mogoče mislita, da sta vitalna, vendar se je potrebno par let vstajati in odpovedovati spancu. Sama imam zelo, zelo živahnega otroka, ki je bil par let neprestano bolan. So to kar skrbi. Računaj, da bosta vidva takrat imela Abrahama. Žal, stara sta že zdaj. No, mogoče bosta pa imela takšnega, ki samo sedi v kotu.
Moj je zahteven in živahen, ampak ga ne menjam za mirnega. Moj nasvet je, da par let počakata na vnuke in jih pestujeta.

Jaz sem 7 let mlajša, pa ne bi imela več otrok. Če računaš, bi bil otrok najstnik pri vajinih cca 60 letih. In takrat se menda že vsako leto pozna pri energiji.
Pa še kot edinec bi bil, glede na razliko v letih z ostalimi otroki.
Jaz ne bi v glavnem. Verjetnost kromosomskih napak otročka je tolk večja, da že sama narava s tem nekaj sporoča.

Jaz niti pod razno ne bi imela že enega otroka. Imam pri teh letih polnoletno hči, otrok, ne, hvala..
Ne vem, sama se odločita, gledam svojega bivšega moža pri 40+, revček je čisto sesut ob novem otroku .)

Jaz niti pod razno ne bi imela že enega otroka. Imam pri teh letih polnoletno hči, otrok, ne, hvala..
Ne vem, sama se odločita, gledam svojega bivšega moža pri 40+, revček je čisto sesut ob novem otroku .)[/quote]

Daj no Yo, kako pa veš da je sesut. Podzavestno mu zavidaš.

ve zase.. Sama sem rodila tik pred 41-rojstnim dnem. Imela sem enega otroka, potem ni šlo več. Pa smo se sprijaznili in sem zanosila. Na misel mi ni prišlo, da bi splavila. Vzporedno z menoj je bila na pregledih še ena, malce starejša.. Ni mogla imeti otrok in je zanosila. Presrečna.
Ko si nekaj želiš, ni težko. Gladek porod, o kakšni utrujenosti škoda besed..
Vsaka zase ve.

Jaz niti pod razno ne bi imela že enega otroka. Imam pri teh letih polnoletno hči, otrok, ne, hvala..
Ne vem, sama se odločita, gledam svojega bivšega moža pri 40+, revček je čisto sesut ob novem otroku .)[/quote]

Daj no Yo, kako pa veš da je sesut. Podzavestno mu zavidaš.[/quote]

Pojma nimam, sem ga videla samo za 5 minut.
In itak, da mu podzavestno zavidam medtem, ko pomaga pri selitvi ateljeja svoje hčerke. Jaz prav hrepenim po tem, da se ni sprazni dodatna soba .p

Jaz niti pod razno ne bi imela že enega otroka. Imam pri teh letih polnoletno hči, otrok, ne, hvala..
Ne vem, sama se odločita, gledam svojega bivšega moža pri 40+, revček je čisto sesut ob novem otroku .)[/quote]

Daj no Yo, kako pa veš da je sesut. Podzavestno mu zavidaš.[/quote]

Ja, full mu zavidam. V bistvu se ni smili njegova nova žena. Samo to.

Daj no Yo, kako pa veš da je sesut. Podzavestno mu zavidaš.[/quote]

Ja, full mu zavidam. V bistvu se ni smili njegova nova žena. Samo to.[/quote]

Če je pameten je spoznal napake ki jih je delal v prejšnjem zakonu.
Moja bivša žena še sedaj rada oznanja okoli stvari, ki sem jih storil kot naiven mlad mož.
Še vedno misli da sem isti kot takrat. Hja.
Z leti človek marsikaj spremeni na sebi. Na bolje.

Jaz niti pod razno ne bi imela že enega otroka. Imam pri teh letih polnoletno hči, otrok, ne, hvala..
Ne vem, sama se odločita, gledam svojega bivšega moža pri 40+, revček je čisto sesut ob novem otroku .)[/quote]

Mislim, da je sesut od tebe Yo, ne od otroka….


Meni pa tvoj pes. Samo to. 🙂

Seveda ga imejta.

New Report

Close