Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 40-ta zadnji izdihljaj mladosti,čas,ko se ženskam zmeša.

40-ta zadnji izdihljaj mladosti,čas,ko se ženskam zmeša.

Jah,bo držalo.
Ko človek pride v 40ta ve,da je to to.Zadnji izdihljaj mladosti,ko enkrat prideš v 50ta začne funkcionalnost telesa hitro padati,degradacija dnk teče hitreje.
Moški to bolje prenesejo kot ženske,ki to slabo prenašajo,večini se začne mešat,varat,razdirat družino itd…
Ženske so bolj prikovane na fizične aspekte življenja,videz,lepota itd…
Tudi mediji bolj vplivajo nanje,so večje potrošnice,življenje bazirajo na zunanjih atributih,ko se vse povesi se povesi tudi možganska skorja,ki jo je propaganda pretentala,da bodo večno mlade.

ne drzi nikoli… vsaj ce po seb sodim – najvecja vednota mi je ustvarjena druzina, ljubezen, v njej spostovanje, ljubeci odnosi…

niti malo me niti v malem pomisleku ne daje karkoli od zgoraj navedenega

So tudi izjeme kot si ti.

nova
Uredništvo priporoča

In kaj zdaj, če se jim?

Jah, moški ga tako ali drugače na j****o.

Hm… imam sicer šele 30 let, tako da se mi zna še zmešat, ampak se nimam več za mlado. Nekako se mi zdi, da sem s 30 vstopila v srednja leta in da si mlad tam nekje do 30.

Ne vem kaj bi pokazala raziskava na tem področju, a po mojih opažanjih prizadene kriza srednjih let bolj moške. Veliko žensk pa ostane sužnja možem in otrokom do smrti. Moški pa začnejo hodit v fitnes, gredo na dieto, spremenijo frizuro in stil oblačenja, kupujejo razne igračke, vpadljive avtomobile, si najdejo mlajše … Tisti, ki zdržijo do 40. Mnogi to storijo že prej, je bolj družbeno sprejemljivo, da se moški pobere pri 25, ker ugotovi, da dojenčki jokajo. Spet tretjim ni potrebe, da bi doživljali krizo, saj se jim ni življenje z ustvarjanjem družine nič spremenilo – je imela žena enega otroka več, porabila svojo plačo za gospodinjstvo in otroke, možu je pa ostalo za hobije in pivo. Potem imamo ženske, ki na eni točki ugotovijo, da jim ni treba biti same za vse, da si zaslužijo partnerja, ki jih spoštuje, odidejo in takrat imajo res čas, da se uredijo, poskrbijo za zdravje in si kaj privoščijo. In na koncu so šele tiste, ki jih opisuješ in doživljajo krizo srednjih let.


Po mojih opažanjih se poleg žensk, najbolj odpelje moškim.


Po mojih opažanjih se poleg žensk, najbolj odpelje moškim.[/quote]
Tvoje izjave so take kot od CImerotiča, ki pravi da spoštuje svoje straše, še posebej mamo in očeta.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

Drugače pa ja babja norost s polno ritjo vsega in polno ritjo pravic brez vsakršne odgovornosti resničnoi do konca znori proti štiridesetim. V to smer je pač družba šla in se vidi kam gre, če baba nima nobenih vajeti, najebale ga bodo pa na račun tega produkta vse prihodnje generacije žensk.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Po mojih opažanjih se poleg žensk, najbolj odpelje moškim.[/quote]
Tvoje izjave so take kot od CImerotiča, ki pravi da spoštuje svoje straše, še posebej mamo in očeta.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

Drugače pa ja babja norost s polno ritjo vsega in polno ritjo pravic brez vsakršne odgovornosti resničnoi do konca znori proti štiridesetim. V to smer je pač družba šla in se vidi kam gre, če baba nima nobenih vajeti, najebale ga bodo pa na račun tega produkta vse prihodnje generacije žensk.[/quote]
Namen dosežen:-)))
Ja res je, samo tudi dedcem se odpelje. Samo nihče ne opazi, ker že prej nismo čisti normalni.:-))


Po mojih opažanjih se poleg žensk, najbolj odpelje moškim.[/quote]
Tvoje izjave so take kot od CImerotiča, ki pravi da spoštuje svoje straše, še posebej mamo in očeta.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

Drugače pa ja babja norost s polno ritjo vsega in polno ritjo pravic brez vsakršne odgovornosti resničnoi do konca znori proti štiridesetim. V to smer je pač družba šla in se vidi kam gre, če baba nima nobenih vajeti, najebale ga bodo pa na račun tega produkta vse prihodnje generacije žensk.[/quote]
Namen dosežen:-)))
Ja res je, samo tudi dedcem se odpelje. Samo nihče ne opazi, ker že prej nismo čisti normalni.:-))

Če še dobro zgledaš, v kar ne dvomim, si lahko prava lepotna izzivalka kattini :0)

To, da se je babam odpeljalo, jočete smao neki loleki, ki ste milili, da vam bo ena zvesta do smrti. V drugih temah pa itak tulite, d abi imeli 18-letnice. A ste lahko vi tepci bolj sami s sabo skregani, zakaj bi vam babe bile zveste in zakaj s ene bi ločile od večnih dojenčkov, ki po netu gledajo 18-letnice?

Babam se občasno odpelje, večina dedcev pa je odpeljanih cel lajf, sami namišljeno machoti, ki mislijo, da bodo imeli 18-letnice cel lajf..

Za tebe se itak ve,da si copatek.


Po mojih opažanjih se poleg žensk, najbolj odpelje moškim.[/quote]
Tvoje izjave so take kot od CImerotiča, ki pravi da spoštuje svoje straše, še posebej mamo in očeta.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

Drugače pa ja babja norost s polno ritjo vsega in polno ritjo pravic brez vsakršne odgovornosti resničnoi do konca znori proti štiridesetim. V to smer je pač družba šla in se vidi kam gre, če baba nima nobenih vajeti, najebale ga bodo pa na račun tega produkta vse prihodnje generacije žensk.[/quote]
Saj tudi moška norost s polno ritjo vsega in polno ritjo pravic brez odgovornosti in brez vajeti, ki nori pred in po 40., nas ni pripeljala daleč in so zaradi tega trpele cele generacije moških, žensk in otrok.

Babe so se postavile malo na azdnje noge, dedci pa že jočejo, da je to koenc civilizacije. Za bruhat, kakšni mehkužci, v času Šparte taki ne bi preživeli otroštva.

Uf kako bi eno osemnajstletnico med nogami polizal

Za tebe se itak ve,da si copatek.[/quote]

Ni copatek, je kar Moški, se bere skozi vrstice. Tak za poročit 😀 ;). Se ne ponujam,da ne bo pomote, sem premlada ( mi še preeeceeej manjka do 40.), samo pravim, kar opažam. 😛

Jaz pa iščem kakšno tako zrelo ,seksaj več življenje je kratko:-)

Kot že rečeno, raziskava v Veliki Britaniji ugotavlja, da ženske dosežejo čustveno zrelost pri 32 letih.. Moški jim sledimo 11 let kasneje in dozorimo v 43 letu: http://www.medicaldaily.com/men-mature-after-women-11-years-after-be-exact-british-study-reveals-246716

Logično je, da se torej “odpelje” 40letmikom (jim manjka še dve leti do zrelosti).. in če se ženskam, se verjetno pred 32im.
Samo, da očitno (glede na “zanesljive” podatke te teme) počakajo še osem let, da se jim zares odpuli.
V teh osmih letih pa gledajo izključno Gorskega zdravnika (in zna biti, da je to tisti ključni dogodek?).

De omnibus disputandum..

Groza, jaz ne gledam Gorskega zdravnika… le kaj se bo zgodilo z mano… no mogoče pa cez dve leti, ko dozorim, uvidim, da je to tisto ključno zame 🙂

Za tebe se itak ve,da si copatek.[/quote]

Ah copatarček, ti mu še do gležnjev ne sežeš.

Tle na tem forumu ste eni prov obsedeni s temi leti …
A ni važno živeti lajf kot ti paše pač in neki nardit iz njega, kot pa se skoz neki predrkavat po dolgem in počez.

Kako se vam da no 🙂

40 – 50+ sa najboljša roba, če ne komplicirajo na veliko! Kaj mislite “žalujoči ostali” me niti najmanj ne zanima!

New Report

Close