Forum.Over.Net

Starševski čvek

Glasba na poroki

Default avatar

Muzika

Išče se dober bend, ki igra na porokah in sicer raznovrstno glasbo, stare slovenske popevke, rock, hrvaško, pa tudi znane tuje komade. Predvsem pa, da ne igrajo veliko narodnozabavne glasbe. Ene par za "gušt" je ok, ne pa pol večera. Zaželjeno je tudi, da znajo povezati svate in držati večer na visokem nivoju, vendar, da hkrati znajo "izginiti" v ozadju ko je to potrebno. Od animacijskih sposobnosti nimamo želje po igricah, ampak le to, da napovejo pomembnejše stvari in predvsem, da govorijo z glasbo.

Precej dobrega sem slišala o skupinah Folk idoli (ampak so baje že preveč profi in ne poslušajo želja strank) in tudi od Kranjcev ter skupine Jamm. Zadnji dve sta mi zanimivi tudi zaradi različnih inštrumentov (vijolina, bas,...) ker popestrijo dogajanje in so sposobni igrati zelo veliko različnih pesmi. Jih je že kdo videl v živo na porokah ali jih celo imel na svoji in kako so se obnesli?

Priporočate kakšne druge skupine?
Default avatar

Odvisno

Jaz sem že slišal Kranjce v živo in so bili fajn. Igrali so pa zelo različne pesmi in tudi animirali ljudi vmes.
na splošno je na porokah tako, kot se naročnika zmenita in ni vedno bend kriv, če kaj ne uspe, lahko so tudi svati precej mrtvi in potem pač ne more biti nora žurka, ni pa nujno, da si jo sploh želijo? Marsikdo si želi mirnega večera s plesno glasbo in pleše kdor želi, ostali pa poslušajo ali se menijo med sabo ni uživajo vsak po svoje.

O ostalih dveh skupinah ne morem nič rečt, ker ju ne poznam.
Default avatar

Jamm

Absolutno priporočam Jamm, videla v živo na poroki. Nimam ene same negativne pripombe. Igrali so v glavnem etno in pop priredbe, imajo pa tudi precej slovenske glasbe v repertoarju, upoštevajo želje. Mi je bilo pošteno žal, da še nisem vedela zanje, ko sem se poročila.
Default avatar

Res?

So Jamm tudi kaj animirali ljudi ali so predvsem igrali in pazili kaj ljudem ustreza in je bilo že to dovolj?
Default avatar

Jamm

Animirali ravno niso, ampak vem, da so bili vse precej natančno dogovorjeni z mladoporočencema, tako da lahko, da je bila to njuna izbira. Vzdušje je bilo super, veliko ljudi je plesalo, tako da jaz nisem animacije nič pogrešala. Se pa seveda lahko pozanimaš pri njih, če animacija na željo tudi pride v poštev.
Default avatar

Kata2

Če iščeš dober bend, ki igra raznovrstno glasbo tako da vsak od tvojih še tako zahtevnih gostov pride na svoj račun je Skupina OBJEM odlična izbira. Res igrajo kot rekli naša brača "sve i svašta".
Najbolje da pogledaš, kar na njihovi strani reportuar ter pod video en kup super materiala.
http://glasbena-skupina.si/
Default avatar

Franci Peternel

Skupina Krila. Že 25 let zabavamo in v naši družbi je nadvse veselo!

Vidite nas tudi V gostilni pr Francet.

Pošta: [email protected]