Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tanja Gobec

Tanja Gobec

Odmevi s Tanjo Gobec niso tisto, kar bi morali biti. V njej ni nobenega naboja, ni energije, vse je le medla podoba tega kar nam predstavljata Slavko Bobovnik ali Rosvita Petek.
Pišem kar na splošno, toda ve bi šlo brez tega napisa, če me sinoči ni prav zrevoltiratla s tisto njeno gostja Evo z Zavoda za zdravstveno zavarovanje. Nista in nista znali povedati, kaj se ti zgodi, če zboliš na Hrvaškem. Toliko besed, razumevanja pa nobenega in to velja tudi na splošno.
Se je pa tudi vizuelno zelo spremenila, žal, mislim, da na slabše.
Včasih, pri soočanjih je bilo v njej veliko več udarnosti.

Komu pa se da pri 30 st.C goniti ragljo.

Res se mi zdi , da ima Tanja Gobec v tej vlogi, ki ji je namenjena veliko manj zagnanosti, kot jo je imela prej.

Tudi deluje drugače, bolj uvelo, ne samo pri sinočnjih odmevih.

Sinočnji odmevi so bili res brez kančka dejanske obrazložitve.

Ta novinarka je pa po videzu čisto mim , ni nič lepa.

poglej se v špegu, potem bodi pa čiiiiiiiiiiiiiiiisto tiho.

Cvileč glas, ni sposobna poslusati gostov, skače jim v besedo, kar je pa najhujše, prave neumnosti sprašuje in se nemogoče izraža. Tudi jaz nisem perla, a ne opravljam dela, ki ga nisem sposoben.

Tanja Gobec ni za oddajo Odmevi!

Potem pa tisto škilasto kanto na Planet tv glej, tista je zate.

Pa ne vem v čem je fora da Gobčeva vedno nosi prstan na desnem palcu, ste opazili?
Da ne govroimo o volančkastih jaknah ki ji nikakor ne pašejo, ker je pač malo bolj okrogla.

od Peskove mi je pa itak všeč samo njena frizurca. Ta je pa top.

RTV ima slabo stilistko.

Stilistka ni o.k. Manico Janežič obleče dobesedno obupno. Tiste oprijete oblekice ….((((


Qua ti gledaš? Poročila al bejbo? Bobovnik pa Grozovita tud nista boh ve kaj za pogledat!

najboljši je Bergant, za gledat in poslušat, se vid da je inteligenten in velik ve, pa humor zna uporabit vedno ob pravem času … mogoče še rosvita, vsi ostali pri informativnem na RTVju so pa čist adijo, no, recimo še Seku.

Bergant kar izstopa, ja. Manica je o.k., enako Mojca. Meni se Rosvita ne zdi nič posebnega , enako Bobovnik. Seku pa sploh ne. Tukaj ni govor o videzu, da ne bo pomote ;).

Bergant kar izstopa, ja. Manica, Mojca sta o.k. Rosvita se mi ne zdi nič posebnega, enako Bobovnik. Seku pa ne paše v to kategorijo, je slabši.

Nejasno in izgubljeno.

meni je tanja ok, boljša od rosvite..edini problem so obleke..vedno ima ozko okrog pasu, ki ji ne paše..pa niti ni tako okrogla, ampak jo potem obleka naredi tako..
manica ima tudi vse preveč oprijeto, čeprav je res, da je majhna in okrogla in se ji hitro pozna, rosvita pa po moje preveč glavo postani drži..
bergant najboljši, bobovnik mi je vsačih bil, zdaj ne preveč.

Vsi voditelji so približno enako dobri, analitični, razgledani, umirjeni… Enim je bolj všeč en, drugim pa drug voditelj, kar je normalno.

Ta kura od Tanje pa se zaletava kot tele v vrata. Recimo zadnji primer ko se bedasto nasmeje, kao da je pametna in vskoči gostu v besedo, in izgovori besedo “skurjeni” češ da naj bi bili to pravosodni policisti, čeprav se za preobremenjenega delavca reče, da je “izgorel”. In takšnih primerov je pri Gobčevi še ogromno.

A sploh veš, kaj govoriš? Kakšen cvileč glas, pa ravno ona ima obratno, precej globokega.

New Report

Close