Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek duša dvojčica-lubica zlata;)

duša dvojčica-lubica zlata;)

Jaz te pa pogrešam, kam si se skrila? Danes sem naredila nekaj lepega, in bi s teboj delila…

Kaj si lepega storila? Se name spomnila?

Tebi pa je res dolgčas!! 🙂

S provokacijami tukaj in odgovori nanje, ki ti dajejo (lažen) občutek, kako večino tu nadmudriš, z virtualnim bildanjem ega si krajšaš dneve.
Saj, če ti tako ustreza, tudi prav; dokler ne najdeš druge, bolj zdrave okupacije.

Verjamem pa, da bi, medtem, ko čakaš na rešitev tožbe in zanemarjaš svoje obveznosti in odgovornosti (otroci), lahko ta čas porabil bolj učinkovito, konstruktivno, nekonfliktno.
Ker ta način te je pripeljal v slabe odnose, tožbo, nesrečo; celo tako daleč, da ti je smisel življenja provociranje in žaljenje ljudi na forumu.
Početi isto in pričakovati drugačne rezultate… – kdo je že to rekel?!

Saj dobro, da si od vsega hudega, kar si si v življenju nakopal, dobil trdo kožo – a trda prej poči, veš!

Evo, pa sem ti namenila nekaj željene pozornosti. 😉

nova
Uredništvo priporoča

Ne skrbi, vse je ‘pod kontrolo’ … redno spremljam tvoje objave in mnenja …. in vedno se strinjam s teboj, ker enostavno razmišljaš tako kot jaz. Kot bi bila del mene!

Lepo, da se še spomniš name, čeprav sem se ti do sedaj oglasila samo enkrat.

Ne skrbi, ko bo prišel čas, se bova srečali tudi v reali.

Srečno!

Ne skrbi, vse je ‘pod kontrolo’ … redno spremljam tvoje objave in mnenja …. in vedno se strinjam s teboj, ker enostavno razmišljaš tako kot jaz. Kot bi bila del mene!

Lepo, da se še spomniš name, čeprav sem se ti do sedaj oglasila samo enkrat.

Ne skrbi, ko bo prišel čas, se bova srečali tudi v reali.

Srečno![/quote]

Iiiiiiiiiii cartkano;-))))

No, ampak malo me pa kdaj tudi brez srčkastih špeglčkov glej, žal nisem tako popolna…

Seveda se spomnim nate, pa tudi na druge s katerimi smo si dobri. Te dni sem sicer jaz v dar dobila nekaj prijetnih pogovorov in sms-sov, kar mi je pa danes ratalo, sem ti pa že povedala željo. Ampak ja, ni mi problem biti potrpežliva, saj me ne žene pohlep;) Sam lepo mi je…

Zato ne skrbim, kaj bi si škodo delala, le ne da se mi več ukvarjat z jamračicami in tolažnicami. Al misliš da je že prav tako? Pa tudi valovita modrost je v tej vročini izpuhtel kot edini primeren kandidat za žogcanje iz ofsajda;))) No, mal sem pa tud lena, me daje vročina;)

Lepo bodi!;)

Ja tenx no, sam jaz nisem tvoja duša dvojčica,pa sprejeta sem že kakor lahko bereš… Tak da srečno v iskanju svojega para!

Ne skrbi, vse je ‘pod kontrolo’ … redno spremljam tvoje objave in mnenja …. in vedno se strinjam s teboj, ker enostavno razmišljaš tako kot jaz. Kot bi bila del mene!

Lepo, da se še spomniš name, čeprav sem se ti do sedaj oglasila samo enkrat.

Ne skrbi, ko bo prišel čas, se bova srečali tudi v reali.

Srečno![/quote]

Je kdo stresel tu gor pomotoma kilo cukra?

Ne skrbi, vse je ‘pod kontrolo’ … redno spremljam tvoje objave in mnenja …. in vedno se strinjam s teboj, ker enostavno razmišljaš tako kot jaz. Kot bi bila del mene!

Lepo, da se še spomniš name, čeprav sem se ti do sedaj oglasila samo enkrat.

Ne skrbi, ko bo prišel čas, se bova srečali tudi v reali.

Srečno![/quote]

Je kdo stresel tu gor pomotoma kilo cukra?[/quote]7

Ne.Gola in brklc si dopisujeta.Hitro naj skup skočita, da bo mir .

jah kaj češ, v življenju se sčasoma vse uravnoteži. Tudi sikanje…;)))

a ti si pa iz risanke A je to?

E pa u peesdu materinu! Pa koji je bre tebi kOoratz?

Dusa Dvojcica? Ajd ne seri, Dolly. Jos da te kloniramo?

A On popusio koju smotku previse, pa stvorio sve tako raznoliko, samo tebi pamet daO? Andere, mani se bre te flase i stvori nesto, da te pamtimo. Jer sve treba da prodje, duso. Nemoj, da nas mucis sa jos jednom istom epizodom, matere ti.

🙂

TOOOOOOOOOO!!!;))))) Še pa še pa še paše!

Sprašujem zgolj iz radovednosti… je “gola resnica” ženska ali moški? Pa ne filozofirat..
in odgovarjat z ugankami… mi ni… :)))

Ne skrbi, vse je ‘pod kontrolo’ … redno spremljam tvoje objave in mnenja …. in vedno se strinjam s teboj, ker enostavno razmišljaš tako kot jaz. Kot bi bila del mene!

Lepo, da se še spomniš name, čeprav sem se ti do sedaj oglasila samo enkrat.

Ne skrbi, ko bo prišel čas, se bova srečali tudi v reali.

Srečno![/quote]

A to se sama s sabo pogovarjaš?
TEMU se reče duša dvojčica?

Tudi prav.

Ej zdej te mam pa dost aveš! Miljavžnkrat sem že povedala, da imam krizo identitete, a ti še zmer uno- podtrebušno…

Mislm halo, še dobr da obstajao duše, ki jim ni bistvo posvetno…

Ke pejd se z valovito modrostjo zabavat če ti kj ni prov!;)

Ej zdej te mam pa dost aveš! Miljavžnkrat sem že povedala, da imam krizo identitete, a ti še zmer uno- podtrebušno…

Mislm halo, še dobr da obstajao duše, ki jim ni bistvo posvetno…

Ke pejd se z valovito modrostjo zabavat če ti kj ni prov!;)[/quote]
Ja sorry no… pač ne visim 24 ur tu gor in ne prežim na tvoje poste… Glede na naslov teme, odprem in preberem, če me zanima..
Glede na tvoj odgovor pa… nimaš samo krize identitete… Ti želim, da se najdeš… med drugim…

Ej zdej te mam pa dost aveš! Miljavžnkrat sem že povedala, da imam krizo identitete, a ti še zmer uno- podtrebušno…

Mislm halo, še dobr da obstajao duše, ki jim ni bistvo posvetno…

Ke pejd se z valovito modrostjo zabavat če ti kj ni prov!;)[/quote]

Bo pa treba k psihiatru po tabletke.
Pa baje seks tudi izdatno pomaga.

Ej zdej te mam pa dost aveš! Miljavžnkrat sem že povedala, da imam krizo identitete, a ti še zmer uno- podtrebušno…

Mislm halo, še dobr da obstajao duše, ki jim ni bistvo posvetno…

Ke pejd se z valovito modrostjo zabavat če ti kj ni prov!;)[/quote]
Ja sorry no… pač ne visim 24 ur tu gor in ne prežim na tvoje poste… Glede na naslov teme, odprem in preberem, če me zanima..
Glede na tvoj odgovor pa… nimaš samo krize identitete… Ti želim, da se najdeš… med drugim…[/quote]

Kockicakocka jaz se ti moram opravičiti: Oprosti prosim. gre pa zgolj za hec, namreč izkoristila sem te, da mal podražm mojo dušo dvojčico;))) Da vidm če zna biti tudi kritična…;))) No, pa mal tudi za to, da vidm če se žnam. Saj veš, včash je napad najboljša obramba…

Vse dobro ti voščim!

Ne skrbi, vse je ‘pod kontrolo’ … redno spremljam tvoje objave in mnenja …. in vedno se strinjam s teboj, ker enostavno razmišljaš tako kot jaz. Kot bi bila del mene!

Lepo, da se še spomniš name, čeprav sem se ti do sedaj oglasila samo enkrat.

Ne skrbi, ko bo prišel čas, se bova srečali tudi v reali.

Srečno![/quote]

A to se sama s sabo pogovarjaš?
TEMU se reče duša dvojčica?

Tudi prav.[/quote]

Neverjetno, res, kako si človek čas krajša. 🙂 🙂


Ja sorry no… pač ne visim 24 ur tu gor in ne prežim na tvoje poste… Glede na naslov teme, odprem in preberem, če me zanima..
Glede na tvoj odgovor pa… nimaš samo krize identitete… Ti želim, da se najdeš… med drugim…[/quote]

Kockicakocka jaz se ti moram opravičiti: Oprosti prosim. gre pa zgolj za hec, namreč izkoristila sem te, da mal podražm mojo dušo dvojčico;))) Da vidm če zna biti tudi kritična…;))) No, pa mal tudi za to, da vidm če se žnam. Saj veš, včash je napad najboljša obramba…

Vse dobro ti voščim![/quote]
Opravičilo sprejeto 🙂 .. razen, če me nisi spet za kaj “izkoristila”… Mirno noč :)))

Kockicakocka jaz se ti moram opravičiti: Oprosti prosim. gre pa zgolj za hec, namreč izkoristila sem te, da mal podražm mojo dušo dvojčico;))) Da vidm če zna biti tudi kritična…;))) No, pa mal tudi za to, da vidm če se žnam. Saj veš, včash je napad najboljša obramba…

Vse dobro ti voščim![/quote]
Opravičilo sprejeto 🙂 .. razen, če me nisi spet za kaj “izkoristila”… Mirno noč :)))[/quote]

😉 čist mjčkn…. To pa moram priznati… da duši dvojčici pokažem, da ne grizem preveč, oz sam tolk da paše;)

Pa dober dan!

Najedaš brezveznica! Službo si najdi!

New Report

Close