Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A bi se šla danes MoNa z mano napit

A bi se šla danes MoNa z mano napit

A ima danes katera od vas MON kaj časa, da bi se šla z mano danes napit?
Potreben sem dobre pitne pijače in to cviček je.
Pila bi cviček kakšen liter ali dva, se lepo imela, se smejala, kramljala in pojedla kakšno svinjsko domačo kračo pa kajlo kruha, čebule in paradajza. Bi jaz narezal.
Leta in lepota niso važna. Važno, da si ženska za stvar in za zajebancijo. Bi se pa dobila popoldne na dolenjskem, na lokaciji, katero izdam kasneje.

https://www.youtube.com/watch?v=xUxoJrsTOWM

Imas krizo indentitete nej taku?

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.
nova
Uredništvo priporoča

Imas krizo indentitete nej taku?[/quote]

Dvojina? 😉

Imas krizo indentitete nej taku?[/quote]

Dvojina? ;)[/quote]

Ah ne 🙂 Potreben prastar prdec 😉

Vidis da je potreben in bi se lepo imel pa isce zensko za stvar :)))

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Imas krizo indentitete nej taku?[/quote]
Mah, nej rejs taku…..
Nej glih neke posebne krize…
Za menoj in mojimi partnerji je končan velik projekt in danes smo ta projekt končal.
Zdaj hočem ta projekt zalit z nekom, ki s tem projektom ni imel nič opravka,
Pa sem se na vas MONe spomnil. Je kaj narobe s tem?
A bi vam res škodlo, če bi se enkrat malo pregrešile in bi spile malo več cvička, pa malo več krače pojedle kot je sicer zdravo, pa čebule, paradajza…….in na koncu še kakšen desert?


A nis ti tisti kmetavzar, ki se z kačo oženu. Krompir pejd raj pobirat, ko tisto žlobudro od cvička pit.

Dvojina? ;)[/quote]

Ah ne 🙂 Potreben prastar prdec 😉

Vidis da je potreben in bi se lepo imel pa isce zensko za stvar :)))[/quote]

Dej dej ne seri ti mamba črnogleda.!
A nisem reku, da leta in lepota niso važna?
Pač, hočem žensko družbo, ker se v taki družbi fejst počutm, pa še goflast sem drgač in me punce rade poslušajo, ker sem zajebant drgač…..
Ti pa samo na seks mislš prec……
Nč seksa nč onegavljenja…samo zajebancija, klopa in cviček……..pa magari do zjutrej…..

Imas krizo indentitete nej taku?[/quote]
Mah, nej rejs taku…..
Nej glih neke posebne krize…
Za menoj in mojimi partnerji je končan velik projekt in danes smo ta projekt končal.
Zdaj hočem ta projekt zalit z nekom, ki s tem projektom ni imel nič opravka,
Pa sem se na vas MONe spomnil. Je kaj narobe s tem?
A bi vam res škodlo, če bi se enkrat malo pregrešile in bi spile malo več cvička, pa malo več krače pojedle kot je sicer zdravo, pa čebule, paradajza…….in na koncu še kakšen desert?[/quote]

No cestitke za uspesno koncan projekt 🙂

Ne gresim :DDD
Ne pijem alkohola, krace ne jem, cebule same po sebi ne maram, paradajz mi pa raste na vrtu. Desert je tudi ze pripravljen. Torej kaj v bistvu lahko ponudis “vrednega greha” da bi se katerakoli enkrat malo pregresila? 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.


A nis ti tisti kmetavzar, ki se z kačo oženu. Krompir pejd raj pobirat, ko tisto žlobudro od cvička pit.[/quote]

Enim se kar ni jasno da je tista tema bila provokativno zastavljena :)))

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Ah ne 🙂 Potreben prastar prdec 😉

Vidis da je potreben in bi se lepo imel pa isce zensko za stvar :)))[/quote]

Dej dej ne seri ti mamba črnogleda.!
A nisem reku, da leta in lepota niso važna?
Pač, hočem žensko družbo, ker se v taki družbi fejst počutm, pa še goflast sem drgač in me punce rade poslušajo, ker sem zajebant drgač…..
Ti pa samo na seks mislš prec……
Nč seksa nč onegavljenja…samo zajebancija, klopa in cviček……..pa magari do zjutrej…..[/quote]

Nisem crnogleda 🙂 Na stvari gledam bolj izven okvirjev :))

No no no rukni enga da se pomiris mogoce dobis vec poguma da kaksno vasko lepotico povabis raje kot da sprasujes po MONu take zadeve 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Saj sem že povedal….
Vzel sem eno veliko prekajeno kračo ven iz skrinje in se že topi, potem jo bom vrgu v pisker in skuhal, domač hren raribal itd…….
Kračo pa zato, ker cviček najbolj paše k takim prekajenim mesninam kot je krača. Cviček in krača pašeta skupaj kot ate na mamo.
Če bi ti enkrat probala to nebeško kombinacijo hrane, bi se ti kar zabliskalo od sreče….

Ti “zelena mamba” mi pa ne rabiš tukajšnje potencialne kandidatke odganjat in pljuvat po pristni domači krači in dobremu cvičku. Eni imamo pač to radi.
Mogoče pa katera MONa rada pije cviček in je kračo.

Niti pomotoma 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Se opravicujem naslednjic bom dopustila da tema pade na dno in bos ostal brez potencialnih bab, ker je itak sama po sebi cisti zeeeeeeeeh 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Jst bi, sam midva bi mela vsaj en problemček :-)))

Niti pomotoma :)[/quote]
Mogoče si pa glih zato tolk zadrgnjena in nesproščena.
Krača in cviček se jesta in pijeta tam kjer je družba vesela.

Imas krizo indentitete nej taku?[/quote]
Mah, nej rejs taku…..
Nej glih neke posebne krize…
Za menoj in mojimi partnerji je končan velik projekt in danes smo ta projekt končal.
Zdaj hočem ta projekt zalit z nekom, ki s tem projektom ni imel nič opravka,
Pa sem se na vas MONe spomnil. Je kaj narobe s tem?
A bi vam res škodlo, če bi se enkrat malo pregrešile in bi spile malo več cvička, pa malo več krače pojedle kot je sicer zdravo, pa čebule, paradajza…….in na koncu še kakšen desert?[/quote]

Dobro, da si potem obrazložil, ker drugače je tale desert mal vprašljiv. )))

Sem nova tukaj gor, in bi šla z veseljem kaj s tabo popit-no ne cvička srebrno penino pa bi jo s sabo prinesla,no žal sem pa trenutno predaleš-Split, pa si boš moral najti drugo kandidatko.


A da bi midva imela kakšen problemček? Kakšen pa?
To pa skoraj ne verjamem. Ne vidim problema….
A se bojiš, da bi krače al pa cvička zmanjkalo?
To se pa ne rabiš bat. Vsega dost. Krač in cvička.

Niti pomotoma :)[/quote]
Mogoče si pa glih zato tolk zadrgnjena in nesproščena.
Krača in cviček se jesta in pijeta tam kjer je družba vesela.[/quote]

Soncece jaz sem zadrgnjena? Kdo je prvi zacel z nesproscenostjo in zadrgnjenostjo? Jaz aha aha ziher 🙂

Ah kaj pa ti ves kaj je vesela druzba ce jo isces tu na MONu? Jaooooooo 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.


A da bi midva imela kakšen problemček? Kakšen pa?
To pa skoraj ne verjamem. Ne vidim problema….
A se bojiš, da bi krače al pa cvička zmanjkalo?
To se pa ne rabiš bat. Vsega dost. Krač in cvička.[/quote]

Ma, kaj hrana in pijača…ti bi mogu bit tih, ker te neb pustila do besede 🙂

Imas krizo indentitete nej taku?[/quote]
Glista zelena, ti imaš krizo ednine in dvojine!

Imas krizo indentitete nej taku?[/quote]
Glista zelena, ti imaš krizo ednine in dvojine![/quote]

Ej Pachito 🙂 Ya basta 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.


Mogoče si pa glih zato tolk zadrgnjena in nesproščena.
Krača in cviček se jesta in pijeta tam kjer je družba vesela.[/quote]

Soncece jaz sem zadrgnjena? Kdo je prvi zacel z nesproscenostjo in zadrgnjenostjo? Jaz aha aha ziher 🙂

Ah kaj pa ti ves kaj je vesela druzba ce jo isces tu na MONu? Jaooooooo :)[/quote]
Ti Mamba ne zastopiš nč. Čist nč.
Jaz na MONu ne iščem veselo družbo. Ravno obratno. Vesela družba sem jaz in sem danes pripravljen pomagat in razveselit eno, al pa celo dve, tri…… MONe, ki so mogoče danes malo žalostne.
Cviček ima pač to dobro lastnost, da razvedri dušo in telo. IN jaz to danes ponujam. Zastonj.
A ni to fajn?

New Report

Close