Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iris Mulej je Slovenska Kim Kardashian

Iris Mulej je Slovenska Kim Kardashian

Koook je pa ona meni lepa, sem jo pred časom srečala v Momaxu…

Misliš, da je za Iris to kompliment?

Sva bili pred nekaj cajta skupaj v Viki Place, ona brez šminke čist neprepoznana in ima veliko pigmentnih madežev tko da ni nič nad povprečjem.

nova
Uredništvo priporoča

Za nekoga, ki živi smao od svojega videza 8dobro, pustimo sponzorje, ki jo dejansko preživljajo, ob strani) res ni nič posebnega. Pa tudi leta se ji že kar poznajo.

Meni je pa Rebeka veliko lepša, v živo je huda.

Baje da bo otroku dala ime Isabella.

Slovenska Izabela ni dost fensi, mora biti s “s” in z dvema “l”.

Slovenske Izabele se je treba le sramovati.

Meni ne potegne v živo.

izabela je vinska sorta.

Iris Mulej je Slovenska Kim Kardashian

Tu bi moral/a uporabiti malo začetnico. 🙂

Iris ” mulej” je MUSLIMANKA, njena mati se imenuje Elvira, je muslimanska iz Bosne, oče pa je tudi menda od dol, musliman ali nekaj takega. Od kje torej njej priimek ” Mulej” ?

pa je taka lepotica, ima mediteranske poteze obraza.

A to pomeni da sexa za denar? Mislim, ker to Kim K počne.

Sicer pa nobena že dolgo ni lepa, ne vem kaj vsi dol padate. Evo Kim:

[img]http://www1.pictures.zimbio.com/fp/Kim+Kardashian+Kim+Khloe+Kardashian+Milk+Studios+5qs-rYYMCwPl.jpg[/img]

[img]http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/07/19/21/366085A400000578-3697921-Rinsing_off_The_E_star_took_a_milk_shower_in_a_custom_made_nude_-a-17_1468958941344.jpg[/img]

Tista rit, ki si je noče več popravit, pa res ni lepa.

če ti je ime elvira, še ne pomeni, da si avtomatično musliman
poznam eno elviro, je jehova priča.

Ja, face imata zelo lepi.

mulej ima horce face, muslimanske korenine PA NISO mediteranske!

mulej ima horce face

nima konjskega obraza, vsaj v živo ne me malo spominja na Severino.

grda , karakterno NULA

Je kdo že videl v živo..kako izgleda, mora bit hudaaaa.

Ena starikava, zgonjena razpočnica.
Ne zna nič delat kot gospodinja, kuharca. Afna, počasna…. ko pa odpre faflo, pa res človeka vse mine. Nimaš se kaj pogovarjat z njo. Samo eno fantaziranje brez osnove.
Jasno, da se je priklopila na bosanski keš, samo pristanek bo trd.

Tega ji ne privoščim. Je pa to karma – dobila bo točno to, kar je iskala!

Spremljajte njen twitter. Ena sama laž…. navidezno prikazovanje sreče….. baje ima visok IQ, ampak to ni garant, da ženska ni tupa ko točak!
Kakšno razkazovanje blišča :-))) – počakajmo, še letos bo počilo!

Vživo full luštna, top postava, lasje njen obraz njami-sanjska ženska vsakemu moškemu, ajde reimo slovenska Ceca.

Iris je zelo mlada-35 let, od kje vam da je starikava, grda mislim da je vsaj malo lepša od Rebeke-postava.

Kaj te plačuje, da take pišeš? S Ceco jo primerjaš? Kje je Iris uspešna, razen da jo preživljajo ‘taspodnji’?
Kot manekenki se ji iztekajo časi. Sicer pa dobi za ‘nastop’ par 100 €. Je zmožna preživet sama ali mora bit ves čas prisesana na tipe?

Brez makeupa je neprepoznavna! Brez tone pudra, da prekrije lisasto kožo. Umetne trepalnice, umetne ustnice (zdaj se vidi, ko se reži, kje so injekcije pustile sledi), umetni nohti, lasni podaljški, umetne joške…….ej, ne želim se jo videt zjutraj!

To je tipična umetna babura, ki rabi 3 ure dopoldan, da si upa med folk!

Kot so pa že zgoraj napisale: karakter nula, tumpasto bitje, s katerim nimaš kaj govort.
Valja se po plaži, boža trebuh…..po moje bo mal prej rodila :-))))), ne zna pa športat, ne zna nič.

Afna se zvečer, se smehlja in špila ‘princezo’ :-))) Jaka muda!

Kaj te plačuje, da take pišeš? S Ceco jo primerjaš? Kje je Iris uspešna, razen da jo preživljajo ‘taspodnji’?
Kot manekenki se ji iztekajo časi. Sicer pa dobi za ‘nastop’ par 100 €. Je zmožna preživet sama ali mora bit ves čas prisesana na tipe?

Brez makeupa je neprepoznavna! Brez tone pudra, da prekrije lisasto kožo. Umetne trepalnice, umetne ustnice (zdaj se vidi, ko se reži, kje so injekcije pustile sledi), umetni nohti, lasni podaljški, umetne joške…….ej, ne želim se jo videt zjutraj!

To je tipična umetna babura, ki rabi 3 ure dopoldan, da si upa med folk!

Kot so pa že zgoraj napisale: karakter nula, tumpasto bitje, s katerim nimaš kaj govort.
Valja se po plaži, boža trebuh…..po moje bo mal prej rodila :-))))), ne zna pa športat, ne zna nič.

Afna se zvečer, se smehlja in špila ‘princezo’ :-))) Jaka muda!

New Report

Close