Forum.Over.Net

Starševski čvek

Navijate za Clintonovo ali Trumpa?

Default avatar

sej za

komunist. je napisal/a:
Sej za slovenske cerkvene ovce bi tudi moral bit, če ne bi imele spomina zlate ribice :))))))))
Default avatar

med tema dvema

Amerikanofilka je napisal/a:
Za Trumpa NIKAKOR, boljša opcija je Hillary. No od Trumpa je vsakdo boljša opcija.
Default avatar

kkkkkkkkk3456

Žogca iz ofsajda je napisal/a:

Ne vem kater je boljši za Ameriko ampak za preostali svet je definitivno boljši Trump ker če bo psiho Killary bodo vojne vsepovsod
Default avatar

vgzhgvjzhgj

Amerikanofilka je napisal/a:
Ravno to je problem.

Sicer pa, če sta na voljo dve čudni možnosti, voliš proti tistemu za katerega si proti. Torej proti Hillary.
Default avatar

owg

Vedno bolj spoznavam, da je imel D. Adams prav --> glej Zaphod Beeblebrox - to je realnost v ZDA
Default avatar

kdo je začel vojne?

kkkkkkkkk3456 je napisal/a:
največ vojn so začeli glih republikanci pod bushem.
Default avatar

Žogca iz ofsajda

kdo je začel vojne? je napisal/a:
Hmm, hmm, hmm.

Korejo se je začela pod demokratskim predsednikom, a ne?

Vojna v Vietnamu se je razplamtela tudi pod demokratom.

Haiti, Bosna, Kosovo, Libija, Sirija ...

Pa še kaj bi se dalo demokratom pripisati.
Default avatar

največ vojn

sori, mislila sem sedanjih odprtih konfliktov, ne cele zgodovine od washingtona dalje

bosno in kosovo pripisuješ američanom?? aja. saj vem, srbske korenine, težko preneseš resnico o balkanskih vojnah.
Default avatar

tarči

med tema dvema je napisal/a:
Mogoče je treba nehat gledat v ksiht. Trump bi Ameriko za jajca vlekel, Hillary bo pa cel svet.
Hudič bejž, baba gre.
Default avatar

Lima

Koliko jaz vem, odločitve o vojnah sprejema kongres (in nikakor ne predsednih ZDA), tam pa imajo večino republikanci od kar jaz pomnim (naj me kdo, ki se bolje spozna popravi, če se o slednjem motim)
Default avatar

Žogca iz ofsajda

največ vojn je napisal/a:
Ne, Bosne absolutno ne, Kosovo pa pripisujem Američanom, ja. Je pa zanimivo, da imajo prav tisti, ki so takrat najbolj navijali za samostojno Kosovo, danes največ za povedati čez širjenje muslimanstva po Evropi. Kaj hitro se še kakšni majhni državici lahko zgodi Kosovo, a ne?

Bosno in Kosovo sta vpisana kot Clintonovo vojni. In tega nisem pisala jaz.
Default avatar

holanfija

Tako so se borili za samostojni Kososvo zdaj pa samo bežijo ven z države, ker je taka beda enako velja za albanijo.
Default avatar

največ vojn

kdo je pisal post namesto tebe? američani?
no, jaz pa kosovo in vse balkanske vojne absolutno pripisujem srbom. ker se spomnim, kako so eskalirali situacijo na kosovu preden so američani napadli z letali in bi imeli še eno rwando na naših tleh, če ne bi.
Default avatar

Žogca iz ofsajda

Lima je napisal/a:
V senatu so imeli kar dobro večino demokrati med letoma 1955 in 1981, ves čas. Pa potem spet me letoma 1987 in 1997. In med letoma 2009 in 2015.

V predstavniškem domu so imeli demokrati večino med letoma 1949 in 1995, ves čas. Pa potem med letoma 2007 in 2009.

Busheve vojne so torej spravili skozi demokratski kongres.
Default avatar

Žogca iz ofsajda

največ vojn je napisal/a:
Poguglaj Clintonove vojne in boš videl/a kdo mu jih pripisuje.
Default avatar

že dolgo jasno

Obkrožila bi ime Hillary Clinton. Ker ni republikanka in ker je ženska.
Default avatar

največ vojn

tvoj post je bil odraz tvojega mnenja, ali odraz mnenja koga drugega?
Default avatar

QD123

Donalda, ker ne sadi rožic in ne podpira sociale. Hoče, da so vsi bogati in uspešni. Pa če mu uspe 1 % bo velik naredil. Hilary bi samo ujčkala brezdelneže in sodobne nove oblike družb: trasvestite, geje, žnj manjšine,...
Default avatar

Žogca iz ofsajda

QD123 je napisal/a:
To pa ni res. Hillary je bila še zelo pred kratkim proti temu, da bi se homoseksualci smeli poročiti, zdaj pa je za, ker ji trenutno koristi biti za.

Je pa sinoči Trump LGBT državljanom obljubil, da jih bo branil pred ISIS-om.