Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nov teroristični napad v Franciji

Nov teroristični napad v Franciji

Najmanj 50 mrtvih v Nici.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3691019/Several-people-injured-truck-crashes-crowd-Bastille-Day-celebrations-Nice.html#ixzz4EQGPfuO4

Grozno…

Vera miru, kaj pa drugega. Glavnoo da naše človekoljubke vsem po vrsti pojejo dobrodošlico in kar omedlevajo od občudovanja, ne rabijo ne dokumentov, ne preverjanja, samo da so iz povsem drugačnega sveta in že po videzu drugačni in so že vredni vsega občudovanja.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................
nova
Uredništvo priporoča

Kakor katera… Jaz sem tudi človekoljubka… ampak ne te vrste 🙂 Očitno si res želijo severnega kalifata. Kje pa so evropski moški, da ubranijo svoje ženske in otroke, tudi svojo vero, običaje in tradicijo?

Tu pri nas se borimo proti ljudem, ki želijo islamizirati državo. V Franciji imajo pa 7 mio. muslimanov, ki so francoski državljani in ne znam si predstavljati kako bodo ustavili to morijo. Deportirati jih pa očitno ne mislijo. Udarili so na njihov največji praznik in v enem najbolj znanih francoskih turističnih biserov.

Ker je zadnje čase tako oglaševano naša država ter sosednja, ne bo dolgo, ko bodo to izkoristili tudi v te namene. Nepismeni verjetno niso. Govoriti o varnosti, pa te še nekdo z busom prevaža kot krompir, če že sam ne paziš nase.
Vesela sem, da sem nekoč vsaj kaj obredla brez strahu in videla tudi kaj lepega. In ja, blizu vas je vse, zato bodite pozorni na vse, ko že na veliko razlagate tudi mediji, kako smo mi Slovenija in še Hrvaška, nedotakljivi. Dokler ne bo počilo, ker je to zelo fajn sporočati prav takim. Če vas je že zapustilo s tistimi, ko je treščilo. Zakaj potem mediji ogrožate, tudi?

Včasih smo žural na muzko, kaj a sedaj pa na zvoke življenja? Degeni izmaličeni možgansko.

Upam, da imata najlepša mesta pripravljena proti teroristični načrt, kako bo to zaščiteno kot celotno SLO, ko bo kakšen vdor, ker oni ne želijo slišati, da je kdo varen, ker sejejo strah. Ampak, nam se itak ne more nič zgoditi, če se že najmlajšim, pa še teroristi niso bili.

Zdaj se lahko za par let kar poslovijo od turizma na Azurni obali.

Tu pri nas se borimo proti ljudem, ki želijo islamizirati državo. V Franciji imajo pa 7 mio. muslimanov, ki so francoski državljani in ne znam si predstavljati kako bodo ustavili to morijo. Deportirati jih pa očitno ne mislijo. Udarili so na njihov največji praznik in v enem najbolj znanih francoskih turističnih biserov.[/quote]
Le kaj si ob tem mislijo muslimani, ki živijo pri nas? Tako iskreno, na tiho, sami pri sebi???

Tu pri nas se borimo proti ljudem, ki želijo islamizirati državo. V Franciji imajo pa 7 mio. muslimanov, ki so francoski državljani in ne znam si predstavljati kako bodo ustavili to morijo. Deportirati jih pa očitno ne mislijo. Udarili so na njihov največji praznik in v enem najbolj znanih francoskih turističnih biserov.[/quote]
Le kaj si ob tem mislijo muslimani, ki živijo pri nas? Tako iskreno, na tiho, sami pri sebi???[/quote]

Ne vem in me ne zanima. Me bolj zanima stiska in žalost sorodnikov žrtev v Nici. Morilec je menda zajel tudi nekaj talcev v bližnjem hotelu.

Tu pri nas se borimo proti ljudem, ki želijo islamizirati državo. V Franciji imajo pa 7 mio. muslimanov, ki so francoski državljani in ne znam si predstavljati kako bodo ustavili to morijo. Deportirati jih pa očitno ne mislijo. Udarili so na njihov največji praznik in v enem najbolj znanih francoskih turističnih biserov.[/quote]
Le kaj si ob tem mislijo muslimani, ki živijo pri nas? Tako iskreno, na tiho, sami pri sebi???[/quote]

Kaj si mislijo? Veseli so širjenja islama – a misliš, da so kaj drugačni?


Le kaj si ob tem mislijo muslimani, ki živijo pri nas? Tako iskreno, na tiho, sami pri sebi???[/quote]

Ne vem in me ne zanima. Me bolj zanima stiska in žalost sorodnikov žrtev v Nici. Morilec je menda zajel tudi nekaj talcev v bližnjem hotelu.[/quote]
Ravno to bi te moralo zanimati…


Le kaj si ob tem mislijo muslimani, ki živijo pri nas? Tako iskreno, na tiho, sami pri sebi???[/quote]

Kaj si mislijo? Veseli so širjenja islama – a misliš, da so kaj drugačni?[/quote]
Se bojim, da imaš prav… Ampak kot kaže odziv naših vrlih evropskih voditeljev, si bomo morali pomagati sami…

Zelo grafičen video ogled na lastno odgovornost

https://www.youtube.com/watch?v=iZxPiYfW3rQ

Grozno. Obcutljivim ogleda zgornjega videa ne priporocam.

Kjerkoli so muslimani, tam je terorizem….

Tako simpl je to. Torej, hočeš muslimane, hočeš terorizem.

Pa kdo je kriv mentalno in duševno zaostalim evropskim politikom. Tako simpl logike ne morejo dojeti.

7 mio, to je za 3 Slovenije.

Sej samo 64 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} islama govori o vojni proti nevernikom…. Sej samo 64 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} govori o džihadu ali vojni proti nevernikom.

Politiki so mentalno in duševno zaostali. Volkovi, dobesedno, ki vodijo ovce direkt v volkove okove. Je video zelo nazoren kaj pomeni biti volk ovcam.

Pozabil si 2011 Libijo…

Vsi smo/ste dvolicni…ko mi njim razbijamo/ubijamo zene,otroke,domove…to je pa kul…pa EU dvolicnost…

https://www.youtube.com/watch?v=_PmT8G2KRyM

a tunizijcem? ali francoskim tunizijcem??


Ne nakladaj in ne nabijaj krivde.

Ne gre za evropsko dvoličnost, je enako dvolična tudi Amerika (ki ima tako in tako najbolj prste vmes pri tem, kar se dogaja). Ampak nismo pa ljudje sami krivi, nam mediji zgodbe vedno predstavijo tako, da se ti tisti tam skoraj ne smili oziroma se ti smili veliko manj kot ta tukaj (pa že naravno je, da boš bolj sočustvoval s tistim, ki ti je bolj podoben in v njem vidiš sebe).

Dejstvo je, da smo mi njim pobili veliko več ljudi kot oni nam, dejstvo je, da se tisti, ki so vodili pobijanje, o tem smejijo (v kamere in brez sramu), če pa bo šlo tako naprej … Številke se povečujejo in žal je tako preprosto, nič sofisticiranega ni v tovornjaku, ki zapelje med ljudi, jih pobije, kolikor jih lahko, potem pa strelja, dokler ga ne ubijejo. Če to začnejo delati množično …


Ne nakladaj in ne nabijaj krivde.[/quote]

Saj to ni nabijanje krivde, je to pač dejstvo. Ki pa v ničemer ne zmanjšuje krutosti in brutalnosti zločina v Nici. In tudi nikogar ne opravičuje odgovornosti. In ne zmanjšuje nevarnosti, imenovane islamski terorizem.

Tu pri nas se borimo proti ljudem, ki želijo islamizirati državo. V Franciji imajo pa 7 mio. muslimanov, ki so francoski državljani in ne znam si predstavljati kako bodo ustavili to morijo. Deportirati jih pa očitno ne mislijo. Udarili so na njihov največji praznik in v enem najbolj znanih francoskih turističnih biserov.[/quote]
Le kaj si ob tem mislijo muslimani, ki živijo pri nas? Tako iskreno, na tiho, sami pri sebi???[/quote]
Na tihem, no, ko mislijo, da jih nihče ne sliši zadeve pozdravljajo, jih pa malo skrbi, kako na to gledamo ostali neverniki..

New Report

Close