Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste močne ženske v tej situaciji?

Ste močne ženske v tej situaciji?

V temu članku se lepo prebereVaš link
Jaz sem. Če me moški prizadane, ga pustim za seboj in za vedno prebolim. Vseeno mi je zanj. Nikoli se ne vračam nazaj. Imel je šanso, zafučkal jo je. Ko je konec, je zame konec za vedno.
Pa še po videzu sem podobna tejle na prvi sliki. Samo ustnic nikoli ne mažem s šminko.
Pa ve?

Ne razumem. Kaj in kako pa naj bi drugače ravnala.
Če je konec, je konec. Odjokaš, odtrpiš, preboliš. Včasih traja dolgo, včasih ne tako zelo. Odnos je pa itak zaključen, tak ali drugačen.


ja pa nekatere še kar lazijo za moškim, ki jih je zapustil. in zanalašč se še bolj lepe naredijo, če vedo da bo on tam. In po možnosti ga hočejo še ljubosumnega narest.
Močna ženska se ne ozira več nanj.

Ta ženska namreč ve, da je več vredna kot ta moški, ki jo je zavrnil, zapustil in odšel. Vendar pa je ta moški s svojim odhodom ženski naredil le veliko uslugo. Ta ženska ve, da je nekaj najboljšega, kar se mu je zgodilo v življenju. In ve, da takšne ženske ne bo nikoli več našel.
:-))))))))))))))))))) Ženska kot ženska. Samo večji ego ima:-)))


Ne ne ego. Samo večje zavedanje, da se ni vredno plaziti za nekom, ki jo je pustil.
Še nisi srečal žensko, ki se ponižuje pred moškim, da jo vzame nazaj?
Še dobro, ker res ni lep prizor za oči :-).


Ne ne ego. Samo večje zavedanje, da se ni vredno plaziti za nekom, ki jo je pustil.
Še nisi srečal žensko, ki se ponižuje pred moškim, da jo vzame nazaj?
Še dobro, ker res ni lep prizor za oči :-).[/quote]
To nima veze s spolom. Pičke so ženskega in moškega spola, kot ima nekdo podpis na SČ.
Kaj pa je zavedanje o svoji vrednosti drugega, kot ego.


Ne ne ego. Samo večje zavedanje, da se ni vredno plaziti za nekom, ki jo je pustil.
Še nisi srečal žensko, ki se ponižuje pred moškim, da jo vzame nazaj?
Še dobro, ker res ni lep prizor za oči :-).[/quote]
To nima veze s spolom. Pičke so ženskega in moškega spola, kot ima nekdo podpis na SČ.
Kaj pa je zavedanje o svoji vrednosti drugega, kot ego.[/quote]
Ego nima nič s tem.


To nima veze s spolom. Pičke so ženskega in moškega spola, kot ima nekdo podpis na SČ.
Kaj pa je zavedanje o svoji vrednosti drugega, kot ego.[/quote]
Ego nima nič s tem.[/quote]

Lahko ima ali pa nima. Tvoje poveličevanje “moči” ženske je še kako en sam velik ego.
Normalna, čustveno zrela oseba ne rabi nobene potence moči in poudarjanja le te, nobenaga trkanja po prsih, ker ji je tak razhod nekaj povsem normalnega, samoumevnega, tekočega.


Ego nima nič s tem.[/quote]

Lahko ima ali pa nima. Tvoje poveličevanje “moči” ženske je še kako en sam velik ego.
Normalna, čustveno zrela oseba ne rabi nobene potence moči in poudarjanja le te, nobenaga trkanja po prsih, ker ji je tak razhod nekaj povsem normalnega, samoumevnega, tekočega.[/quote]
To je čisto logično.
Vendar tu sprašujem ženske ali so močne ali lazijo za bivšimi.
To je bistvo teme in na to se soredotočam in ne poudarjam svojo moč, kot želiž sedaj prikazati ti.
Od kdaj pa se ne sme postaviti vprašanja ženskam na forumu?
je prepovedano o tem govoriti?
Moramo samo brati negativna jokcanja, kako so osamljene, kako trpijo z možmi v zanič zakonih? Aaaaa.. sedaj mi je jasno :-).

Hjah ja, uvod je pisan, že takrat, ko je ta močna oseba ugotovila in potem nadaljevala ta celoten sestavek.
Ker morda je izpuščen tisti del, kako priti do tega, da pride do vseh teh zaključkov, ker ste uvod postavili iz temeljev, kot da je to podarjeno brez vse osnove.
In tudi to, da se vedno zgodi le v eni smeri. Osnove so nekako zgrešene v uvodu, ostalo pa bi se nekako speljalo, ker močna oseba ne pomeni zgolj, da se morda nekje nekaj prebere, potem prebere še nekje, pa še malo pogleda, potem pa sestavlja sestavek. Razen, če pač nekdo preskakuje tisti pravi uvod, ki človeka oblikuje do močne osebnosti.
Ta sestavek je nekako večplasten, da bi bilo možno ogromno iztočnic, vsekakor pa ne tako, kot da bi nekdo pisal v Lejdi in podajal čtvio za najstnice. Ker manjkajo oz. manjka marsikaj do take splošnosti in prav te konkretne nepovršnosti, poglobljenosti.

Močna osebnost bi se delila potem tudi na spole, ne zgolj enega, kaj pravite? Tole je pisal nekdo, ki je zgolj pisal.

Nisem med njimi. Sem pa močna, ne v kilogramih.

pravico ima oditi, pač sprijaznit se je treba.

Bi pa dodala, da bi Mon lahko ustvaril na svojih stajlih svoj doprinos, ker je že naveden spodaj tudi vir. In bi morda lahko gospa kako drugače objavljene vire preusmerila v mnenja. Verjetno je pa z namenom, ker je gre zgolj za Style in najstništvo ali poetičnost, tako no, bolj splošnega, morda tudi, kako bodo potem še moški razumeli, če je tako površnosti pri ženskah. Ker jedra nikdar ne obravnavate, le glave in repe, bistva pa ne. )))

Trenutno sem v taki situaciji… Včasih tako boli, da težko diham. Pa ostajam močna.
Moram biti, ker moram biti zgled in opora svojim otrokom.

Lahko ima ali pa nima. Tvoje poveličevanje “moči” ženske je še kako en sam velik ego.
Normalna, čustveno zrela oseba ne rabi nobene potence moči in poudarjanja le te, nobenaga trkanja po prsih, ker ji je tak razhod nekaj povsem normalnega, samoumevnega, tekočega.[/quote]
To je čisto logično.
Vendar tu sprašujem ženske ali so močne ali lazijo za bivšimi.
To je bistvo teme in na to se soredotočam in ne poudarjam svojo moč, kot želiž sedaj prikazati ti.
Od kdaj pa se ne sme postaviti vprašanja ženskam na forumu?
je prepovedano o tem govoriti?
Moramo samo brati negativna jokcanja, kako so osamljene, kako trpijo z možmi v zanič zakonih? Aaaaa.. sedaj mi je jasno :-).[/quote]
Ne ni treba. Ampak ti nisi močna, agresivna pač. Kaj si dokazuješ? Da si pokopala frustracije…


Ne ne ego. Samo večje zavedanje, da se ni vredno plaziti za nekom, ki jo je pustil.
Še nisi srečal žensko, ki se ponižuje pred moškim, da jo vzame nazaj?
Še dobro, ker res ni lep prizor za oči :-).[/quote]
To nima veze s spolom. Pičke so ženskega in moškega spola, kot ima nekdo podpis na SČ.
Kaj pa je zavedanje o svoji vrednosti drugega, kot ego.[/quote]

Zavedanje o svoji vrednosti bi prej pripisala samozavesti – človek, ki se ne zaveda lastne vrednosti, je ponavadi precej nesamozavesten. Moški ali ženska.

P.S. Lepo, da si si zapomnil moj nekdanji podpis… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Bi pa dodala, da bi Mon lahko ustvaril na svojih stajlih svoj doprinos, ker je že naveden spodaj tudi vir v članku. In bi morda lahko gospa kako drugače objavljene vire preusmerila v mnenja. Verjetno je pa z namenom, ker je gre zgolj za Style in najstništvo ali poetičnost, tako no, bolj splošnega, morda tudi, kako bodo potem še moški razumeli, če je tako površnosti pri ženskah. Ker jedra nikdar ne obravnavate, le glave in repe, bistva pa ne. )))


To nima veze s spolom. Pičke so ženskega in moškega spola, kot ima nekdo podpis na SČ.
Kaj pa je zavedanje o svoji vrednosti drugega, kot ego.[/quote]

Zavedanje o svoji vrednosti bi prej pripisala samozavesti – človek, ki se ne zaveda lastne vrednosti, je ponavadi precej nesamozavesten. Moški ali ženska.

P.S. Lepo, da si si zapomnil moj nekdanji podpis… :)[/quote]
De nada.:-)
Je precej bolj smiseln in uporaben, kot je sedanji. Čeprav je tudi ta precej zgovoren.


Ne ne ego. Samo večje zavedanje, da se ni vredno plaziti za nekom, ki jo je pustil.
Še nisi srečal žensko, ki se ponižuje pred moškim, da jo vzame nazaj?
Še dobro, ker res ni lep prizor za oči :-).[/quote]
To nima veze s spolom. Pičke so ženskega in moškega spola, kot ima nekdo podpis na SČ.
Kaj pa je zavedanje o svoji vrednosti drugega, kot ego.[/quote]

Nič, v tvojem primeru? In če že omenjaš podpise, potem bi rekla, da si ti osebno, kot oseba, nagnjena k kaj bolj konkretnim osebam, ki se tičejo Mon, ker se sicer brzdaš, imaš pa druga posla.

Je zanimivo, kako povzemate zapise, brez celote, tudi repa in glave. Tarči, ki se predstavi kot ženski spol, pa sploh.


Ker to je za debato res zelo pomembno…….

Po moje avtorica še sama ne verjame v to kar je napisala v svojem prispevku :-)))))))


To nima veze s spolom. Pičke so ženskega in moškega spola, kot ima nekdo podpis na SČ.
Kaj pa je zavedanje o svoji vrednosti drugega, kot ego.[/quote]

Nič, v tvojem primeru? In če že omenjaš podpise, potem bi rekla, da si ti osebno, kot oseba, nagnjena k kaj bolj konkretnim osebam, ki se tičejo Mon, ker se sicer brzdaš, imaš pa druga posla.

Je zanimivo, kako povzemate zapise, brez celote, tudi repa in glave. Tarči, ki se predstavi kot ženski spol, pa sploh.[/quote]
Kaj pa če bi vzela v roke sudoku. Ker tole ti ne gre najbolje:-))

Sodeč po tistem kar je v svojem članku napisala bi rekel da je avtorica zelo zafrustrirana ženskica.

Nič, v tvojem primeru? In če že omenjaš podpise, potem bi rekla, da si ti osebno, kot oseba, nagnjena k kaj bolj konkretnim osebam, ki se tičejo Mon, ker se sicer brzdaš, imaš pa druga posla.

Je zanimivo, kako povzemate zapise, brez celote, tudi repa in glave. Tarči, ki se predstavi kot ženski spol, pa sploh.[/quote]
Kaj pa če bi vzela v roke sudoku. Ker tole ti ne gre najbolje:-))[/quote]

Ker je verjeti nekaj tretjega, ker nisem med njimi )))

In če meniš, da si zgolj opravičil.

Združit ne morem verjetje v tretje in ker nisem med njimi le v nadiimek, zato bom v prvotnega. Ko sem v temi odgovarjala.

Drugače pa križanke, in če včas kej ne vem, pol kej na mon zvem, dobesedno in včasih je res neverjetno. Tu gor ni zdravo biti 24 ur, vsaj ne na takem čveku. Nimam podatkov o ip, pa vem, cincam, no, vse. )))


Kaj pa če bi vzela v roke sudoku. Ker tole ti ne gre najbolje:-))[/quote]

Ker je verjeti nekaj tretjega, ker nisem med njimi )))

In če meniš, da si zgolj opravičil.

Združit ne morem verjetje v tretje in ker nisem med njimi le v nadiimek, zato bom v prvotnega. Ko sem v temi odgovarjala.

Drugače pa križanke, in če včas kej ne vem, pol kej na mon zvem, dobesedno in včasih je res neverjetno. Tu gor ni zdravo biti 24 ur, vsaj ne na takem čveku. Nimam podatkov o ip, pa vem, cincam, no, vse. )))[/quote]
Ne rabiš ip, imaš pamet, zaupaj vanjo. Če bi vedel za kaj, bi se opravičil, tako pa…? Drži se.


To nima veze s spolom. Pičke so ženskega in moškega spola, kot ima nekdo podpis na SČ.
Kaj pa je zavedanje o svoji vrednosti drugega, kot ego.[/quote]

Zavedanje o svoji vrednosti bi prej pripisala samozavesti – človek, ki se ne zaveda lastne vrednosti, je ponavadi precej nesamozavesten. Moški ali ženska.

P.S. Lepo, da si si zapomnil moj nekdanji podpis… :)[/quote]

Kaj je pa s tistimi, ki imajo precenjeno in celo to mislijo da ni, morda samoumevna, morda samouvšečna, da je svet obrnjen za njih, oni nimajo sicer nič z njimi, in so zgrešli stoletja, ko je včasih morda tako bilo in še kaj takih jedr?

Otroci, ki odraščajo, so velikokrat v fazi, ko razvijajo samozavest ter še vrednost. Kje je meja? In je izoblikovanje skozi izkušnje temelj, kako se bo oboje razvilo. Kar si pa izrazila, gre pa nekako za tisti del, ko ne gre najti balansa, verjetno na podlagi izkušenj, in ker nekdo pozna le eno ali drugo, pač izbere le eno ali drugo, ker ne pozna balansa. In se tako vrednost, cena ali samozavest kot take pač izničijo.

Samozavest je zdrava, se ni potrebno pogovarjati o lastni vrednosti kot ceni, ki je mišljena skozi nesamozavest.
Smo pa ljudje v smer, ko se radi pogovarjamo, komuniciramo, se smejemo, tudi jokamo, tudi smo v dvomim in imamo tudi meje z dostojanstvom. Ker je govoriti o vrednosti človeka v kakrnemkoli smislu, ponižujoče in že to morda govori, da človek ima ceno v splošnem, katere se branite.

V ostalo z vašmi osebnimi, pa ne vem, zakaj gre s temi podpisi.

New Report

Close