Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Že takoj zjutraj slabe volje – izpoved

Že takoj zjutraj slabe volje – izpoved

Že takoj zjutraj, ko se zbudim, začutim nekoga temnega, resnega…. vsak dan, že nekaj let. A ne vsak dan. Črni lasje, kratki, ne tako zelo kratki, malo skodrani. Suh. Resne, stroge poteze obraza. Lahko bi ga narisala. Ni tipičen Slovenec. Mislim, da sploh ni Slovenec. Bolj spominja ne nekaj z juga. Je belec, a mogoče ima kožo nekoliko temnejšo. Vedno ga vidim v temi, vedno je obkrožen s temo. Se zbudim ponoči, ga začutim, se zbudim podnevi ga začutim. Se zbudim zjutraj sem takoj v depresiji, ker ga začutim,…. Vso energijo mi pobere. Vso motivacijo. Vedno en in isti. Enostavno oddaja samo temo in negativo.

Če kdo misli name ga tudi začutim. Precej pogosto, sploh če se družim z ljudmi. Še potem jih vidim kako se smejijo, jokajo ali kregajo…. bolj sem z njimi in dalj časa, bolj jih vidim in čutim. In to mi je v veliko olajšanje, ker povprečen človek ni negativen. A ta človek je kot parazit, nikoli se ne smeje. Je kot mlinski kamen, ki me vleče na dno.

Pomagati pa ne zna nihče. NIHČE, ker imam tako močan 6. čut, da vse začutim, ker sem delno jasnovidna.

In poleti se zapiram med 4. stene, ker je zunaj prelepo. Namreč ko grem ven in vidim vso lepoto in potem pogledam v dušo in vidim tega črnega parazita notri, me objame tak bes, občutim krivico…. da je vse še tisočkrat slabše kot prej, zato sem raje kar doma. Enostavno je zunanja lepota v čistem nasprotju s grdobo parazita.

Ampak vidim pa tudi angele včasih, pa vse ostale ljudi, tudi duhove, tudi ljudi po smrti vidim včasih. Ni samo slabo, ker včasih pridejo angeli in mi pošiljajo očitna znamenja, tako da vem, da se gre za boj med silami zla in dobrega.

Recimo knjiga Angeli v mojih laseh, vem da je resnična, ker tudi sama včasih kaj vidim, res pa je, da ne tako nazorno in očitno kot avtorica. To pa vsekakor ne.

Že pred leti sem imela vizije in sanje. V eni viziji, ki sem jo imela na avtocesti sem videla kako se angeli spopadajo s hudiči. Ne vem kdo je zmagal. 2 krat sem tudi imela sanje o hudiču. In točno tista oseba, kjer se je pojavil hudič oziroma tam, mi je najbolj škodovala v življenju. Te sanje in vizija so stare….

Vem, da imam nek dar, da lahko zaznam ljudi, nekaj česar drugi mogoče nimajo razvito ali toliko razvito. Bolj kot sem z ljudmi, bližje sem, bolj jih čutim in zaznavam, tudi še potem, ko nisem več z njimi. Ponavadi vedno vem, kdo misli name….. Ene energije so zlate. Najbolje se začuti, če te kdo opravlja v nedeljo na družinskem srečanju in so sami energijsko dobri ljudje,… začutiš lahko kar zlato svetlobo v zraku, ki se iskri (četudi te seveda ni tam)….. Nekaj popolnoma drugega pa je, ko nate misli črn parazit, ker je seveda ravno obratno….

Tole pa močno spominja na psihozo.

Seveda, seveda, vsi jasnovidci so nori…. za psihiatre…. Sej to mi je psihiater sam povedal, no pač v tej smeri.

Seveda, seveda, vsi jasnovidci so nori…. za psihiatre…. Sej to mi je psihiater sam povedal, no pač v tej smeri.[/quote]

Sej za psihologa tudi vem, kdaj me opravlja in s kom govori (če se gre za osebe, ki jih poznam, pač ljudje se poznajo med seboj, tudi tiste, ki jih jest poznam) :)) Če maš 6. čut ga pač imaš….

A za tisti nalet 50 in več avtomobilov na Primorski avtocesti si tudi ti kriva?

Seveda, seveda, vsi jasnovidci so nori…. za psihiatre…. Sej to mi je psihiater sam povedal, no pač v tej smeri.[/quote]

Sej za psihologa tudi vem, kdaj me opravlja in s kom govori (če se gre za osebe, ki jih poznam, pač ljudje se poznajo med seboj, tudi tiste, ki jih jest poznam) :)) Če maš 6. čut ga pač imaš….[/quote]

Pa tudi vem, kateri psihiater ve, da se mi to dogaja, pa ni moj osebni…. Če maš 6. čut ga pač imaš…. Zato se mi zdi taka krivica, da se mi to dogaja….

Seveda, seveda, vsi jasnovidci so nori…. za psihiatre…. Sej to mi je psihiater sam povedal, no pač v tej smeri.[/quote]

Sej za psihologa tudi vem, kdaj me opravlja in s kom govori (če se gre za osebe, ki jih poznam, pač ljudje se poznajo med seboj, tudi tiste, ki jih jest poznam) :)) Če maš 6. čut ga pač imaš….[/quote]
začni resno jemat to, kar ti psihiater pravi in začni jemat zdravila, ki ti jih je predpisal.
to, kar ti opisuješ, je shizofrenija. to ni norost, ampak bolezen.

Sej za psihologa tudi vem, kdaj me opravlja in s kom govori (če se gre za osebe, ki jih poznam, pač ljudje se poznajo med seboj, tudi tiste, ki jih jest poznam) :)) Če maš 6. čut ga pač imaš….[/quote]
začni resno jemat to, kar ti psihiater pravi in začni jemat zdravila, ki ti jih je predpisal.
to, kar ti opisuješ, je shizofrenija. to ni norost, ampak bolezen.[/quote]

Aja, in je potrjeno, da je res, da se je res pogovarjal? Pa ne samo to, enkrat sem ga celo slišala…. se je vse zjasnilo, ko je name mislil…. res ma neverjetno energijo. Takrat me je klical po telefonu…. jest budala, pa nisem dojela kaj je mislil s tem….. Itak preverjeno…

Se pravi, če imaš dokaz, si potem nor ali kako? Se pravi je delna jasnovidnost, ne vidim prihodnosti, potem norost?


začni resno jemat to, kar ti psihiater pravi in začni jemat zdravila, ki ti jih je predpisal.
to, kar ti opisuješ, je shizofrenija. to ni norost, ampak bolezen.[/quote]

Aja, in je potrjeno, da je res, da se je res pogovarjal? Pa ne samo to, enkrat sem ga celo slišala…. se je vse zjasnilo, ko je name mislil…. res ma neverjetno energijo. Takrat me je klical po telefonu…. jest budala, pa nisem dojela kaj je mislil s tem….. Itak preverjeno…

Se pravi, če imaš dokaz, si potem nor ali kako? Se pravi je delna jasnovidnost, ne vidim prihodnosti, potem norost?[/quote]

V bistvu je bilo tako. Klical me je po telefonu, a nisem bila dosegljiva. Vem pa, kaj je mislil, takrat se je vse zjasnilo okoli mene, neverjetna energija. Vem po dogodkih, ki so sledili in mi je tudi samo povedal…. Samo nisem dojela…. budala…..


To bo prej alkohol kot šesti čut!

http://www.thisman.org/

Ne, ne, niti približno ni tak…. čist nekaj drugega.


To bo prej alkohol kot šesti čut![/quote]

Sej sploh ne morem komentirat tako neumnih komentarjev….

Zavedam se, da je povprečen človek neumen in vse posplošuje… predvsem pa o stvareh o katerih nima pojma. Predvsem ko je govora o 6. čutu pa sploh, ker si vsi vse čisto narobe predstavljajo….

Mislim, da potrebuješ strokovno pomoč – psihologa, psihiatra, mogoče duhovnika. To, kar se ti dogaja, je nekaj bolezenskega. Če si ne boš pomagala, se bojim, da boš končala v bolnišnici za duševne bolezni.
Imam občutek,da si ti pisala v temi, kaj počne po hiši tvoja svakinja – hudičevka. Si to ti avtorica?
Ljudje imamo različne težave, zato pomagaj si, dokler je še čas.
Iz srca ti želim vse dobro, da bi se umirila in da te ne bi preganjale temne sile.

Psihiater ni Bog, čeprav je v belem :)) Sicer pa, kaj pa psihiatri sploh vedo o tem? To jih sploh ne zanima. Oni imajo “definicijo”, kaj je to bolezen in to je to. Njih ne zanima a je to res ali ni res…. oni so tako konzervativni,… zaostali na tem področju….

ženska rabiš pomoč, pojdi k zdravniku povedat vse tole.

To ni nobena jasnovidnost avtorica, temveč klasične psihoze.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ne, ne, niti približno ni tak…. čist nekaj drugega.[/quote]

Pa jest ga nikoli ne sanjam. Jest ga zaznavam s 6. čutom, tako kot ostale… če mislijo name… vsak ima drugačno energijo…. samo ta človek me pa dol vleče kar me lahko, v temo.

Ti si ena psihoza in nihče drug.

Vse vedo…. še veliko več kot vi… ker se mi dogaja še veliko več… Ve veliko psihiatrov, psihologov, zdravnikov…. pa tudi duhovnikov, zdravilcev…. tko da, to sploh ni problem.

Problem je v tem, da so eni ljudje žleht, ne vsi, eni pa so… tako žleht, da si tega navaden človek niti predstavljati ne more….

Ti si ena psihoza in nihče drug.[/quote]No, pol pa ne, verjemi pa da te stvari le napredujejo in zanikanje, ki je izredno močno in splošno zančilno pri duševnih boleznih, ti ne bo pomagalo, slej kot prej boš pristala na hospitalizaciji. Tako da bi bilo pametneje, da prej začneš brzdat simptome s pomočjo zdarvnika.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ko boš izgubila nedolžnost, bo tudi to minilo.

Ti si ena psihoza in nihče drug.[/quote]No, pol pa ne, verjemi pa da te stvari le napredujejo in zanikanje, ki je izredno močno in splošno zančilno pri duševnih boleznih, ti ne bo pomagalo, slej kot prej boš pristala na hospitalizaciji. Tako da bi bilo pametneje, da prej začneš brzdat simptome s pomočjo zdarvnika.[/quote]

Pa ti si nor, kaj naj drugega rečem….. Itak, jasnovidce (tudi take kot sem jaz – ni od mene odvisno kakšne so vizije in se sploh ne nanašajo na prihodnost) je treba dati na tabletke, da bodo pod kontrolo, da slučajno ne bi postali jasnovidni in vse nadzirati…. Itak…. le kaj drugega se sploh zgodi v tej vukojebini….


Jaz tudi.

New Report

Close