Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšno zobno ščetko uporabljate?

Kakšno zobno ščetko uporabljate?

Zobozdravnica mi je rekla, da naj uporabljam električno zobno ščetko. Jaz uporabljam kar takšno, navadno, pa mi je čist ok.

A res vsi, ki imate bleščeče zobe uporabljate električne ščetke? Pa to je full dnarja.

Ojla. Pri nas doma vsi uporabljamo curapoxove, vendar pa razmišljam že nekaj časa katero električno ščetko naj izberem. Pred časom so otroci imeli neko električno, ki pa razen lušnih poslikav ni imela ravno učinka.

Ja, res je.
Električne zobne ščetke so TOP. Ne vse.
Ko prvič umiješ zobje z električno ščetko šele dojameš kako zelo salbo si do sedaj negoval zobje.


Katero pa uporabljaš?

Kupim v trgovini, navadno, in jo uporabljam doker izgleda zgledno, potem kupim novo … in tako mesec za mesecem ….

Sem že pred leti kupila sonicare, pa mi ne ustreza zelo. Prešaltala na curprox (najmehkejšo), električno uporabljam le še občasno.


Katero pa uporabljaš?[/quote]
Megasonex in Sonicare. Obe odlični.

Jaz jo imam. Draga ko hudič ampak res vredna tega denarja.

električno, kupljena olalal cajt anazaj, znižanaiz cca 140 al 150 € na 70. nastavke kupujem v Ipercoopu, drgač na lagerju jih ma tud Mueller. KOmplet nastavkov stane 20 € trajajo pa 2 meseca (posamezna ščetka, notr v paketu maš 2,3 ščetke oz nastavke). Maš pa več oblik teh ščetk, oz nastavkov.

mi smo več kt zadovolni

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/


Katero pa uporabljaš?[/quote]
Megasonex in Sonicare. Obe odlični.[/quote]

Občasno tukaj akcija in lahko dobiš dost ugodno: http://www.megasonex-trgovina.si/


Megasonex in Sonicare. Obe odlični.[/quote]

Občasno tukaj akcija in lahko dobiš dost ugodno: http://www.megasonex-trgovina.si/%5B/quote%5D

Je razlika med njima … v višini frekvence ultrazvoka.

Sem na Sonicare, odkar mi jo je priporočil moj kolega zobozdravnik. Imam že drugo in sem zadovoljen.
Tudi zobnega kamna se mi nabira precej manj, odkar čistim zobe s tem.

Jaz pa imam Braunovo Oral B po novem in je super, moz je rekel, da bi ze zdavnej menjal, ce bi vedel koliko so te elektricne boljse. In ja, ko spucas z elektricno in grez z jezikom cez zobe, so skor tako gladki kot po profi ciscenju zobnih oblog pri zobozdravniku.

Jaz pa bom priznal, da imam naravno lepe zobe, nisem dovzeten za nabiranje oblog, in da si jih kljub velikim kolicinam kave in cigaret nisem redno umival, ker prakticno ni bilo neke potrebe, je zvecilka vse spravla sama dol. Zdelo se mi je pa zelo neprakticno z rocno scetko in mi zato ni bilo nekako zanimivo.

Potem je nekako naneslo da sem si kupil tisti drugi model Sonicare scetke, ker je bila nekje znizana (50€) in od takrat si zobe redno umivam. Ima timer 4x30s za vsako stran zob spodaj in zgoraj, na koncu pa se mislim da 2x15s na visji frekvenci za podrgnit se enkrat spodaj in zgoraj sprednje vidne zobe (glede na navodila). Res sem nad scetko navdusen.

Imel sem tudi en osnovni Oral B model, ki pa mi ni bil zanimiv nekako. Te ultrazvozne so res na vrhu. Cena je visoka ampak bom reku da se splaca.

Men cist navadna srednje trdote za enkrat ustreza…zamenjam na en mesec

Uporabljam curaprox in ni potrebe po električni.

Meni je ščetka Megasonex fajn. Kadim že vrsto let in me je rumenilo na zobeh zelo motilo, tudi zadah. Potem me je kolegica prepričala, naj investiram v ščetko Megasonex. Sedaj jo imam že kar nekaj časa in me več ne opozarjajo (mož), da imam zadah. Mogoče je res, da je nekaj v tem, da je pomaga ultrazvok ali kaj drugega.

Sem tik pred tem da nabavim zobno ščetko Megasonex ker mi jo je priporočila moja zobozdravnica, pa me zanima če jo ima še kdo in kako se obnese, predvsem ker imam malo težavo s krvavljenjem dlesni?

New Report

Close