Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske z "zgodovino"

Ženske z "zgodovino"

Mladost je norost in nekatere ljudi je v mladih letih resnično na veliko trgalo. Moške tako ali tako, pa tudi marsiaktera ženska ni ravno svetnica. Menjavanje partnerjev, več sočasnih partnerjev, hitre nenačrtovane zanositve, nepremišljene poroke, varanje, vlačenje naokrog s sosedi ali sosedom na očeh itd. Saj vsi vemo kaj mislim, kajne?
Potem se pa te ženske nekega dne recimo temu “umirijo”. Celo obstanejo za nekaj let z istim partnerjem in špilajo eno fino gospico. Ampak vsi, okolica, sorodniki, celo otroci poznajo njeno zgodovino. Se da it preko tega? ste sposobni takšno žensko gledat takšno kakršna je sedaj oz. hoče bit ali jo gledate vedno v luči njene osebne zgodovine? In če je to recimo mama ali kakšna druga sorodnica, ste jo sposobni spoštovat?

Vsi imamo neki zgodovino. Nekateri burno, nekateri manj burno. Vsak odgovarja za svoje odločitve sam. Jaz bi brez težav šel čez to. Seveda če bi se ženska obnašala normalno.


Aleksander veliki, Napoleon, Ivana Orleanska, kraljica Viktorija in še kdo ima zgodovino, takšno in drugačno, pa se večina ne zgraža nad njimi. Zakaj bi se morali nad neko žensko, ki ima kilometrino???

nova
Uredništvo priporoča

A to sprašuješ za moške al za ženske?
Seveda, samo za ženske. Ker – glejga klukca, če delajo enako kot moški, jih ne za čuda
moremo več spoštovati?


Aleksander veliki, Napoleon, Ivana Orleanska, kraljica Viktorija in še kdo ima zgodovino, takšno in drugačno, pa se večina ne zgraža nad njimi. Zakaj bi se morali nad neko žensko, ki ima kilometrino???[/quote]
še Mirko si je (menda) naredil novo zgodovinsko črtico te dni ☺ … i nikome ništa ☺


Aleksander veliki, Napoleon, Ivana Orleanska, kraljica Viktorija in še kdo ima zgodovino, takšno in drugačno, pa se večina ne zgraža nad njimi. Zakaj bi se morali nad neko žensko, ki ima kilometrino???[/quote]
še Mirko si je (menda) naredil novo zgodovinsko črtico te dni ☺ … i nikome ništa ☺


Aleksander veliki, Napoleon, Ivana Orleanska, kraljica Viktorija in še kdo ima zgodovino, takšno in drugačno, pa se večina ne zgraža nad njimi. Zakaj bi se morali nad neko žensko, ki ima kilometrino???[/quote]
še Mirko si je (menda) naredil novo zgodovinsko črtico te dni ☺ … i nikome ništa ☺[/quote]

Kdo je Mirko?

Kar se pa zgodovine tiče….samo taki, ki niso nikoli bili zaželjeni in verjetno še partnerja niso imeli, se bojijo te grozotne zgodovine.

Avtor, veliko let mine, da tako osebo gledajo normalno, pa še se kdo vsake toliko časa najde, da to izpostavi, kot da je še sedaj taka. Poznam kar nekaj primerov iz moje mladosti, to se je štepalo počez in po dolgem, seveda pobje smo bili pa tud veseli.:-)))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


PM ☺


še Mirko si je (menda) naredil novo zgodovinsko črtico te dni ☺ … i nikome ništa ☺[/quote]

Kdo je Mirko?

Kar se pa zgodovine tiče….samo taki, ki niso nikoli bili zaželjeni in verjetno še partnerja niso imeli, se bojijo te grozotne zgodovine.[/quote]
Mirko je tisti Cmerar, ki mu babe po tekočem traku bežijo!

Tist sošolke, ki so bile v SŠ najbolj divje, seksale z vsemi, tudi več tipi na en večer pa z neznanci pa vse mogoče. Take so se prve umirile, našle moža, imajo otroke.
Noben se ne ukvarja z njihovo preteklostjo.


Ni res, umirile nekatere že, vse pa ne in vedno se najde, kdo, ki se vsaj hudomušno nasmehne, debate se pa vedno pojavljajo o tem, kaj se ne bi vsaj nasmehnili, še sam sem ob tej temi obudil nekaj imen in mi gre na smeh :-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

To da se nihče ne ukvarja z njihovo zgodovino seveda ni res. V večini primerov se potem poročijo z moškim ki jih ne pozna najbolje.


Ni res, umirile nekatere že, vse pa ne in vedno se najde, kdo, ki se vsaj hudomušno nasmehne, debate se pa vedno pojavljajo o tem, kaj se ne bi vsaj nasmehnili, še sam sem ob tej temi obudil nekaj imen in mi gre na smeh :-))))[/quote]

Ne vem, ampak za sošolke vem kaj vse so počele (no ja, v resnici vem en delček, amapk že tisto je bilo hudo), zelo mlade poročile,zelo mlade imele otroke pa se jih časti, ker one so pa poročene dame, matere. Ne pa tako kot recimo jaz samska, brez otrok.
Ponavadi smo na tapeti samske.
Zanimivo pa je, da ena z zelo burno zgodovino, z več poročenimi moškimi, nič kaj skrivala. Zdaj najbolj udriha, če se kdo loči, če ima kdo ljubico, če je katera s poročenim :).

Eni (ene) se znorijo prej, eni (ene) pa meče na stara leta. Seveda so tudi takšni, ki jih nikoli ne, pa zato svoje frustracije sproščajo na drugačne načine… Pa bodi pameten zdaj.

tipi, ki s(m)o imeli opravka z več bejbami tega ne izpostavljamo.
Ostali pa iz foušije in lastne nesposobnosti nabijajo, da so/se vse povprek gonile/jo kot zajkle.
Le s kom??? — z dripci, ki za šankom postavljajo svetovne rekorde v dviganju kozarcev se niti mogle ne bi … dripci niso imeli časa za njih ☺

Njej lahko sodi samo bog, ne ti.

zoprno ane … zelo malo veš – pa še tam nisi bila povabljena zraven … foušija je hudič ☺

je pri dvanajstih izgubila nedolžnost. bila je večinoma sama doma, starši hudi karieristi. ja bila pred blokom in se družila s starejšimi fanti, ki so jo oremamili v svet spolnosti. Vsak jo je pojahal, ki je le to želel. Bila je moja sošolka in mene je bilo sram se z njo družit. Tist njen beba+v nasmeh na obrazu, kadarkoli jo je moški ogovoril. ko me je enkrat en vprašal, če sem jaz ista kot ona, sem se nehala družit z njo. priznam, da sem se. Ni mi bilo do tega, da me ljudje gledajo skozi iste oči kot njo, samo zato, ker smo se občasno družili skupaj.
Kakorkoli, čez leta se srečava, še vedno ima isti bebav nasmeh, ko jo nagovori moški. Greva na pijačo, se razgovori, pove preveč.. toliko da vem, da je 40 let po tistem še vedno taka.
No ja, saj ne bi bilo panike, če ne bi rekla, da tud kondoma ne uporablja :((((.
Če se
že tako dol dajete vsepovprek, delajte to varno. Ker nekega dne bo tist, ki jo je namakal v tako radodajko mogoče namočil v eno resno. In boh ne dej, da jo okuži zaradi svoje lahkomiselnosti .
Pomislite kako se ta val razširi na okoli. Ti ona.. in vsi, ki so, se in ki bodo z vama sexali.


Glej, saj tema ni o sojenju. Kaj bi ti ljudem prepovedala, da se smejijo in norčujejo še leta, če si bila toliko neumna in jo nastavljala vsakemu?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ponavadi se hvalijo tipi. Ženske pa skrivamo :). Ker menda je tip frajer, če je imel več žensk. Ženska pa…

Ponavadi se hvalijo tipi. Ženske pa skrivamo :). Ker menda je tip frajer, če je imel več žensk. Ženska pa…[/quote]
takim se reče dripci ☺ … pa še o svojih podvigih ne govorijo ampak namigujejo, da bi lahko kaj imeli s kakšno … in, ker niso imeli, je bejba “pr.asica” — če bi imeli pa še oni, bi bila pa “ku.rba” ☺

zoprno ane … zelo malo veš – pa še tam nisi bila povabljena zraven … foušija je hudič ☺[/quote]

Upam, da si zaštekal, da takih žensk ne obsojam. Imam jih za pametne. Dale so si duška.
Ljudje so vedno pametovali, da kake take ne bo nihče maral. So se pa prve poročile.
Tako, da punce so bile pametne, da so si dale duška.
Tako, da ne sklepaj ti prehitro.

Da se preko tega in da se takega človeka spoštovat. Če razumeš zakaj in kako, nekateri pa niti razumeti ne rabijo.

Sem naredil tako nekoč in ni mi bilo žal.

Res pa sem najbrž nekoliko poseben glede tega in mi taka zgodovina, po splošnem mnenju “slaba”, sploh ne zdi tako slaba, če se je človek iz tega kaj naučil in izživel svoje najstniške poglede na svet.

Ponavadi se hvalijo tipi. Ženske pa skrivamo :). Ker menda je tip frajer, če je imel več žensk. Ženska pa…[/quote]
Že biološko gledano je malo drugače, glede na to, da ste pa od nekdaj ženske tiste, ki določate ali boste seksale s kom ali ne (zato se uporablja izraz dale), je pa sploh drugače.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

New Report

Close