Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sovražim moške

Sovražim moške

Na trenutke tako zasovražim moške, da to sploh ni res…. Mam močan 6. čut in če kakšen nepravi tip misli name postanem tako zoprna, da ni za držat… Moški zelo negativno vplivajo name, naredijo me tečno. Ne vsi, večina. A se vam to tudi dogaja?
In včasih vem, da kakšen misli name, ga zaznam in potem vse tolk zasovražim, da kar res ni… kolk mi gredo na živce…. Ja mam 35+ in sem samska…. Ampak ko zaznam kakšnega majmuna kot ta trenutek jih zasovražim….
Zakaj se mi to dogaja….
Sami majmuni povsod….

A si bila na kakih spoznavni portalih? Ja, tam je večina moških totalnih majmunov.
Samo v reali pa najdeš normalne tudi. Saj na portalu tudi,s amo jih je težko najti med vsemi majmuni.

Enako jaz sovražim ženske in vas smatram za največje pijavke moške energije.

nova
Uredništvo priporoča

A si bila na kakih spoznavni portalih? Ja, tam je večina moških totalnih majmunov.
Samo v reali pa najdeš normalne tudi. Saj na portalu tudi,s amo jih je težko najti med vsemi majmuni.[/quote]

Ne, sem hotela sliko pripopat gor, sem mislila, da sem jo, ampak ne vem če sem jo (ker se nekaj se je nalagalo, samo potem nič ni bilo,… kr nekej), za energijsko branje, pa mislim, da sem izvisela… sedaj se mi pa to dogaja….

Včasih si želim, da bi bila znana ker mam tako močan 6. čut, potem spet drugič, kot ta trenutek, ko zaznavam tega majmuna,…. si pa želim pobegniti na otok, kjer ni ljudi….

To , girl power! Bodi samska!

Fuj, pa tista moška energije. Eni imajo tako kot hladilnik…. te kar zmrazi zraven njega… takih se ogibam na celi črti. Je en tip energije, ki jo zaznam pri nekaterih moških in je sploh ne prenesem, seveda se pa z besedami to ne da povedati, ker to se lahko samo začuti. Niso pa vsi taki.. eni imajo prav kulsko…..

Fuj, pa tista moška energije. Eni imajo tako kot hladilnik…. te kar zmrazi zraven njega… takih se ogibam na celi črti. Je en tip energije, ki jo zaznam pri nekaterih moških in je sploh ne prenesem, seveda se pa z besedami to ne da povedati, ker to se lahko samo začuti. Niso pa vsi taki.. eni imajo prav kulsko…..[/quote]
Tko pač je, eni smo kot špegu:-)))
Jaz sicer ne poznam nikogar ki bi bil vreden sovraštva.


Mene pa zanima tvoja energija, da se lepijo na njo sami odpadniki!
Prav prida ne more biti!


Mene pa zanima tvoja energija, da se lepijo na njo sami odpadniki!
Prav prida ne more biti![/quote]

Name se noben ne lima, nima priložnosti, k mu dam tak leden pogled, da se še en teden topi….

Moj šesti čut pa pravi tako, …ti si zdej, avtorica v fazi pred norim orgazmom. Preden ti bo prišlo si želiš res orng penis v sebi, če ne boš od pomanjkanja explodirala, seveda brez penisa v sebi.
Se pa strinajm s tabo, včasih je res težko ženska bit, zgodi se lahko tvoj problme.

Ti Popay, boš moral še veliko špinače pojest, da ti bo tvoj 6. čut deloval bolj pravilno….


Mene pa zanima tvoja energija, da se lepijo na njo sami odpadniki!
Prav prida ne more biti![/quote]

Name se noben ne lima, nima priložnosti, k mu dam tak leden pogled, da se še en teden topi….[/quote]
Tipična ženska energija:-))

Maš probleme.Sovraštvo ni nič drugega kot oblika /način samomora.


Meh, sem bil popoldne deležen enega takega pogleda… sem bil še pol ure trd:-)))

Lezba si!


Meh, sem bil popoldne deležen enega takega pogleda… sem bil še pol ure trd:-)))[/quote]
Če si trd, reši človekico ane! Vidiš da ji manjka…


Meh, sem bil popoldne deležen enega takega pogleda… sem bil še pol ure trd:-)))[/quote]
Če si trd, reši človekico ane! Vidiš da ji manjka…[/quote]
Da bi bil tolk trd bi jih pa moral še ene par ruknt.
hk


Če si trd, reši človekico ane! Vidiš da ji manjka…[/quote]
Da bi bil tolk trd bi jih pa moral še ene par ruknt.
hk[/quote]

Pjanc, sploh ne veš kaj je lajf: http://www.pozareport.si/?Id=zvezde_izjave&View=novica&novicaID=18703

To so želje vas večnih f.ukfehtarjev. Da bi vse babe bile neskončno potrebne vaših penisov. Praksa kaže drugače, one tega večinsko prav nič ne rabijo, v trgovini kupijo take lušne vibratorčke in gasaaa..


Da bi bil tolk trd bi jih pa moral še ene par ruknt.
hk[/quote]

Pjanc, sploh ne veš kaj je lajf: http://www.pozareport.si/?Id=zvezde_izjave&View=novica&novicaID=18703%5B/quote%5D
brez komentarja

To so želje vas večnih f.ukfehtarjev. Da bi vse babe bile neskončno potrebne vaših penisov. Praksa kaže drugače, one tega večinsko prav nič ne rabijo, v trgovini kupijo take lušne vibratorčke in gasaaa..[/quote]

Ne, res rabimo penise in vse, kar je pritrjeno nanje …. 🙂
Prave ženske rabimo moške, pravi moški rabijo ženske. In ko se dva pogleda ujameta…mmmm…

Avtorica je pa iz nekega drugega, meni neznanega planeta.

Do ločitve. Potem pozabite nanje in se s prijateljicami na kofetih spet menite, kako ste končno našle same sebe.

Če bi babam bil seks nekaj ful važen, ne bi bili portali polni sestradanih f.ukfehtarjev.

Nismo vse take.

Moške sovražim zato, ker me še noben nikoli ni obrnil okoli prsta, da bi se zatrapala vanj, nikoli, nihče…. jest sm jih pa obrnila okoli prsta… ma vse kar leze in gre…. :))))

Sem si rekla, da ne bom obračala moških, ker sem videla kako so eni trpeli zaradi žensk, pa se je vseeno zgodilo…. sej se mi smilijo, ko se zlomijo….

Kurc jih gleda…. prekratki…. Pa ne, da mi ne bi bilo všeč,… kar se intime tiče…. a če ni ljubezni, pol je tud ta umeten dober….


Boljši, če mene vprašaš ;)))

New Report

Close