Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem dobrega psihologa

Iščem dobrega psihologa

Pozdravljeni!
Ali mogoče kdo ve kje in kako bi prišel v stik z dobrim psihologom oz. psihiatrom. Tukaj mislim človeka, ki bo znal pomagati ali mi svetovati. Ne pa ene “šalabajzarje”, ko samo poberejo denar.
Samoplačniško ni problem. Samo kontakt rabim od nekoga. Hvala.

poguglaj Klemen Rebolj

Napiši za kakšne težave gre približno,ker ni vsak za vse.

Imam nekaj vprašanj o vzgoji otroka. Jaz nimam psihičnih težav.

Kje pa bi hodil na terapijo?
S Celjskega poznam nekaj.

Mi je vseeno kje je psiholog. Sem iz Zasavja, tako grem lahko v lj, celje, v novo mesto. Ne najdem sploh kje je kakšen… Osebna zdravnica ni napisala nobene napotnice, ker pravi, da bo otrok določene težave prerastel. Osebno ne verjamem – rabim neko potrditev oz. mnenje strokovnjaka.

Praviš, da imaš težave s otrokom. Zakaj se ne obrneš na šolsko svetovalno službo?

Ni biljših psihologov kot smo mi tukaj na sč. Mi vse rešimo ali pa zakompliciramo, skratak, samo te dve variante obstajata.

dr. klemen rebolj, ravnovesje.com

dr Rebolj, dela v Pacient d.o.o.

Vsekakor priporočam terapevtko Mojco Gantar. Moje izkušnje so samo plus, o njej je slišati samo vse pozitivno. Pristop, realno pove, pa tudi kako reševati je povsem drugače kot ostali pristopi ki jih imajo psihologi psihiatri. Zelo prijetna, konkretna in življenjska. To je moja izkušnja in tudi izkušnja marsikoga drugega. Tole je št: 040 642 645

Lp Tanja Černe

lepo prosim, če ima kdo podatek oz kontakt kje dela dr. Rebolj.

A mogoče kdo ve, koliko stane ura pri Rebolju, ker na spletni strani ne piše?

[email protected]

 

Kaj vas pa zanima?

New Report

Close