Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ja ta punca je pa daleč najlepša Slovenka, kaj pa vam

Ja ta punca je pa daleč najlepša Slovenka, kaj pa vam

Vesela, da bo mogoče spet Janova punca.

Meni je Martina Kajfež popolna ženska.
Vse sotekmovalke, ki so bile z njo na Obraz leta 92, ji ne sežejo do kolen.
Ona je resnično lepa in karizmatična. Iz nje seva pozitivna energija in ne izumetničenost.
Je ena redkih lepotic, ki je naravno lepa in ne potrebuje za svojo lepoto raznih lepotnih operacijnosu, da izgleda popolno. Marsikatera, veliko bolj znana sotekomovalka (trenutno) iz leta 92, ji ne seže do gležnjev. Tako po lepoti kot pozitivni energiji, ki jo Martina izžareva.

Edina lepa. Pa Bernarda Marovt.

Ostalo je čisti šrot, sploh misice česarkoliže.

Jaz se spomnim tega dogodka, iz leta 92, zelo dobro.
Vem, da se nas je zbralo 5 prijateljic (podobnih let kot Martina) pri meni doma in smo zelo napeto spremljale ta prenos.
Štirim nam je bila Martina top, eni pa je bila všeč Mojca, ki je zasedla drugo mesto.
Vse ostale pupe niso bile nič posebnega.
Še zdaj, 24 let po zmagi Martine na tem tekmovanju, se živo spomnim tega dne, ko smo se s prijateljicami strinjale, da je NAJLEPŠA.
Jan je že vedel, zakaj je njo izbral za video spot.
Poleg naravne lepote, Martina izžareva tudi izjemen seksapil (naraven), ki zmeša po moje vsakega moškega.

Men ta ženska deluje v glavo kot dec.

je veliko lepša v obraz, samo velimo več zgleda stara kot je v resnici,prehitro se stara.

Oooooooh, smo gledale, smo opazovale…….. to je TOP ženska!

To je bilo obdobje. In sreča, da nobena ni preveč čvekala! Običajne lutke, na tisoče takih je.
Vsak dan so nove, še lepše.

Je pa res, da se da zaslužit s pizdovjem, če si pametna! Nekoč lažje, ker so bile babe bolj zadrte in v nekaterih državah so bile na vajetih!
Takrat so služile uhuhuuuu, ane Bernarda?!

Kaj ima Bernarda Marovt danes?? NIČ!! Ena stara presušena baba (grdo se je postarala, je kot vaška opulena, shirana tepka), ki bo tukaj odprla ‘šolo’ nege, samozadovoljstva, pokončnosti… :-))))))))

LEPO VAS PROSIM – ne nasedajte!
Pa zveze ima po celem svetu?! 🙂 Daj Benardka, ohladi se! Si stara baba, prazna!

Lajhaj se naprej po svetu – kam rineš zdaj na stara leta? V toplo, varno domovino, kjer misliš talat novitete našim bejbam?

Priznaj – bila si lepa, bila si top. Ampak to je minilo in zdaj si samo še prazna lupina!

Na tvojem mestu bi spičila vse (nimaš potomcev) , v Savinjski dolini obdelovala vrt in skeširala sorodnikom!

Če je pa ta tako lepa sem pa jaz papežka

Če bi šele mojo sosedo videli, bi hoteli biti vsi moji prjatli ! Tolk fejst je, pa wampe zna skuhat!

Evo, spet mu je sekira v med padla… :-S :-))

Martina Kajfež je pa tudi meni bila lepa. Vsaj nekoč; zdaj pa pojma nimam, kako izgleda.


Sanjaj.

Da je daleč najlepša Slovenka? A si videla že vse Slovenke?
Drugače pa ne, ima preveč napihnjene ustnice :-PP

da vidiš najlepšo Slovensko se moraš za 20 minut postaviti ob najbolj frekventnem prehodu za pešce in to ob primerni uri, ko srednješolke, eventualno študentke zapuščajo šolo. pa še to v kakšnih 3-4 slovenskih mestih.

kako je lahko ena 40+ ženska lepa???????????????????????????????????????????????

Evo, spet mu je sekira v med padla… :-S :-))
[/quote]
Žlica v wampe, da te malce popravim!☺☺

Evo, spet mu je sekira v med padla… :-S :-))
[/quote]
Žlica v wampe, da te malce popravim!☺☺[/quote]

Njami njami. :-)))

da vidiš najlepšo Slovensko se moraš za 20 minut postaviti ob najbolj frekventnem prehodu za pešce in to ob primerni uri, ko srednješolke, eventualno študentke zapuščajo šolo. pa še to v kakšnih 3-4 slovenskih mestih.

kako je lahko ena 40+ ženska lepa???????????????????????????????????????????????[/quote]
Je lahko, kolikor pač je. Ampak dejansko jih že sam poznam en kup, pa sumim, da jih je še veliko več, ki jih ne:-))

Ja, sem te zadnjič vidla z to lepotico, samo ti si se pa malo zanemaril.
Bo treba mal kvihtat, pa vodo pit … ne samo pir.
Pa wampe (obvezno dvojni v) jej zmerno, to gre vse na kile.

Ja, sem te zadnjič vidla z to lepotico, samo ti si se pa malo zanemaril.
Bo treba mal kvihtat, pa vodo pit … ne samo pir.
Pa wampe (obvezno dvojni v) jej zmerno, to gre vse na kile.[/quote]
Tako jih pač pakirajo.

Res imajo vsake oči svojega malarja.
Zna pa resnično biti problem v dioptriji in sivi mreni.

Kar je res, je pa res.
In prav je, da jo na tem mestu pohvalim.
Iris je vrhunska igralka (v 15 minutnem filmu – po moje igra ljubico) …kako si je to ona gladila lase. Čista profesionalka. Mene je prepričala.
Mirela, bi se lahko učila od nje.
V glajenju las seveda.

Iris Mulej je bila najlepša miss, no ima zelo dolg koščen obraz ampak je vseeno extra lepotica.

Ja, sem te zadnjič vidla z to lepotico, samo ti si se pa malo zanemaril.
Bo treba mal kvihtat, pa vodo pit … ne samo pir.
Pa wampe (obvezno dvojni v) jej zmerno, to gre vse na kile.[/quote]
Vodo bi ti meni podtaknila! “#${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&*! Tko da veš!☺☺☺

Zavist? 😉

Pa ne samo, da je najlepša miss – tudi najbolj pametna je.
Tako kot Einstein, ali pa še bolj.
Baje je v MENSI (ne menzi, ampak menSI) in njen IQ je preprosto prevelik za njo.
No, nisem ji fouš, je sama to skromno mnenje podala za več revij.
Samo ni mi jasno, da greš pri tako visokem IQ potem na zlatarsko šolo.
Ona bi bila bolj primerna za na Bežigrad, to bi razturala, da bi bili njeni sošolci vsi zakompleksani.

Ja, sem te zadnjič vidla z to lepotico, samo ti si se pa malo zanemaril.
Bo treba mal kvihtat, pa vodo pit … ne samo pir.
Pa wampe (obvezno dvojni v) jej zmerno, to gre vse na kile.[/quote]
Vodo bi ti meni podtaknila! “#${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&*! Tko da veš!☺☺☺[/quote]

Boš ti s staro gospo takole govoril smrkavec &$#¥#{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}#^*!
Veš kaj ti jaz povem {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}#*¥@&${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}*#!!

Zavist? ;)[/quote]

Kvadrirana z neumnostjo.

New Report

Close