Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iščem žensko za na kmetijo

iščem žensko za na kmetijo

Pozdrav vsem!
Jaz pa iščem žensko za kmetijo. Star sem 32let, imamo srednje veliko kmetijo. Živim le od kmetije. Z menoj živi mama, oče, dedek ter brat, ki je človek s posebnimi potrebami. Dedek, oče nista problematična, mati pa je po duši človek, ki ima rad vse pod komando, pri nas se veliko dela. Me skrbi, da nobena ne bi želela tukaj delati. Imel sem namreč punco, ki je pomagala pri delu, kolikor ji je čas dopuščal ampak mama se je zgražala, vedno jo je komandirala. Me skrbi, da nikoli nobene ne dobim na kmetijo. Aja, imam pa svoje stanovanje nad starši.

Meni pa se zdi, da si ti ženska, ki opisuje nekega takega moškega.
Moški sam o sebi ne bi napisal takega oglasa.

kaj bi ti rad?

predvsem deklo, da bo delala na kmetiji, skrbela za brata s posebnimi potrebami, trpela taščine muhe in gnjavažo pa še s tabo seksala?

koliko plače na mesec dobi za zgoraj navedena dela?

aja, bohlonaj, najbrž, pa še kaj svojega dnarja bo morala zraven primaknit… pa poslušat, da je samo zarad dnarja k vam prišla…

ej, stari, težka bo.

Pridem, jasno – imam veliko idej o progresivnem kmetijstvu, bio pridelavi, ekološki
živinoreji brez antibiotikov – vse me zanima, rada delam, rabim samo še kmetijo.
Jasno, da se polovica kmetije napiše name, ko pridem. Glede mame naj te ne pa skrbi,
ker sem tudi jaz tak človek, ki ima rad vse pod komando, bo še kako lepo plesala, kot
bom jaz žvižgala.

Zanimivo, da si me označil za žensko. Ne, ne … sem moški, brez skrbi. Ne, rad bi samo tako, ki bi prišla pač živeti na kmetijo, denar bi seveda imela od mene, ni problema …. tu in tam, če bi kaj pomagala, je čist dovolj. Edino kako bi se kaj z mamo zastopla ..

čak mal, dojenčka imata, ti pa že razmišljaš, da bi si raje drugo našel?

Nimam otrok, kaj niste prebrali?

čak mal, dojenčka imata, ti pa že razmišljaš, da bi si raje drugo našel?[/quote]

Ah, saj se iz aviona vidi, da je provokacija.

Ni provokacija.

Vsi vemo, da se danes od kmetije ne da živeti še posebno iz kmetije tvoje velikosti. Dokler do še starši živi ko imajo penzijo in ko dobite nekaj za brata še gre nekako, ko pa tega ne bo bo pa kriza. Od tamlade pa pričakujete, da bo hodila v službo ter še doma delala na polno, vredna pa itak ne bo nič. Težka bo, jaz vem da se ne bi odločila za to, pa da ne bo pomote živim na kmetiji, hodim v službo se pa iz taščo in tastom dobro razumemo.

Kako ste dosegli to,da se dobro razumete?

Ni problem, pridem pol se piše name in pridno delam.Stara sem 39 in imam 2 že velika otroka.Hodim v službo.A denarja imaš dovolj?A rabiš še tako, ki bo vse tvoje financirala?Pa še kakšnega avdija mi boš moral kupit.

Ej sam ti rabiš pomoč vidm.Enkrat pišeš, da rabiš eno za na kmetijo, drugič pa da maš froca in da je baba na porodniški.WTF je s tabo?



Me zanima, če bi ti prepisala pol stanovanja na desca, ki bi se k tebi preselil? Zakaj pa to ne bi? Kar je tuje, je na pol tvoje, kar je tvoje, pa nikogar nič ne briga, a ne?



Me zanima, če bi ti prepisala pol stanovanja na desca, ki bi se k tebi preselil? Zakaj pa to ne bi? Kar je tuje, je na pol tvoje, kar je tvoje, pa nikogar nič ne briga, a ne?[/quote]

a ji bo dal plačo za delo, ji plačal prispevke ali bo lahko samo garala?

kolk je to srednje velika kmetija?

Ej si se morda prašu kej po zdravju?

Drage ženske, malo previsoko se nosite, ponudba je čisto fer , saj je v smislu daj-dam.

Tiste ki pa želite partnerstvo v smislu daj-daj, pa zidate gradove na oblakih. Ali pa ste popolne.

Itak, da smo popolne ni da ni.

50 glav živine, 5 traktorjev, 50 ha zemlje, vrt, vinograd, sadovnjak……



Me zanima, če bi ti prepisala pol stanovanja na desca, ki bi se k tebi preselil? Zakaj pa to ne bi? Kar je tuje, je na pol tvoje, kar je tvoje, pa nikogar nič ne briga, a ne?[/quote]

a ji bo dal plačo za delo, ji plačal prispevke ali bo lahko samo garala?[/quote]

A, če ji bo dal plačo, bo pa ona njemu nazaj plačevala stanarino, hrano, elektriko, vodo, ki jo bo porabila? A ja, ne, ona bi to vse koristila gratis, pa še plačo prejemala.


Povprečna SLO kmetija je 6 hektarov!

V Sloveniji je bilo leta 2010 po podatkih državnih statistikov 74.646 kmetijskih gospodarstev, kar je skoraj 14 odstotkov manj kot pred desetimi leti. Tistih z manj kot pet hektarjev kmetijskih zemljišč je bilo 61 odstotkov. Vse kmetije so imele v uporabi 474.432 hektarjev kmetijskih zemljišč in so redila 421.553 glav velike živine.
Novejših podatkov nisem našel.


Povprečna SLO kmetija je 6 hektarov!

V Sloveniji je bilo leta 2010 po podatkih državnih statistikov 74.646 kmetijskih gospodarstev, kar je skoraj 14 odstotkov manj kot pred desetimi leti. Tistih z manj kot pet hektarjev kmetijskih zemljišč je bilo 61 odstotkov. Vse kmetije so imele v uporabi 474.432 hektarjev kmetijskih zemljišč in so redila 421.553 glav velike živine.
Novejših podatkov nisem našel.[/quote]

To je v lasti kmeta. Ostalo je v najemu od brezdelnežev.

a ji bo dal plačo za delo, ji plačal prispevke ali bo lahko samo garala?[/quote]

A, če ji bo dal plačo, bo pa ona njemu nazaj plačevala stanarino, hrano, elektriko, vodo, ki jo bo porabila? A ja, ne, ona bi to vse koristila gratis, pa še plačo prejemala.[/quote]

a poročeni drug drugemu stanarino plačujete? dobro da vem računat.

A ste določeni nepismeni? Nimam jaz otrok. Pa ne gre se tukaj za denar, ki ga bo koristila ženska ampak glede odnosa z mojo materjo.

New Report

Close