Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek To niso dekleta, to so mladoletne potrebnice

To niso dekleta, to so mladoletne potrebnice

Smo bili vceraj na obisku pri prijateljih. Njihov sin, ki je dopilnil 16 let, ima baje ze kaka 2 meseca punco. Vceraj je bila tudi ona tam. Ko sta prisla na kosilo, so doticnega fanta zaceli sorodniki sprasevat, kaj ima to nekaj na vratu, kao ce ga je picil mrces. Njemu je bilo malo nerodno, za njo ne vem, bi rekla da ne. Bolj nerodno je bilo njegovim starsem, ki so se samo malo posmehnili in namuzali. Na vratu so bile sledi ugriza. Verjetno se ni ugriznil sam, verjetno ga tudi mama ni. Se torej ve, kdo ga je. Kot mi je njegova mama ze nekajkrat omenila, starsi punco pripeljejo kar zjutraj, brez dogovora s komerkoli od njih. Potem pridejo enkrat zvecer po njo. Nikomu nista. Njeni starsi morajo biti cudni tici, jaz svoji hcerki ne bi dovolila takih izhodov.
Sicer pa je tudi moj sin isti letnik. Punce, se nima, vsaj ne, da bi jaz vedela. Kar se tega tice dobro ve, da nisem proti, sem pa proti takemu luftarskemu, da ne govorim se kaj drugega obnasanju, in ze zdaj vem, da ga pri teh letih ne bi trpela in podpirala. Mislim, da bi tudi materi od punce hitro dala vetra, sploh, ce bi zacutila, da te stvari zagovarja in da SE NE BOJI ZA SVOJO HCER, oziroma, da jo podpira v teh nazorih. Menim pa tudi, da bi ena takale mojega sina ugriznila samo trikrat:
PRVIC, ZADNJIC IN NIKOLI VEC. To niso vec punce-dekleta, to so CIPE in PIRANHE.

ki se bo tvojega sina ognila.

Kaj je zdaj problem, da ima ena punca fanta?

Ti raje za svojega mulca skrbi. No, ni kaj skrbet, si ga že kastrirala in poskrbela, da bo večni devičnik.

nova
Uredništvo priporoča

Ajde, pojdi se raje k maškari v nedeljo spihat, tam se radi zgražajo in obsojajo mlade, k so vsi nad 60.


Se vidi da vam je postenost in spodobnost na minus nuli. Se ne cudim zdaj tem puncam, da so take, ce imajo take matere, ki so same koruznice, cipe in k…ur…be.
Kako boste vzgajale svojo otrocad, ce sebe ne znate, oziroma so ze vase matere iz enakega testa, ki jim je bila poslusnost svojih starsev in kaka kazen, spanska vas. Zato smo priterali tako dalec. Se nic ne sekiram za tako snaho. Z vsem srcem upam, da se me bo ognila, sploh, ce je take krvi. Ker ce se ona ne bo meni, bom piskrbela, da se ji bom ognila sama in to v velikem loku. Samo, da pri tem ne bom sparala niti njenega denarja, ce drugace ne bi slo. Ce ali ko bom pa slucajno mogla imeti opravka z njo, bom doma takoj slekla svoja oblacila in jih razkuzila, ali vsaj oprala za vsak slucaj.
In se nekaj vam povem:
Da me, ko tole berem, sploh ne bi motilo, ce bi se moj sin odlocil, da dobim zeta, kot pa eno vasih pokvarjenih naspicenih Barbik.

Edina razumna razlaga za tale tvoj zapis je, da si že ob 14,10 pijana.

Našminkan zet ne bo rodil vnukov.
Ali naj tem malim cipkam, odrežejo ščegija in mucko zašijejo?
Če to misliš se preseli na Švedsko.

Pa so se oglasile ta lahke in stopile v bran svojim enakim hčeram.
Točno tako kot pravi avtorica. Pri teh letih hodijo smrklje na seks k svojim še ne polnoletnim fantom. Pred tem so bile kdove s kom in potem bodo šle v novo posteljo. Cipice, ki jih njihove matere še pripeljejo in odpeljejo.
Upam, da vse te zgrešijo mojega sina, čeprav on sam in njegovi prijatelji sami za
marsikatero rečejo, da je k……
Praviš da je kastriran pri 16-tih, ker mu na dom ne vozijo seks dostave? Ravno s takimi, ki prej seksajo preden so opravilno sposobni, mamice potem še na faks hodijo urejat vpise. Da ne govorim, kakšne so nekatere prišle na maturatski ples. Da je človeku nerodno.

Kaj s epeniš tu gor, sina si že zatrla. Nobene od teh en bo blizu tvojega, ne skrbi, pa kakšne druge tudi ne. Vzgojila boš večno samskega otroka, ki bo v mama hotelu do smrti.

Prej bo obratno. Vaši mulci, ki niso sposobni kavsa dobit, bodo ensposobni dobiti tudi sve drugo, od šihta dalje.

Take mame potem ponavadi zazenejo histericno paniko, ko njihova hci pri 35 letih niti ne isce moskega, kaj sele da bi bila ze porocena in po moznosti z otrokom. Potem pa se veliko vecja panika ko SI najdejo 15 let mlajsega in ga imajo na zelo kratkem povodcu.

Veš kaj ti pedofilni glanckof, ti ki se na stara leta bojiš zrelih žensk, si se najdu poklicanega komentirati?

Sem precej stroga mama najstnikov, moralne vrednote mi veliko pomenijo.
A vseeno upam, da je ta tvoj zapis provokacija. Ali, da v resnici vsaj nimaš otrok in jih nikoli ne boš imela.


Bravo, točno to je res, mamice se imajo za napredne in moderne, pa kaj če njena 16letnica sexa s vsakim, ki ima 5 minut časa pa trdega kur.., zato je toliko nedoletnih mamic in tudi 15 letnic s dojenčkom, po moje patronažna sestra ne ve koga previti, ko pride k taki mamici, mamico ali otročka, po moje najbolje oba, to je moderna vzgoja v bistvu nevzgoja kjer se otroku dovoli vse samo starše naj pusti pri miru ker oni se nimajo časa ukvarjat s njo imajo sami s sabo več kot dovolj dela, mamica s kontroliranjem možička, ki pogleduje za mlajšimi, ati pa s športom da bo fit in morda ujame kako 20 letnico v svoj dokaz mladostnega videza, no je pa res, tudi tekmovanje kdo je mlajši babi/dedi nekaj velja mlajši kot je bolj je otrok razpuščen in prepuščen sam sebi.

Permesiva nas bo unicla. 14 letnica pa fanta in seks??Ocitno sem za luno.


Bravo, točno to je res, mamice se imajo za napredne in moderne, pa kaj če njena 16letnica sexa s vsakim, ki ima 5 minut časa pa trdega kur.., zato je toliko nedoletnih mamic in tudi 15 letnic s dojenčkom, po moje patronažna sestra ne ve koga previti, ko pride k taki mamici, mamico ali otročka, po moje najbolje oba, to je moderna vzgoja v bistvu nevzgoja kjer se otroku dovoli vse samo starše naj pusti pri miru ker oni se nimajo časa ukvarjat s njo imajo sami s sabo več kot dovolj dela, mamica s kontroliranjem možička, ki pogleduje za mlajšimi, ati pa s športom da bo fit in morda ujame kako 20 letnico v svoj dokaz mladostnega videza, no je pa res, tudi tekmovanje kdo je mlajši babi/dedi nekaj velja mlajši kot je bolj je otrok razpuščen in prepuščen sam sebi.[/quote]

ja seveda. v sloveniji je prava epidemija najstniških nosečnosti…

slovenija ima eno najnižjih stopenj najstniških nosečnosti in eno najnižji stopenj splava na svetu.


Bravo, točno to je res, mamice se imajo za napredne in moderne, pa kaj če njena 16letnica sexa s vsakim, ki ima 5 minut časa pa trdega kur.., zato je toliko nedoletnih mamic in tudi 15 letnic s dojenčkom, po moje patronažna sestra ne ve koga previti, ko pride k taki mamici, mamico ali otročka, po moje najbolje oba, to je moderna vzgoja v bistvu nevzgoja kjer se otroku dovoli vse samo starše naj pusti pri miru ker oni se nimajo časa ukvarjat s njo imajo sami s sabo več kot dovolj dela, mamica s kontroliranjem možička, ki pogleduje za mlajšimi, ati pa s športom da bo fit in morda ujame kako 20 letnico v svoj dokaz mladostnega videza, no je pa res, tudi tekmovanje kdo je mlajši babi/dedi nekaj velja mlajši kot je bolj je otrok razpuščen in prepuščen sam sebi.[/quote]

ja seveda. v sloveniji je prava epidemija najstniških nosečnosti…

slovenija ima eno najnižjih stopenj najstniških nosečnosti in eno najnižji stopenj splava na svetu.

Ha ha, palamudite, kako menda vse 16-letnice seksajo, a večina vaših sinov, starih 15-25 je naavdnih devičnikov. vaša matematika ne štima. samo fauš ste enemu od 100, ki seksa. Luzerji.

Hecno….za seks so premladi, da jih pa zmerjate s k**bami, cipami in ne vem še s čim,
pa očitno ne…
Aja – pa spet so samo punce na tapeti? Fante pa menda zvežejo in posilijo? Ali pa za fante
ne velja, da ne smejo seksat pri šestnajstih?
Samo za punce, jasno. Hinavščina na deseto.

Se kar strinjam za avotrico.
Tudi če se mlada dva najdeta bolj zgodaj in je to resna zveza, naj bo to na zunaj vidno. Ne pa da zgleda kot kot da gre samo za seks.

Kakšne kvasite. Jaz sem prvič kavsal pri 15. Z eno 16-letno nemko na morju, v prikolici. Ko so stari zvedli, so se samo muzali, foter pa je bil ponosen, da je sin preživel ognjeni krst. To je vse normalno. Sek je zanimiv, ko si mlad. Do 30-ega se nakavsaš. Če si normalen in če nisi sin mračnjaške matere. Meni zdaj že nekaj časa za seks dovl visi. Doživel sem dovolj tega, ko je bil čas za to. ne pa tu gor, ko eni stari tepci o seksu nakladajo. Kaj so loleki delali, ko so mi babe ganjali? takrat ni bilo neta..

Hja, če ima tip resno punco, ki jo pripelje domov, je le-ta zagotovo kurba.
Če pa imajo krepostne mame sinčke, ki naskrivaj porivajo po wc-jih ipd., je pa vse v redu.
Ker točno tako ponavadi je pri tistih ta “krepostnih”. Ali so kastrirani ali pa to počno tako, da “doma” ne vejo :p

Jaz ne vem vprašam se a ste v svet padli odrasli direkt iz inkubatorja?

Koliko se spomnim je bilo v času moje mladosti enako. In ja, ni bilo malo 14 letnic, ki so seksale. Od 14. naprej pa jih je bilo čedalje več. In kaj natanko naj bi bilo narobe s seksom med vrstniki?

Če bi malo brali zgodovino, je še par desetletij nazaj 16 letno dekle veljalo za tisto brhko žensko, sinonim lepote in ženskosti. Danes bi pa celo 20 letnicam določali izhode, v isti sapi pa govorite o samostojnosti in zaupanju najstnikom. Se sploh kdaj berete lai poslušate, kaj vse naklatite skupaj?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Kje to?

Kje to?[/quote]
Mogoče katera še vedno pri Romih, merd migranti pa zagotovo to še velja, če so že Romi po večini šli preko tega… Drugje pa bi res morala bit že izjema in to bi šlo vse strogo pod drobnogled socialne.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

New Report

Close