Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški, kaj vas na ženskah glede videza najbolj odbija?

Moški, kaj vas na ženskah glede videza najbolj odbija?

Majhna rit? Majhne joške? Suhica? Previsoka? …

Slama v glavi.

Faca, ki nakazuje na puhloglavost, sploh izraz vzvišenosti, samo bejž pred šusom :-)))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................
nova
Uredništvo priporoča


Če je to za vse odbijajoče, bom očitno samska ves life :).

Zelo moteče, piškavi zobje, če niso urejeni nohti na rokah in nogah. Pa da ima trdo kožo na podlpatih, fuj…

Previsoka zagotovo nisi.


Če je to za vse odbijajoče, bom očitno samska ves life :).[/quote]


Če je to za vse odbijajoče, bom očitno samska ves life :).[/quote][/quote]
180 je kar previsoko za žensko.


še na glivične nohte. vse to, kar si naštel je dostikrat opaziti na moških. Bljek ja, se strinjam s teboj.

[/quote]
180 je kar previsoko za žensko.[/quote]

kaj pa 170cm vam je to previsoko za žensko?

če rada da, moških prav nič ne moti.


še na glivične nohte. vse to, kar si naštel je dostikrat opaziti na moških. Bljek ja, se strinjam s teboj.


še na glivične nohte. vse to, kar si naštel je dostikrat opaziti na moških. Bljek ja, se strinjam s teboj.[/quote]

Uh te pa moram popravit.ženske date večina na svoj obraz,nakit,puder,obleko in največ težav z gljivicami imate prav ve ženske.Ne verjameš?Vprašaj dermatologa in kakega lekanrarja.

Od vseh punc,ki sem jih imel je le 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} skrbelo za svoje telo,nohte,noge,ostale pa smrdljive noge,trda koža,.. Najhujše pa ste ko si čevlje,superge posojate med sabo.

Imam le srečo da skrbita za svojo lepoto,hidieno,da niso kot druge.


še na glivične nohte. vse to, kar si naštel je dostikrat opaziti na moških. Bljek ja, se strinjam s teboj.[/quote]

Uh te pa moram popravit.ženske date večina na svoj obraz,nakit,puder,obleko in največ težav z gljivicami imate prav ve ženske.Ne verjameš?Vprašaj dermatologa in kakega lekanrarja.

Od vseh punc,ki sem jih imel je le 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} skrbelo za svoje telo,nohte,noge,ostale pa smrdljive noge,trda koža,.. Najhujše pa ste ko si čevlje,superge posojate med sabo.

Imam le srečo da skrbita za svojo lepoto,hidieno,da niso kot druge.[/quote]
Nikoli nisem imela težav z glivicami in jih tudi ne bom imela. Ličil ne uporabljam, jih ne rabim.
Svojih čevljev NIKOMUR ne posojam, ker so samo zame. ravno tako ne posojam svojih oblačil.

Poglej poleti tudi moškim v noge- fuj, koliko vas hodi z glivičnimi nohti in pol kile odmrle kože poo sveti.

Uh te pa moram popravit.ženske date večina na svoj obraz,nakit,puder,obleko in največ težav z gljivicami imate prav ve ženske.Ne verjameš?Vprašaj dermatologa in kakega lekanrarja.

Od vseh punc,ki sem jih imel je le 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} skrbelo za svoje telo,nohte,noge,ostale pa smrdljive noge,trda koža,.. Najhujše pa ste ko si čevlje,superge posojate med sabo.

Imam le srečo da skrbita za svojo lepoto,hidieno,da niso kot druge.[/quote]
Nikoli nisem imela težav z glivicami in jih tudi ne bom imela. Ličil ne uporabljam, jih ne rabim.
Svojih čevljev NIKOMUR ne posojam, ker so samo zame. ravno tako ne posojam svojih oblačil.

Poglej poleti tudi moškim v noge- fuj, koliko vas hodi z glivičnimi nohti in pol kile odmrle kože poo sveti.[/quote]

Noben ni pisal direkt o tebi ampak nasploh kaj nas odbija,ti pia si takoj vse moške obsodila.Pri 40 letih so moje noge in nohti lepi rozani,brez trde kože,nikoli glivice,pa sem moški.

Soseda stara okoli 26 let,pred nekaj leti končala visoko zdravstveno šolo.Bili pred tedni na obsiku,na nogah zadebeljeni palci,seveda prekriti z nohtom za lak,a odešavljena,naparfumana in v trenerki so prišli na obisk.Pa koliko žensk svoje nohte skriva prav zaradi glivičnih okužb čez poletje.

Če se baba dela preveč pametno, te na njej vse odbije. Narava je ustvarila samca, da dominira nad dvoriščem, ki ga je sam ustvaril, ne pa ena kokoš, ki se pride tja usrat in kritizirat. Babe najprej same kaj ustvarite, pa da vas pridemo mi zajebavat o pomanjkljivostih.

Če se baba dela preveč pametno, te na njej vse odbije. Narava je ustvarila samca, da dominira nad dvoriščem, ki ga je sam ustvaril, ne pa ena kokoš, ki se pride tja usrat in kritizirat. Babe najprej same kaj ustvarite, pa da vas pridemo mi zajebavat o pomanjkljivostih.


Nikoli nisem imela težav z glivicami in jih tudi ne bom imela. Ličil ne uporabljam, jih ne rabim.
Svojih čevljev NIKOMUR ne posojam, ker so samo zame. ravno tako ne posojam svojih oblačil.

Poglej poleti tudi moškim v noge- fuj, koliko vas hodi z glivičnimi nohti in pol kile odmrle kože poo sveti.[/quote]

Noben ni pisal direkt o tebi ampak nasploh kaj nas odbija,ti pia si takoj vse moške obsodila.Pri 40 letih so moje noge in nohti lepi rozani,brez trde kože,nikoli glivice,pa sem moški.

Soseda stara okoli 26 let,pred nekaj leti končala visoko zdravstveno šolo.Bili pred tedni na obsiku,na nogah zadebeljeni palci,seveda prekriti z nohtom za lak,a odešavljena,naparfumana in v trenerki so prišli na obisk.Pa koliko žensk svoje nohte skriva prav zaradi glivičnih okužb čez poletje.[/quote]
Potem pa juhu za naju in nama podobnim ;).
In upam, da se zgledujejo po nama, da mi ne bodo oči spet gledala take neprivlačne podobe, kot so glivični nohti in odmrla koža na podplatih.
pa še prednost neličenja- nobenega razmazanega sranja na obrazu ni ;).

a ti je mama zrihtala wi fi v otroški sobici?

Neurejeni nohti, frizura, karo stopala, slab okus za oblačenje, prevelika brihtnost, puhoglavost, trmarjenje iz principa, slabe delovne navade, pizdakanje vsevprek itd…

Odnos: včasih sem gledala, da je lep, zdaj so mi pa pomembne druge stvari:-)))
Samo… včasih je bila tudi sama za pogledat, zdaj,…. ne več toliko.


Oprosti, ne poznam tega izraza- kakšna so to karo stopala?

a ti je mama zrihtala wi fi v otroški sobici?[/quote]

Moja mama ti ni kriva, da si ti še vedno brez spolnega partnerja. Ne bom ti jaz to rihtal. Vsi kavsajo, samo ti ne. A sem ti jaz kriv? Moja mama ti je kriva? Da ni slučajno moj pokojni foter? Vsi smo ti krivi, da si ti brez seksa.

Umetni nohti in damski govor

ne vem, kaj jih odbija, je pa dejstvo, da morajo fehtarji pobrat vse ostanke bab, ki so na voljo. Top babnic je premalo za vse navadne slinaste fehtarje. To je dejstvo.

Botoks,umetne žnable, umetni joški,grdi nohti,slabo striženje, ljubezenske blazinice v premajhni obleki.

New Report

Close