Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti, ki ste se zgodaj vezali, vam je lahko žal

Tisti, ki ste se zgodaj vezali, vam je lahko žal

Trg je poln samskih 30-37 letnic, ki zgledajo bolje, kot večina mladih punc. Razen tega so zrele, samostojne in imajo spucano v glavi. Sploh ne razumem nasvetov, da če se nisi poparčkal do ne vem kateerga leta, da si zamudil. Kaj si zamudil, 24-letnice, ki so komaj končale faks, če so in stiskajo zadnje mozolje? Kaj sploh evdo o življenju? pri 27 jo spoznaš, pri 35 se ločiš?

Vse ženske, ki so meni všeč, so stare čez 30. Tudi krepko čez. In večina nima otrok. Jaz mislim, d abom šel v resno vezo tam nekje pri 40-ih. To se mi zdi optimalno, takrat si ravno dovolj zrel za eno 36-letnico dobrega videza in statusa. Eni se ne bojimo igrati na galvno nagrado!

Kaj pa, če najdeš razlog, za njeno samskost?

vsak ima razlog za svojo samskost. jaz kot dolgoletni samec nisem pristojen za ocenjevanje, zakaj je ena sama. Nimam predsodkov glede tega. Če si bova všeč, se bova že skonektala. Meni so všeč pametne ženske, ki imajo kaj pokazati. Kolikor opazujem situacijo, se največ ločuje raja, ki se je “pravočasno vezala” v rani mladosti, do 30-ega pa že pozabijo, zakaj spo sploh skupaj..

nova
Uredništvo priporoča

Aha, resnica je pa taka, da če niso bile v davjsetih bog ve kaj, so po tridesetih še manj. Tako da niti ne izgleadjo bolje, so dejansko stare, da v glavi običajno nič ne štima, s polno neke že čvrsto ukoreninjene čudaške degeneriranosti…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Le glej,da bo mlajša kot 36.

Aha, resnica je pa taka, da če niso bile v davjsetih bog ve kaj, so po tridesetih še manj. Tako da niti ne izgleadjo bolje, so dejansko stare, da v glavi običajno nič ne štima, s polno neke že čvrsto ukoreninjene čudaške degeneriranosti…[/quote

Če ti praviš, da jim v glavi ne štima, še ne pomeni, da je to nujno res. Slutim neko zagrenjenost, ker te nikoli niso marale. Kolikor berem si ločen, torej res ne vem, zakaj s eimaš za relevantnega v teh debatah. Lahko pa pecaš kakšno 25-letnico. Samo si jim najbrž prestar?

Kaj pa ti lahko ponudiš pametni ženski?

Iz teh dveh tvojih postov veje OBUP …. obup, ker ne dobiš ženske.
Lej, ti nam tukaj gor lahko “nakladaš” kot želiš… amapak resnica pa je po moje malo bolj “zapletena”.
Tako, da če se s temi posti želiš sam sebe prepričati v nekaj, kar daj… se boš bolje počutil, samo mene, s tem “bluzenjem” ne boš prepričal.

Ideal moškosti je Silvio Belusconi, ideal ženskosti pa Ruby. Popoln par, še boljši od Janeza in Urške [/quote]

Zakaj bi mene moralo zanimati, kaj o mojih postih meni neka anonimnica, še manj zakaj bi moral tebi kaj dokazovati…zanimivo pa je, da ženskih tem s tako vsebino uporabnice ne popljuvate tako…No, hotel sem načeti neko debato, ampak mi je že žal, ker vidim , da tu ni soli za te debate..

[/quote]

Če je kdo tukaj zagrenjen si to ti … @večni samec (večno samski).
Modri ti je povedal tako kot je …a tega dejstva ti žal ne moreš sprejeti, sam dobro veš zakaj.
Mene Modri prepriča. Ima v glavi pošlihtano, kar pa za marsikoga tukaj gor ne moremo trditi.

[/quote]
Malenkost je kaka mlajša od 25, mapk to je moja osebna stvbar, saj ioam vsaka svojo pamet in odloča o sebi, kdo je prestar zanjo, kdo ni.:-))

Izhajam pač iz izkušenj, že tu na forumu kaj šele drugje. Se pogovarjaš ž žensko istih let večno samsko ali pa v razmerju. Kot noč in dan, samsak vedno brez izjeme pokže zafrustrianst, čudaštvo, vzkipljivost, zamerljivost, seveda je po njeno z vsemi drugimi nekaj narobe, vezane so pa prijetne, zrele in razume.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Se ne čudim, da nate reagirajo, kot reagirajo, če v živo komuniciraš, kot na forumu. verjamem, da si vsaka, ki ima faks končan, samo misli svoje in raje gre svojo pot.

Sej nezreli tipi so vedno mlade pecali, no, vsaj probali so…

Super zate! Upam, da imaš tudi ti kaj konkretnega ponuditi zrelim ženskam, ker tiste, ki so uspešne v karieri, lepe in tudi pametne enako pričakujejo tudi od bodočega partnerja. Se pravi, da si na svojem (to ne pomeni v otroški sobici ali pritličju pri starših), da imaš soliden avto (ki je po možnosti že odplačan), konkretno plačo, zanimive hobije, brez otrok iz prejšnjih vez in čednega videza (brez pleše, pivskega trebuščka, mlahavih rok, pomanjkljivega čuta za higieno).

Fajn, da ti je všeč tip, ki ponižuje ženske, pod vprašaj postavlja pravice žensk glede načrtovanja nosečnosti itd…Si pač ista liga kot on. Kaj naj ti jaz zdaj. Manj izobraženi se bolje razumete med sabo, pa ne mislim slabo.

vsemu temu ustrezam, pa še čemu drugemu..

Zakaj bi mene moralo zanimati, kaj o mojih postih meni neka anonimnica, še manj zakaj bi moral tebi kaj dokazovati…zanimivo pa je, da ženskih tem s tako vsebino uporabnice ne popljuvate tako…No, hotel sem načeti neko debato, ampak mi je že žal, ker vidim , da tu ni soli za te debate..[/quote]

Pravijo, da ko mački stopiš na rep … zacvili.
In ti si šolski primer tega.

Ne vem zakaj pametuješ tukaj gor in se izpostavljaš, če te ne zanimajo mnenja anonimnežev.
S tem odgovorom si povedal več kot bi si želel.
Mi je kristalno jasno, zakaj si sam.
In ti resno misliš, da se bo inteligentna ženska ukvarjala s teboj.
Dej odrasti že ….. ti ….ki me spominjaš na @realneža in @ samskega iskalca.

Se te ne da zgrešiti.
Pa enega ta kratkega rukn, da ne boš tako zagrenjen nad življenjem oz. ženskami, ki te hitro spregledajo, a ne?

Se motim?

Ti raje daj nasvet svojemu vzorniku, ločencu, ki tukaj dnevno odpira zagrenjene teme o ženskah, potem pa meni pametuj.

Fajn, da ti je všeč tip, ki ponižuje ženske, pod vprašaj postavlja pravice žensk glede načrtovanja nosečnosti itd…Si pač ista liga kot on. Kaj naj ti jaz zdaj. Manj izobraženi se bolje razumete med sabo, pa ne mislim slabo.[/quote]

A tale izpad je zdaj samoobramba ali nemoč malega otročka, ki je užaljen, ker se ostali ne strinjajo z njim in mu ne ploskajo?

Ne želim se spuščati na tvoj nivo komuniciranja, ker mi je to pod častjo.
Rada komuniciram in izmenjujem mnenja z ljudmi, ki so močni in imajo široko obzorje.
Z ljudmi, ki spoštujejo drugačno mnenje, cenijo kritiko in se ne spuščajo na nivo “babnic”, ki cvilijo za vsako figo in so užaljene, če jim ne kimaš.

Ko boš odrastel in resnično postal MOŠKI … bodo to ženske začutile in takrat ti ne bo potrebno imeti nicka @večni samec!!!

Prej boš to dojel, lažje ti bo.

Enako, samo da sem ženska. Tudi sem ena izmed teh ki jih opisuješ, in tudi verjamem da bom šla v neko resno zvezo ko bom 40+ ali mogoče še pozneje, odvisno kdaj bom spoznala takega ki mi bo res všeč. Opažam pa ljudi ki so se poparčkali tam pri 20-25 in so zdaj pri 30+ vsi nekaj zavaljeni, nesrečni, postarani. Meni delujejo kot utrujeni 55 letni fotri in mame. Ne razumem zakaj se eni tako zgodaj poparčkajo, kot da nimajo nobenega drugega cilja v lajfu.

Ne se v vsaki temi okoli mene kregat in obsojat tiste, ki imajo zdrav razum, to škoduje duši in telesu:-)))
Raje si predvajaj kako skladbo, recimo tako , ki ti je pisana na kožo.
https://youtu.be/B0DioiTbnDU

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ločeni luzer nam predava, počil bom od smeha..

Pa sej vidiš ta forum, kdo posvinja vsako temo, ločenci in ločenke, v vezo šli zgodaj, zdaj jezni na ves svet in bi druge učili, česar sami niso znali…

Fajn, da ti je všeč tip, ki ponižuje ženske, pod vprašaj postavlja pravice žensk glede načrtovanja nosečnosti itd…Si pač ista liga kot on. Kaj naj ti jaz zdaj. Manj izobraženi se bolje razumete med sabo, pa ne mislim slabo.[/quote]

A tale izpad je zdaj samoobramba ali nemoč malega otročka, ki je užaljen, ker se ostali ne strinjajo z njim in mu ne ploskajo?

Ne želim se spuščati na tvoj nivo komuniciranja, ker mi je to pod častjo.
Rada komuniciram in izmenjujem mnenja z ljudmi, ki so močni in imajo široko obzorje.
Z ljudmi, ki spoštujejo drugačno mnenje, cenijo kritiko in se ne spuščajo na nivo “babnic”, ki cvilijo za vsako figo in so užaljene, če jim ne kimaš.

Ko boš odrastel in resnično postal MOŠKI … bodo to ženske začutile in takrat ti ne bo potrebno imeti nicka @večni samec!!!

Prej boš to dojel, lažje ti bo.[/quote]
sem ženska, ampak se strinjam – glede kritik, ki letijo na modrega.
Ko pa že ravno govoriš o nivoju komunikacije – pa daj poglej no kaj si napisala – če je to spoštljiv in kulturen nivo komunikacije, ki odraža šrino mnenja, razgledanosti in obzorja predvsem pa spoštovanje sogovornika… ker meni se zdi vse skupaj precej otročje in prav samoobrambno.
je pa še ena kontradiktornost v tvojih besedah praviš,da si za kulturno komunikacijo na nivoju – hkrati pa podpiraš modrega- njegovi komentarji pa so polni žaljivk na osebnih nivojih človeka, poniževanja… res čudno,d ati je pa to nivo komunikacije in kulturno, ki jo podpiraš in sprejemaš

Enako, samo da sem ženska. Tudi sem ena izmed teh ki jih opisuješ, in tudi verjamem da bom šla v neko resno zvezo ko bom 40+ ali mogoče še pozneje, odvisno kdaj bom spoznala takega ki mi bo res všeč. Opažam pa ljudi ki so se poparčkali tam pri 20-25 in so zdaj pri 30+ vsi nekaj zavaljeni, nesrečni, postarani. Meni delujejo kot utrujeni 55 letni fotri in mame. Ne razumem zakaj se eni tako zgodaj poparčkajo, kot da nimajo nobenega drugega cilja v lajfu.[/quote]

Pač ne razumeš, kot sama napišeš, kajti lahko glede tega mi pomagamo? Še vedno, kljub temu da ne razumeš, obstaja dejstvo, da če bi tvoja starša bila na tvoji ravni razumevanja, danes tebe ne bi bilo, da bi blodila o življenskih ciljih in jih ne razumela.:-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pa sej vidiš ta forum, kdo posvinja vsako temo, ločenci in ločenke, v vezo šli zgodaj, zdaj jezni na ves svet in bi druge učili, česar sami niso znali…[/quote]

To je zato ker so jezni in zagrenjeni zdaj. Ne pravim da so vsi taki, mogoče poznam 1 par ki se je zgodaj vezal ki je še zdaj v redu vsaj na zunaj izgledata da jima gre dobro skupaj. Vsi ostali so pa propadli. Večinoma če pogledaš je ločitev največ pri ljudeh starih tam nekje od 38-45 leta. In to so v večini pari ki so se poročili tam pri zgodnjih 20. Vse ločitve ki jih poznam so bile take, tako da očitno je povsod zelo podobno.

Sigurno je večja možnost za par da ostane skupaj če se spoznata po 35 ali 40 letu. Takrat si že zgrajena oseba, veš veliko bolj kaj hočeš in česa ne. Ljudje te ne zašarmirajo tako hitro kot takrat ko si star ne vem 24 recimo, ko ti je veliko ljudi všeč. Pozneje ko si starejši daš skozi že precej stvari in enostavno imaš več življenjskih izkušenj.

In meni je še ena stvar zelo čudna, recimo vsi imamo popolnoma različne kriterije glede kakšni moški/ženske so nam všeč ko smo mlajši pri enih 23 kot pa pri 35 so ti všeč čisto drugi tipi ljudi. In potem ni nič čudnega da se ločijo, mislim samo pomisli pri sebi, a so ti še vedno fizično in osebnostno všeč enake ženske kot so ti bile ko si bil star 23? Verjetno da ne! Kar je normalno, ker ljudje dozorimo, se spremenimo. Tako da meni je čudno kako gredo lahko tako mladi v zakon, seveda se bodo spremenili.

New Report

Close