Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kako lahko otroke vozite v McDonalds??

Default avatar

Flicka36

Tina03 je napisal/a:
Od tega, ko gremo 3-4× na leto, ne bo nobenega pobralo. Drugače se pa pri nas vssk dan kuha in jemo precej zdravo. Parkrat na leto junk čist nič ne škodi. Dejte malo zdrave kmečke pameti uporabljat in ne šimfat vsevprek.

Tudi mi gremo parkrat na leto. Za tiste 4x, 5x na leto se ne sekiramo, če se nafutramo z nečem nezdravim. Je pa seveda drugačen okus, niti ne tako slab, pač nekaj drugačnega. Če ješ parkrat na leto. Ne morem si pa predstavljati, kako bi bilo, če bi človek to jedel vsak dan ali večkrat tedensko.
Default avatar

dsimon1

GOODLIFE je napisal/a:
V mc sranjih se prehranjuje manj inteligentni in izobrazeni, ampak njim itak ne mores dopovedati da je ta hrana skodljiva...

...ce je pa to 1x-2x na leto na kaksnem potovanju, pa tudi ni niv narobe. Otroci so samo odraz svojih starsev...
Imas ti sploh stik z izobeazenimi in ineligentinimi? Poznam kar nekaj zdravnikov in kar veselo zahajo v McDonalds, veliko kadijejo in radi prevec popijejo. Si mislis?
Ne obozujem MeCdonaldca, se manj pa agresivnezev, ki na zaljiv nacin podajajo mnenje. Mislim na izvornega
pisca.
Default avatar

Kar ena hgfd

Sem visoko izobrazena, tudi glede prehrane, pa grem vsake toliko rada v Mc.

V ZDA sem sla v Mc enkrat in nikoli vec, ne potrebujem sploh nobene deklaracije in regulativ, da vem, da je tam to dejansko cisto sranje. In je velika razlika v okusu, sestavinah, edino priprava je enaka.
Default avatar

jeboteilja.

A si ti plačana s strani prehrambene industrije? Meni je jasno, da ima vsaka kemikalija v hrani nek smisel - ampak samo v smislu večje prodaje in zakamufliranja, da gre za tovarniško, umetno hrano, ne v smislu zdravja potrošnika. Ker bognedaj, da krompirček ne bi imel okusa po govejem loju in da bi krompirček po dveh dneh zraku na potemnel. (Sodium Acid Pyrophosphate)
To je nekaj popolnoma nepredstavljivega za hrano. ????
Seveda se to dogaja tudi drugod, ampak McDonalds je tak tip prehrane prignal do skrajnosti in jo promovira za otroke s svojimi Happy Meali.
Sodium Acid Pyrophosphate - ta faking šit najdeš v vsakem faking pecilnem prašku, ki ga uporabljaš doma za domaaaaaače pecivo. ampak jooooooj, bognedaj, da ga najdeš na kaki deklaraciji pri mcdonaldsu

kure

v mcd grem enkrat do dvakrat na mesec. z užitkom.
Default avatar

neverjetno

Pa to je neverjetno, kako nekatere skrbi, kaj drugi počnemo s svojimi otroki ...
Default avatar

Enkrat

Svoje otroke sem samo enkrat peljala tja - hrana jima ni bila všeč (hamburger je imel po njuno "čuden" okus in krompirček je bil brez okusa), tako da od takrat nihče niti ne pomisli na McDonalds.
Default avatar

Ito

Moja nikoli ni imela potrebe iti tja.