Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj mislite ali prava ljubezen resnično obstaja?

Kaj mislite ali prava ljubezen resnično obstaja?

In ali ste jo kdaj že doživeli?

Mene je očitno zaobšla ;(.
Včasih se sprašujem ali je meni to sploh namenjeno.
ali je bolje, da ostajam samska. .
ne vem, sedaj sem ravno v nekem precepu. ko ne vem, ali mi sploh še je do spoznavanja moških.
Sploh ko berem tisto temo, češ da ni samskih žensk. prej bi rekla, da nisamskih moških.
Hecno ne. Oboji smo, pa se nikakor ne najdemo. Pa toliko nas je. Ni več naljučnih spontanih srečanj, kjer bi se želja vžgala. samo še virtuala, pa folk ki na silo išče in je vedno bolj razočaran.
A jaz sem tu. Luštna, polna življenja. A očitno mi je namenjeno samsko življenje.

Ne razumeš vprašanja…sprašuje o PRAVI ljubezni. Koliko parov pa ti misliš, da je takih, da se partnerja resnično ljubita?

Ne razumeš vprašanja…sprašuje o PRAVI ljubezni. Koliko parov pa ti misliš, da je takih, da se partnerja resnično ljubita?[/quote]
Ne obremenjuj se z mojim postom ampak napiši avtorici kaj o tej pravi ljubezni ;).
A ko je tako lepo ostale popravljat, a ne da je…..

Seveda obstaja prava ljubezen. Razvila se je med nama z Martinijem :)))

Vedno me čist zadane, ko si ga vzamem….

Vsako podobnost z moškimi je zgolj naključna :)))

Težko odgovorim na to vprašanje. Prava ljubezen je obojestranska. Za drugo stran nikoli ne moreš 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vedeti, koliko te ljubi.

Poznam mnogo ljudi ki resnično ljubi. Žal večina ljubi samo sebe.

Vem, da obstaja, ker sem ji priča doma med staršema. Tista čisto iskrena, globoka in pristna. Je pa zelo zelo redka in ker vem kako je videti, zlahka ločim tudi pri drugih parih, kdaj je prava in kdaj sta 2 skupaj zaradi navade, koristi ali česa drugega. Lahko tudi povem, da so pari, kjer je pristna ljubezen, zelo redki.

Je pa to, ker poznam, kako izgleda, ko se 2 res ujameta in ljubita po drugi strani tudi neke vrste ovira. Sama namreč posledično ne pristanem na neke površinske zveze, ne želim imeti nekoga samo zato, da bi ga imela ter s tem ustrezala večini, ki je poparčkana.
Vem, kaj iščem in vem, da to ne bo tako lahko najti. Sem tudi pripravljena biti doživljenjsko samska, kajti če ne najdem partnerja, s katerim se bova res ujela, potem ne bom imela nikogar.

Le tisti, ki ljubi sebe lahko podarja naprej ljubezen. Vendar pa ne zajeda drugega, ga ne obremenjuje, ga ne psihira s svojo ljubeznijo.
Prava mera egoizma torej. 😉

Obstaja resnična ljubezen. Med materjo in detetom…. Med zakoncema….

Ni pa večna! Ker življenje ni pesem. Ker je vsako življenje sestavljeno iz razočaranj, uspehov…..
Ker lajf ni premica….

jaz mislim, da sem našla človeka, s katerim se zares ljubiva. Skupaj sva 25 let in je še vedno super med nama. Ni skoz, ampak večina časa. Taka globoka povezanost. Zadnjič mi je rekla 20 let-na hči, da se s čim manj, kot imava midva z atijem ne misli zadovoljit. Me je kar zadelo. Lepšega komlimenta ne bi mogla dobit. Obenem me je pa kar strah…

Ja seveda da ni večna.Nič na tem svetu ni večno. Resnično / pravo ljubezen po mojem mnenju pa lahko prekine / konča samo smrt.

brezpogojno lahko ljubis edino Boga……najvecji srecnez je tisti,ki lahko zivi v samostanu…..

Le tisti, ki ljubi sebe lahko podarja naprej ljubezen. Vendar pa ne zajeda drugega, ga ne obremenjuje, ga ne psihira s svojo ljubeznijo.
Prava mera egoizma torej. ;)[/quote]
Ja. Mogoče bi moral bolj poudarit :samo:-))

Ja, obstaja. Ljubezen mame do otrok.

Obstaja.
V mojem primeru , prepovedana.

Seveda obstaja, vidim jo med taščo in tastom, bila je med dedkom in babico od mojega, vidim jo tudi pri nama. Je pa res, da je pa redka koliko gledam sploh naše generacije, včasih so samo navidezno popolne sloh ko hočejo furat nek imiđ uspešnosti na vseh področjih, včasih se pa ljudje kar zadovoljijo da tako je in so v razmerju bolj samski kot če bi bili samski. Sama vem da tako ne bi bila srečna, niti moj ne, zato se za vezo trudiva in po 10 letih sva še vedno najraje skupaj, poznama svoje šibke in močne točke, oboje sva sprejela. Še vedno so objemu, poljubi vsakodnevni, cartanje pred spanjem in drobna presenečenja, skrb za drugega ni samoumevna. Ne vem kakšen je recept za to, definitivno sklepanje kompromisov, pogovori, razumevanje in posvečanje časa en drugemu.

Obstaja stoposto, jaz sem jo nasla tako da odgovor je da, obstaja.. Samo poiskati jo je treba

Seveda more vsak (no, morda je zanemarljivo malo izjem) posameznik tudi ljubiti. Je pa tudi res, da se vecini ne ljubi.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Obstaja, seveda obstaja.

Je pa večina ne doživi.

https://www.youtube.com/watch?v=Cg1mQI5YVc4


edino sam sebe rad – nikogar drugega… do drugi si brutalno zloben… ti ne znaš imeti nikogar rad – ti nimaš srca…

Ne doživi je človek! ČLOVEK! Ker je že tako pokvarjen, razvajen in sfantaziran, da ne čuti sreče niti, ko posije sonce. Ko zašumi listje in ……..moti ga ptičje petje. Ni zadovoljen nisti s curkom vode, ne s streho nad glavo.

Kdor tega ne zna cenit, ne bo nikoli občutil ljubezni. Zazrite se sami vase in se vprašajte:
– kdo ploh ste?
In kdo bi naj vas imel rad? 🙁

Seveda obstaja, to ljubezen imam ob sebi že 25 let.
Jaz in moj mož sva živ dokaz, da obstaja. Resnična in iskrena ljubezen.

Če ne bi živela te ljubezni ne bi verjela.
Srečna sem, res srečna, ker ljubezen in srečna družina – TO dragi moji je res edino kar kaj velja!

Ne doživi je človek! ČLOVEK! Ker je že tako pokvarjen, razvajen in sfantaziran, da ne čuti sreče niti, ko posije sonce. Ko zašumi listje in ……..moti ga ptičje petje. Ni zadovoljen nisti s curkom vode, ne s streho nad glavo.

Kdor tega ne zna cenit, ne bo nikoli občutil ljubezni. Zazrite se sami vase in se vprašajte:
– kdo ploh ste?
In kdo bi naj vas imel rad? :([/quote]
zazreti se mora vas – saj še sam pove da še lastna hči ga oče ne kliče -se ne čudim zakaj! sploh ne… ker on nima nikogar rad razen sam sebe – po drugih pa tolče – drugi smo sredstvo za njegove cilje in ni važno kakšno ceno plačamo za to, četudi s svojim življenjem in zdravjem…
res vprašaj zakaj te potem skrbi in imaš ljubosumne izpade, da bi hči raje imela kakšnega morebitnega novega izbranca matere – le zakaj… zato ker bo znal imeti rad, ker bo spoštoval njo, in ženske in to pokazati z dejanji z iskrenostjo – to vse je tebi popolnma tuje – nič od tega ne zmoreš in ne znaš – pa to je največje bogastvo….ti pa se meriš samo v denarju na trrju in misliš,d a te bo reševalo osladno lapanje, delaš v dejanjih pa tako, da vedno znova in znova namenoma in načrtno prizadaneš in lažeš.

pozanm jaz take fotre in če se tako obnašaš nespoštljivo do svojega otroka kot se do mene – potem ajejejej se mi smili v dno duše in poznam to – ker je bil moj fotr isti.
Človek se s teboj ne more počutiti varnega in ne samo s teboj, ampak tudi prav zaradi tebe ne…
tolikoo tvojem ptičjem petju – tako ti lapaš na polno – v dejanjih si pa kot buldožer… iskrenost je osnova- pa če se tebi to zdi samo kot moteč šum listja – zame so to temelji – iskrenost je temelj – ne pa moteč šum… ti pa sploh ne veš kaj je to biti iskren – in lažeš na veliko in vedno znova in vedno bolj…

New Report

Close