Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri filmski igralec svetovnega formata vam je najbolj všeč?

Kateri filmski igralec svetovnega formata vam je najbolj všeč?

Meni Michael Fassbender in Hugh Grant (v mladih letih).

Kot obraz, kot telo ali kot igralski talent?

Jah, to je potem že 3 v 1, in se že kar malo zakomplicira.
Načeloma ja, mišljeno je kot filmski igralec v paketu (obraz+ telo+talent?)
Lahko pa tudi izpostaviš po delih … obraz, telo in igralski talent. 😉

nova
Uredništvo priporoča

Kot igralec zagotovo Clint Eastwood.

V mlajših letih mi je bil simpatičen Gabriel Byrne in seveda Keanu Reeves, ki z leti izgleda še bolje.

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Sploh jim ne sledim več, tem mladim igralcem, toliko jih je. Edinole kar sem lahko v preteklih letih ugotovila je to, da ko se za nekega (mladega) igralca govori, kako je oh in sploh (seksi), meni že kar praviloma ni nič posebnega. In zdaj ne vem: sem čudna ali stara? 🙂

Denzel Washington

Kot telešček trenutno Chris Hemsworth;

kot igralski talent Christoph Waltz, Daniel Day-Lewis, Jack Nicholson, Al Pacino in Robert De Niro (ampak pred Tvoji tastari in podobnim šrotom).

kot obraz pa Jim Caviezel. Od mlajših Kit Harington, pa tale mi je tudi zanimiv: Thomas Wlaschiha.

V paketu pa Denzel:))).

Jason Statham.

Ja, meni tudi. Grrrrr
Z njemu pa ni dobro češenj zobat.



Ti si pa ziher nekaj posebnega. Cel Hollywood descev ti je premalo seksi, ker si sama prevelik presežek za njih.



Ti si pa ziher nekaj posebnega. Cel Hollywood descev ti je premalo seksi, ker si sama prevelik presežek za njih.[/quote]

Ne tako napadalno.
Mogoče ji pa moški sploh niso seksi, ampak samo filmske igralke!
Si na to možnost pa pomislil?



Ti si pa ziher nekaj posebnega. Cel Hollywood descev ti je premalo seksi, ker si sama prevelik presežek za njih.[/quote]

Ne tako napadalno.
Mogoče ji pa moški sploh niso seksi, ampak samo filmske igralke!
Si na to možnost pa pomislil?[/quote]

Možno je tudi, da je sama sebi preveč všeč. A smo na to pomislili? Jaz komentiram njeno konkretno izjavo, ne tisto, kar bi lahko mislila.

Kot celota Robert Redford – kot igralec, režiser, pojava, skratka – celota. Takoj za njim Clint Eastwood. Potem pa dolgo nič. Čez enih 100 let pride Keanu Reeves al kako se napiše, pa Harrison Ford, pa Morgan Freeman, Kevin Costner, Brad Pitt, Tom Hanks…. za oči spočit, brez neke hude vsebine se pa še kdo najde, recimo Tom Cruise, Rob Lowe itd

Colin Firth 🙂 Daleč na prvem mestu.

Polde Bibič. Pa Fabijan Šovagović. Dragan Nikolić. Pa Danilo Stojković … Svetovnih kolikor hočeš.

Pierce Brosnan in Denzel Washington – oba 25 let nazaj, sta zdaj že stara strica :))))

Pa še: Colin Firth, Simon Baker

kot igralec top, vrhunski …Leonardo DiCaprio…., nikakor pa ne za pogledat
Ryan Gosling – dober v vseh točkah
Denzel Washington, Colin Firth,

Paul Newman v mladih letih. Takih ne delajo več. Drugače so mi pa zadnje čase zaniivejši televizijski igralci kot filmski. Filmov praktično ne gledam več, ker mi je vse eno isto, samo v drugačni preobleki.



Ti si pa ziher nekaj posebnega. Cel Hollywood descev ti je premalo seksi, ker si sama prevelik presežek za njih.[/quote]

He he, a zato, ker se nobenega ne spomnim (stara 🙂 ) in ker mi nasploh mladi fantje niso všeč (stara 🙂 ) in ker pač imam očitno nek svojstven okus (čudna :-); se velikokrat prepričala v reali), sem pa presežek? Lep kompliment. Končno me nekdo ima za presežek. Hvala, El Fidelito. :-)))

Priznam pa, da sem v zadnjem času že dvakrat v reali videla enega, ki mi je pa kar všeč. In to tudi priznala partnerju in ga hkrati potolažila, da mi je on pa še vedno bolj.

Da pa ne popackam teme: Di Caprio se kar dobro razvija. Nikoli mi kot moški ni bil všeč (kot igralec ja), ampak če bo tako nadaljeval (tudi z izgledom), bo pri 50 in 60 prav seksi.

Colin Firth je tudi meni sila simpatičen. Sledi mu Hugh Jackman. Od starejših pa Redford in Paul Newman.

[img]http://img.rtvslo.si/_up/upload/2009/10/05/64628526_cavazza.jpg[/img]

Colin Firth je tudi meni sila simpatičen. Sledi mu Hugh Jackman. Od starejših pa Redford in Paul Newman.[/quote]

Saj res, Colin Firth. Tega bi pa prav zares imela za moža. Včeraj je bil zopet neskončno neroden in seveda hkrati neskončno simpatičen v enem filmu na TV. 🙂

Ethan Hawke

Vaš link

Nicolas Cage -uf:)))

Zanimivo je, da vseh teh presežkov bab, ki jim je komaj kakšen dec všeč (baje), na ulici nikjer ne srečaš…

New Report

Close