Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izpoved zakompleksanke – seks

Izpoved zakompleksanke – seks

V bistvu ne vem zakaj tole sploh pišem. Najbrž zato, ker nisem čisto pri pravi 🙂 Ampak ok. Gre se za intimno stvar. Moji labiji so bili preveliki in to me je motilo pri vsakdanjih opravilih. Zelo motilo. Ginekologi me niso vzeli resni. Svetovali so mi psihiatra, psihologa itd. in četudi sem šla samoplačniško, me odslavljali in me prepričevali, da sem videti čisto normalno. To je bilo 20 let nazaj, pri polnoletnosti. Potem pa sem po nekaj letih na internetu zasledila, da obstaja ginekologinja, pri kateri se da narediti operacijo (skrajšati labije) in res je dalo in sem šla na operacijo. Ampak če je bil prej problem v “predolgi”, je bil potem problem “nesimetrični”, očitno in zelo nesimetrični in še vedno nekoliko predolgi. Ginekologinja me je vprašala, če sem zadovoljna, pa sem se ji zlagala in sem rekla da ja, ker nisem hotela nadaljevati in problem je bil zaključen. Pa nisem bila, že 20 let me je tako sram kot prej. Vsa moja mladost je šla mimo, moški so me lahko več ali manj le gledali. Namesto užitka pri seksu je bil prisoten le sram. Je bilo nekaj seksa, a vse je bilo le pretvarjanje in siljenje, le igra. In ko se mi ni dalo več igrati in pretvarjati, sem naredila konec. Moški niti priložnosti niso dobili, da bi mi dali konec v vezi. Pravih čustev ni bilo v nobeni vezi, z moje strani ne. Kompleksi so bili vedno močnejši. Noben moški se sicer ni pritožil nad mojim videzom, vendar vem, da jim je to pomembno.

Tu gor večkrat preberem, ko kakšen moški napiše, dej ženske uredite si mednožje. In potem piše o krtovih vrtinah, in mokroti, ko je treba sproti brisati itd. In potem si mislim, da bi o meni govorili in pisali isto. Tudi trenutni ginekolog mi je rekel, da čisto povprečnega videza tam spodaj.

Jaz pa si mislim tako. Torej, naj bom s tipom, ker mi ginekolog pravi, da sem videti čisto povprečno in naj samo on uživa v spolnosti, jaz naj pa trpim zraven? Aja ne, naj hodim do psihiatra in mu zaupam moje komplekse. Istočasno si mislim zakaj pa, če bi ena operacija lahko popravila težave v 1. dnevu.

Tako da, kmalu bom 40. Skoraj že prepozno za otroke in uživanje v spolnosti…. avanture,…. pa sej problema nisem še niti rešila – razlog je finančni. Zadnjih 8 let je šlo mimo brez vsega, brez ljubezni in vsega ostalega.

Tako, tako je moje bedno spolno življenje, praktično ne obstaja.

Skratka ginekologi, zdravniki včasih pač ne dojamejo, da imamo ene ženske zelo močne komplekse, ki jim enostavno niso kos (to se vleče že 20 let in samo še bolj se zapiram vase, včasih sem se vsaj pretvarjala in igrala, no to mi je šlo včasih zelo dobro :)) misleč, da bo bolje, da bom kaj začutila, pa nikoli nisem nič)…. in zato od nas nič ni. Vsi pa krivijo nas. Ko sem pa hodila od ginekologa do ginekologa so me pa vsi odslavljali, ne ena ginekologinja me je celo pol ure prepričevala, da rabim psihiatra. Ampak ne zaradi labijev, ampak zato, ker sem vedela, da sem nekaj staknila in me ni hotela testirati, jaz sem pa vztrajala in sem jo poklicala nazaj. Hvala Bogu, imela sem prav, dobila sem tablete in se pozdravila. Ampak za kakšno ceno? Včasih sem se še borila, potem pa sem videla, da bijem boj z mlini na veter in da če nimaš denarja ali VIP, da si toliko vreden za njih kot smet ob cesti in sem se nehala boriti…. in “zamrznila”, kjer je vsak novi dan približno enak prejšnjemu… A pri 17 letih sem imela več denarja in materialnih dobrin, kot jih ima danes…. Pa sama sem jih kupila z delom, počitniškim. Včasih sem šla vsaj lahko na zmenek z moškim, sedaj pa ne morem iti več niti na zmenek. Enostavno ne morem. Nimam volje, da bi sploh koga spoznala ali se pogovarjala z njim, ker vem, da bi vsi radi med drugim tudi seks.

Tako da, sprva sem bila mnenja, da ima Jung bolj prav od Freuda…. sedaj pa menim, da tudi Freud, ni bil tako slab, čeprav je vseeno pretiraval 🙂

Najprej sem šla guglat, kaj so to labiji……
Okej, imaš nesimetrične sramne ustnice.
Zdaj gre lahko v kopalnico vsa ženska populacija z Mona, si z geometrijsko natančnostjo izmeri te tvoje “labije” in bomo dobili 589 novih duševno, telesno in še kako drugače prizadetih žensk.
Ker niti ena ne bo imela popolnoma simetričnih “labijev”.
Celo barve leve in desne ustnice niso enake. Pri večini.

No, ti pa kar nadaljuj z iskanjem napak na sebi, vsako leto jih boš našla več, ker se je tvoje telo začelo starati, kot truplo boš itak….. nepopolna.
Me, ostale ženske bomo še malo uživale, kjub svoji asimetričnosti tam spodaj.

Jaz sem tvoje pisanje skrbno in resno prebrala. Meni se zdi, da ti nobena operacija ne bi pomagala. Vedno bi ostala zakompleksana. Kako te pri vsakdanjih opravilih motijo sramne ustnice ali o čem že govoriš, to res ne vem. Ponavadi pač ženske to moti vizualno. Sramne ustnice ne uporabljaš pri vsakdanjih opravilih. Bistvo privlačnosti med moškim in žensko pa le ni dolžina sramnih ustnic. So moški, ki jih to moti, tak pač ne bo s tabo prav dolgo časa. Drugim je to ful hudo, drugačne ženske sploh ne bi imeli. Hvalabogu, jaz se nisem s svojimi obremenjevala. Glej, če so ti všeč so ti všeč, taka sem kot sem, saj moški so tudi tako narejeni, da je vsak drugačen. In tako je za vsakega nekaj. En ima velikega, en malega, en tankega, en debelega, en zakrivljenega, pa kaj vem kaj. Pa jih vsi lepo na ogled postavijo in briga jih. Zakaj se torej ti tako sekiraš? Meni so pač moje malo grde, če stojim malo ven štrlijo, pa briga me. Saj jih ne vidi vsak na cesti, tako kot mozolj na nosu. Ene ženske imajo velike joške, ene male, ene so debele, ene suhe, ene lepe ene grde. Razumeš? Vsaka ima tudi drugačen videz spolovila, to je ja normalno.

Pa ne sekiraj se okoli tega, kaj dedci sproti brišejo tam spodaj. To jim paše. Še vsakemu je pasalo, ki je bil z mano, da sem mokra. Kdo bo pa na suho drgnil? Pa ne tako resno jemat tega, kar se prebereš kje. To pač folk kar nekaj piše.

Aja pa še tole: ob tvojem menda neobstoječem spolnem življenju pišeš, da si staknila nekaj in komaj za to dobila tablete od ginekologinje. Jaz sem imela (kljub svojim štrlečim sramnim ustnicam) precej živahno spolno življenje, pa nič nisem staknila. Stari sva pa približno enako. Tako da ne vem no, ti imaš res ene druge probleme.

Aja pa še tole: ob tvojem menda neobstoječem spolnem življenju pišeš, da si staknila nekaj in komaj za to dobila tablete od ginekologinje. Jaz sem imela (kljub svojim štrlečim sramnim ustnicam) precej živahno spolno življenje, pa nič nisem staknila. Stari sva pa približno enako. Tako da ne vem no, ti imaš res ene druge probleme.[/quote]

Nikoli nisem bila jaz in moji občutki na prvem mestu. Vedno so bili kompleksi. In ker so bili kompleksi sem bila slepa za vse ostalo, tudi za moške s katerimi sem bila, dokler nisem dokončno in popolnoma prekinila z njimi. V mojem življenju ni niti enega samega moškega, niti kolega. Ni ga.

Absolutno najbolj od vsega rabiš psihiatra in to dobrega ali pa vsaj kliničnega psihologa, ker problem niso labiji, pač pa tvoja glava in lahko imaš v nulo popolno vse, ne samo labije, boš pa kaj drugega našla, da se boš psihirala in travmirala, ker TI to tako HOČEŠ!

Imam 100 kil, imela sem jih pa 150, odkar sem shujšala, mi koža visi, imam strije, pa celulit, ampak ko moj položi roko name in mi da čutiti in vedeti “želim si te”, je vse drugo absolutno nepomembno.

Tudi on sam ni popoln, je presuh, pikast, plešast, včasih mu tudi že ne vstane več tako, kot mu je nekoč – pa je zato še vedno zame najlepši, najboljši in najbolj moj moški. Ga ne menjam za vse na svetu ne!

Avtorica, poglej si tole stran, prosim. Namenjena je takim kot ti (in jaz), ki smo zakompleksane zaradi svojega videza. Žal mi je, da taka stran ni obstajala pred 20 leti. Precej žalosti bi mi prihranila.

http://largelabiaproject.org/

Avtorica, poglej si tole stran, prosim. Namenjena je takim kot ti (in jaz), ki smo zakompleksane zaradi svojega videza. Žal mi je, da taka stran ni obstajala pred 20 leti. Precej žalosti bi mi prihranila.

http://largelabiaproject.org/%5B/quote%5D

To mi je vse že jasno, že dolgo.

Imam občutek, da si delaš in umetno ustvarjaš probleme tam, kjer jih ni. Pravzaprav si prav obsedena sama s seboj. Sigurno si popolnoma normalna ženska, brez posebnosti, taka kot jih je večina na tem svetu. Imam občutek, da imaš prav eno obsesijo. Svetujem ti, da obiščeš kakšnega psihiatra ali psihologa, da se o tem pogovoriš.
Če si drugače zdrava, imaš službo… kaj ti manjka? Predvsem si moraš pridobiti normalen in ljubeč odnos do same sebe, vzljubiti samo sebe. Obišči in zaprosi za pomoč in zaživi življenje! Še je čas, da najdeš izhod iz te zmešnjave. Srečno.

ljudje, lepo da svetujete (danes imate pametne nasvete), ampak dajmo razjasniti, kaj avtorica res potrebuje:

nobenega psihiatra, ker le-ti so zdravniki s poglabljanjem na psihološkem področju in predpisujejo zdravila,
nobenega psihologa, ker samo z izobrazbo in izkušnjami kot psiholog nimajo dovolj kompetenc za pomoč ,ki jo avtorica potrebuje
(nekako imam občutek da je provokacija)

temve, potrebuje psihoterapevta, da predela svoje obsesije, težave, travme …

Jaz sem tudi labialno poudarjena in dokler nisem začela hodit na mon, nisem vedela, da naj bi bil to problem. Še hvala bogu. In prejšnji teden, pri skoraj 50, sem ugotovila, da pravzaprav ti moji velikanki nista simetrični, ampak je ena cca pol centimetra bolj viseča kot druga. Ne vem, a to že vpliv starostne gravitacije seka? S tem da ima tudi zveriženo zaradi šlampasto zašitega presredka po porodu.
Noben spolni partner ni imel pripomb okoli tega, itak, ko jim zavrejo hormoni, dobijo tudi močno dioptrijo in ne vidijo vsega tega, kar vidimo me 🙂
Moje skromno mnenje: če ne bi bile uboge sramne nič krive ustnice, bi pa našla kaj drugega, da bi lahko odgnala moške. Ti imaš problem nekje drugje, izraža se pa pač tako, kot se.

hehe, si me prav nasmejala – pa čisto prav imaš … tudi če je provokacija, dejansko obstajajo ženske, ki se obremenjujejo … ena kolegica je precej močnejša oseba, in ima seveda zaradi tega ogromne prsi – in se je dolgo bala, da moškim velike prsi niso všeč (in je zaradi tega bila devica do 30) …
sem pa zadnjič brala en super članek o tem, ko so moški povedali, kje ženske posvečajo preveč pozornosti pri seksu, pa bi bilo njim ljubše, če bi se s tem manj ukvarjale in bi posvetile pozornost čisto drugim zadevam …

Sem ga imela, psihoterapevta ja, celo enega zelo dobrih, sem dolgo hodila k njemu, več kot 1 leto, samo do tega problema sploh prišla nisva :)) ker sva predelovala le posledice tega problema. Sicer je hotel, da še vedno hodim, da nadaljujem (da še ni ok), vendar nisem več hotela….

“Ma svašta”
Neverjetno zakaj se vse ljudje sekirajo.

Sem ga imela, psihoterapevta ja, celo enega zelo dobrih, sem dolgo hodila k njemu, več kot 1 leto, samo do tega problema sploh prišla nisva :)) ker sva predelovala le posledice tega problema. Sicer je hotel, da še vedno hodim, da nadaljujem (da še ni ok), vendar nisem več hotela….[/quote]

najboljši psihoterapevt? poglej, najprej moraš dobiti človeka ki se na neko področje zelo dobro spozna in ne nekoga ki je kao splošno zelo dober … torej k seksologu psihoterapevtu …

kot drugo – sama si torej prekinila sodelavonje – veš psihoterapija ne pokaže rezultata čez noč, včasih traja leta … sploh pa da delaš iz muhe slona s stvarjo s katero se ne gre ravno obremenjevat, je tako pokazatelj, da bo pri tebi trajalo še pa še let (ampak če boš hodila k psihoterapevtu) .. in to enemu, ne da menjaš – ker potem mora vsak strokovnjak začeti od začetka na novo …

in ja – normalno je, da se odpravlja posledice (tem se najprej posveti), nato pa se pride počasi do jedra in vzrokov, ki jih je pa potrebno prav tako predelati …

kako dolgo si hodila na terapijo? poglej pod 22 ur, se vsaj v tvojem primeru nimava kaj pogovarjati o tem ,da si sploh poskusila .. pa glede na tvojo motnjo je to ravno dobra polovica – tu niso vštete ure odpravljanja vzroka …

po tem kako pišeš uvodni post, pa se vidi, da se držiš kot pijanec plota svojega problema in niti ne dovoliš reševanja problema – torej, lahko dejansko zdravljenje traja še več kot 60 ur …
vem pa, da v sloveniji ni tako kot v nemčiji, kjer okrog 60 ur dobiš plačanih od zavarovalnice …

hja, včasih ne veš, a bi se smejal zraven, al te bo na wc pognalo …

Za “labije” ne vem, imaš pa nedvomno predolge teme. Več ni vedno bolje, jaz sem nehala pri drugem odstavku.

Sem ga imela, psihoterapevta ja, celo enega zelo dobrih, sem dolgo hodila k njemu, več kot 1 leto, samo do tega problema sploh prišla nisva :)) ker sva predelovala le posledice tega problema. Sicer je hotel, da še vedno hodim, da nadaljujem (da še ni ok), vendar nisem več hotela….[/quote]

najboljši psihoterapevt? poglej, najprej moraš dobiti človeka ki se na neko področje zelo dobro spozna in ne nekoga ki je kao splošno zelo dober … torej k seksologu psihoterapevtu …

kot drugo – sama si torej prekinila sodelavonje – veš psihoterapija ne pokaže rezultata čez noč, včasih traja leta … sploh pa da delaš iz muhe slona s stvarjo s katero se ne gre ravno obremenjevat, je tako pokazatelj, da bo pri tebi trajalo še pa še let (ampak če boš hodila k psihoterapevtu) .. in to enemu, ne da menjaš – ker potem mora vsak strokovnjak začeti od začetka na novo …

in ja – normalno je, da se odpravlja posledice (tem se najprej posveti), nato pa se pride počasi do jedra in vzrokov, ki jih je pa potrebno prav tako predelati …

kako dolgo si hodila na terapijo? poglej pod 22 ur, se vsaj v tvojem primeru nimava kaj pogovarjati o tem ,da si sploh poskusila .. pa glede na tvojo motnjo je to ravno dobra polovica – tu niso vštete ure odpravljanja vzroka …

po tem kako pišeš uvodni post, pa se vidi, da se držiš kot pijanec plota svojega problema in niti ne dovoliš reševanja problema – torej, lahko dejansko zdravljenje traja še več kot 60 ur …
vem pa, da v sloveniji ni tako kot v nemčiji, kjer okrog 60 ur dobiš plačanih od zavarovalnice …[/quote]

Ne, sej sem itak prestara za vse (pa še denarja nimam, ker se mora plačati), že po naravni poti je ljudem pri tej starosti manj do seksa, tko da, brez veze, sem se že sprijaznila s tem…. ker potem bi se pri teh letih obnašala kot ena pri 22, da me bodo še v norišnico zaprli, ker mi manjka 20 let (ko sem gradila lastno ječo). Mi je pač tako usojeno. Sem si pa razvijala druge stvari, očitno evolucija dela svoje 🙂

Pa ti si idealna za nuno!

Seksaš ne, nakladaš u prevelike labije, denarja nimaš…

Kar u klošter, nimaš kaj zgubit, pa menda da je Jezus najboljši pishiater in ginekolog. (se je rodil brezmadežno)

ni šanse! a si ti hecna/en? nune so same fajne, nasmejane in predvsem nezakompleksane ženske … ti bi pa tega čustvenega vampirja z narcistično-pasivno motnjo med njih poslal/a?!

najboljši psihoterapevt? poglej, najprej moraš dobiti človeka ki se na neko področje zelo dobro spozna in ne nekoga ki je kao splošno zelo dober … torej k seksologu psihoterapevtu …

kot drugo – sama si torej prekinila sodelavonje – veš psihoterapija ne pokaže rezultata čez noč, včasih traja leta … sploh pa da delaš iz muhe slona s stvarjo s katero se ne gre ravno obremenjevat, je tako pokazatelj, da bo pri tebi trajalo še pa še let (ampak če boš hodila k psihoterapevtu) .. in to enemu, ne da menjaš – ker potem mora vsak strokovnjak začeti od začetka na novo …

in ja – normalno je, da se odpravlja posledice (tem se najprej posveti), nato pa se pride počasi do jedra in vzrokov, ki jih je pa potrebno prav tako predelati …

kako dolgo si hodila na terapijo? poglej pod 22 ur, se vsaj v tvojem primeru nimava kaj pogovarjati o tem ,da si sploh poskusila .. pa glede na tvojo motnjo je to ravno dobra polovica – tu niso vštete ure odpravljanja vzroka …

po tem kako pišeš uvodni post, pa se vidi, da se držiš kot pijanec plota svojega problema in niti ne dovoliš reševanja problema – torej, lahko dejansko zdravljenje traja še več kot 60 ur …
vem pa, da v sloveniji ni tako kot v nemčiji, kjer okrog 60 ur dobiš plačanih od zavarovalnice …[/quote]

Ne, sej sem itak prestara za vse (pa še denarja nimam, ker se mora plačati), že po naravni poti je ljudem pri tej starosti manj do seksa, tko da, brez veze, sem se že sprijaznila s tem…. ker potem bi se pri teh letih obnašala kot ena pri 22, da me bodo še v norišnico zaprli, ker mi manjka 20 let (ko sem gradila lastno ječo). Mi je pač tako usojeno. Sem si pa razvijala druge stvari, očitno evolucija dela svoje :)[/quote]

Ti si bila verjetno tudi pri 22 prestara. Zdrava, zadovoljna ženska ima glasen libido tudi pri 50. In še pozneje.

ni šanse! a si ti hecna/en? nune so same fajne, nasmejane in predvsem nezakompleksane ženske … ti bi pa tega čustvenega vampirja z narcistično-pasivno motnjo med njih poslal/a?![/quote]

Take psihopatke lahko samo še Jezus reši, pa še to je vprašanje če. Za probat bi blo, če ne rata pa ima še vedno možnost iti k satanistom.
No, ali pa če bi šla prvo k satanistom, bi mogoče še kakšno dobro delo naredili, če bi obredno darovali njene labije…

ni šanse! a si ti hecna/en? nune so same fajne, nasmejane in predvsem nezakompleksane ženske … ti bi pa tega čustvenega vampirja z narcistično-pasivno motnjo med njih poslal/a?![/quote]

Take psihopatke lahko samo še Jezus reši, pa še to je vprašanje če. Za probat bi blo, če ne rata pa ima še vedno možnost iti k satanistom.
No, ali pa če bi šla prvo k satanistom, bi mogoče še kakšno dobro delo naredili, če bi obredno darovali njene labije…[/quote]

k satanistom – in to takoj – oni so edini, ki še imajo možnost, da jo prepričajo v orgije brez sramu 😛 jezus in njegvo usmiljenje tu ne more nič …
pa brez darovanja … naj njo kot spolno žrtev darujejo, bo ženska na koncu ugotovila, da pri 40+ se da čisto lepo seksualno živeti -AKTIVNO !! :)))

Take psihopatke lahko samo še Jezus reši, pa še to je vprašanje če. Za probat bi blo, če ne rata pa ima še vedno možnost iti k satanistom.
No, ali pa če bi šla prvo k satanistom, bi mogoče še kakšno dobro delo naredili, če bi obredno darovali njene labije…[/quote]

k satanistom – in to takoj – oni so edini, ki še imajo možnost, da jo prepričajo v orgije brez sramu 😛 jezus in njegvo usmiljenje tu ne more nič …
pa brez darovanja … naj njo kot spolno žrtev darujejo, bo na koncu ugotovila, da pri 40+ se da čisto lepo seksualno živeti -AKTIVNO !! :)))[/quote]

No vidš, v slogi je moč pa sve jo rešile, dušo zgubljeno! Midve k pa s seksom nimave problemov, bova pa gledale božje obličje!;-)

k satanistom – in to takoj – oni so edini, ki še imajo možnost, da jo prepričajo v orgije brez sramu 😛 jezus in njegvo usmiljenje tu ne more nič …
pa brez darovanja … naj njo kot spolno žrtev darujejo, bo na koncu ugotovila, da pri 40+ se da čisto lepo seksualno živeti -AKTIVNO !! :)))[/quote]

No vidš, v slogi je moč pa sve jo rešile, dušo zgubljeno! Midve k pa s seksom nimave problemov, bova pa gledale božje obličje!;-)[/quote]

hihi, dobro si to povedala … čeprav jaz niti božjega ne mislim gledat – mi je moževo čisto dovolj … če me že ravno ne v pasjem stilu 😛

New Report

Close