Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Cena polaganja keramike

Default avatar

hqw

Imamo novogradnjo. Prosim tiste, ki ste v kratkem kaj obnavljali ali polagali na novo keramiko, kakšne so cene polaganja ploščic z lepilom. Ploščice že imamo kupljene, prostor je velik, enostaven za polaganje, tla so ravna (novogradnja). Dobila sem eno ponudbo za 20 EUR brez DDV, kar se mi zdi občutno preveč.
Default avatar

hqw

Barca je napisal/a:
http://www.ozs.si/Portals/0/Media/Dokum ... ji2015.pdf

Pa škoda, da ste ploščice že kupili sami...
So bile poceni, zato smo jih sami kupili. Še vedno delo dobimo z vgradnjo, saj vgrajujejo ploščice z lepilom.Drugače pa poznam ta cenik OZS, to so neke priporočene cene ki so nižje od naše ponudbe.
Default avatar

Jaz takole

Meni se zdi 20eur/m2 normalna cena.
Default avatar

mdaA

Jaz takole je napisal/a:
Meni se zdi 20eur/m2 normalna cena.
Cene so okoli 15 EUR , to je vsekakor predrago. Se pa cene zelo razlikujejo med izvajalci, je treba kar več ponudb pridobiti.
Default avatar

Barca

hqw je napisal/a:
Barca je napisal/a:
http://www.ozs.si/Portals/0/Media/Dokum ... ji2015.pdf

Pa škoda, da ste ploščice že kupili sami...
So bile poceni, zato smo jih sami kupili. Še vedno delo dobimo z vgradnjo, saj vgrajujejo ploščice z lepilom.Drugače pa poznam ta cenik OZS, to so neke priporočene cene ki so nižje od naše ponudbe.
"Naš" keramičar se drži kar tega cenika ... ploščice pa gremo sami pogledati, izbrati, jih rezerviramo, keramičar pa jih kupi in nam jih zaračuna skupaj z ostalim materialom in delom.
Default avatar

Andrej keramicar

20 eur + ddv je čisto preveč ... sam delam za 12 eur/m2 》polaganje talnih ploščic , kopalnice stene pa 15 eur/m2 ... pa če si priden se še vseeno dobro zasluži ... sam priden je treba bit :) ... 070212100 andrej
Default avatar

bi ali ne bi

Andrej keramicar je napisal/a:
20 eur + ddv je čisto preveč ... sam delam za 12 eur/m2 》polaganje talnih ploščic , kopalnice stene pa 15 eur/m2 ... pa če si priden se še vseeno dobro zasluži ... sam priden je treba bit :) ... 070212100 andrej
Kako to, da ste zaprli podjetje?
Default avatar

na črno.

bi ali ne bi je napisal/a:
Andrej keramicar je napisal/a:
Kako to, da ste zaprli podjetje?
itak.
na črno lahko nekdo polaga ploščice za 12 eur po kvadratnem metru....
Default avatar

Keramičar

hqw je napisal/a:
Imamo novogradnjo. Prosim tiste, ki ste v kratkem kaj obnavljali ali polagali na novo keramiko, kakšne so cene polaganja ploščic z lepilom. Ploščice že imamo kupljene, prostor je velik, enostaven za polaganje, tla so ravna (novogradnja). Dobila sem eno ponudbo za 20 EUR brez DDV, kar se mi zdi občutno preveč.
16€ m2.
Default avatar

fqf

21€ z veznim materialom oz lepilom
Default avatar

10 z materialom

10 € sem plačala na meter in davek.
Default avatar

Urloyd

Tudi jaz bi potreboval keramičarja, imate kontakt?
Lpu