Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobrodošel, tovariš Putin

Dobrodošel, tovariš Putin

http://www.delo.si/novice/politika/putin-prihaja-v-slovenijo.html

Ruski veleposlanik mi je to sicer potrdil že pred časom. Upam, da mi bo zrihtal avtogram :))

NAS IN RUSOV JE 15O MILIJONOV!!!

_____________________________________________________ Pa kaj, če me ljudje vlačijo po zobeh. Če bi o meni vedeli vse, bi me najbrž pojedli...

Dobrodošel!

Klemen Slakonja je že v nizkem štartu. :))

nova
Uredništvo priporoča

Končno enapoteza, ki je Pahorju ne morem očitati!

Hja…saj menda razumeš, da se gre samo za skupno slikco dobit?

Hja…saj menda razumeš, da se gre samo za skupno slikco dobit?[/quote]

Lajkam!!!!!!

_____________________________________________________ Pa kaj, če me ljudje vlačijo po zobeh. Če bi o meni vedeli vse, bi me najbrž pojedli...

Hja…saj menda razumeš, da se gre samo za skupno slikco dobit?[/quote]

Lajkam!!!!!![/quote]

Dobrodošel.
Bolj in več bi morali sodelovati z Rusijo.Politično in gospodarsko.

Zelo slaba politična poteza. Nekdo je pozabil na situacijo na Krimu.

zakaj slaba poteza?

zakaj slaba poteza?[/quote]

Zadevo je treba gledati širše. Američanom in zahodnoevropskim državam ne bo všeč naše pretirano simpatiziranje z Rusijo. Mi se moramo enkrat odločiti, ali bomo del Balkana in odvisni od Rusije, ali pa se želimo gospodarsko približati državam Zahodne Evrope. Na dveh stolih se ne da sedeti.

No ja, če je Joško lahko, ne vem zakaj ne bi mogli mi. Geostrateški položaj pač imamo, da si to lahko privoščimo, majhni smo pa tudi toliko, da si z nami ne bo šel nihče mazat rok 🙂

_____________________________________________________ Pa kaj, če me ljudje vlačijo po zobeh. Če bi o meni vedeli vse, bi me najbrž pojedli...

Mislim, da je dobro le gospodarsko sodelovanje. So ogromno tržišče, poleg tega bi lahko privabili njihove turiste k nam, ker smo na relativno varnem področju. Pri politiki pa je treba biti previden. Tudi Kitajci so nas obiskovali in mi njih, pa ni bilo nič od tega.

zakaj slaba poteza?[/quote]

Zadevo je treba gledati širše. Američanom in zahodnoevropskim državam ne bo všeč naše pretirano simpatiziranje z Rusijo. Mi se moramo enkrat odločiti, ali bomo del Balkana in odvisni od Rusije, ali pa se želimo gospodarsko približati državam Zahodne Evrope. Na dveh stolih se ne da sedeti.[/quote]

Ubistvu je zelo dobra politična poteza, če so ti jasni mednarodni odnosi.

Zadevo je treba gledati širše. Američanom in zahodnoevropskim državam ne bo všeč naše pretirano simpatiziranje z Rusijo. Mi se moramo enkrat odločiti, ali bomo del Balkana in odvisni od Rusije, ali pa se želimo gospodarsko približati državam Zahodne Evrope. Na dveh stolih se ne da sedeti.[/quote]

Ubistvu je zelo dobra politična poteza, če so ti jasni mednarodni odnosi.[/quote]

Če si diplomirala na FDV, me ta tvoja ugotovitev ne preseneča.


a dej no … kaj pa koalicija voljnih in mi v NATO – ko svinjamo po Afganistanu, bližnjem vzhodu … svet je pač krvav in ljudi je preveč

Ubistvu je zelo dobra politična poteza, če so ti jasni mednarodni odnosi.[/quote]

Če si diplomirala na FDV, me ta tvoja ugotovitev ne preseneča.[/quote]

Antilopca, tokrat se pa motiš.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ubistvu je zelo dobra politična poteza, če so ti jasni mednarodni odnosi.[/quote]

Če si diplomirala na FDV, me ta tvoja ugotovitev ne preseneča.[/quote]

Nisi usposobljena, da bi vrednotila strokovnost fakultete, katere stroka ti očitno ni čisto nič jasna. Že v prvem postu si dokazala, da ne razumeš situacije v ukrajini in svetovnih geopolitičnih odnosov. V enem od postov si izjavila, da je treba gledati širše, pa se tega nasveta še sama držiš.


a dej no … kaj pa koalicija voljnih in mi v NATO – ko svinjamo po Afganistanu, bližnjem vzhodu … svet je pač krvav in ljudi je preveč[/quote]

svinjat začne par držav, ponavadi jenkiji z raznimi sumi na taka in drugačna orožja, potem se pa vpotegne vse ki so v natu druščini. To pa je problme. Sploh ker nato nima veze z jenkiji, ampka so si ga, kot zgleda, kar prisvojili/posvojili.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

a bo to Put IN ali Put OUT ☺

btw: Malo Grmovje (Bush) in PutIN sta se srečala v SVN – a ni bil Borči takrat predsednik Vlade ☺

Če si diplomirala na FDV, me ta tvoja ugotovitev ne preseneča.[/quote]

Nisi usposobljena, da bi vrednotila strokovnost fakultete, katere stroka ti očitno ni čisto nič jasna. Že v prvem postu si dokazala, da ne razumeš situacije v ukrajini in svetovnih geopolitičnih odnosov. V enem od postov si izjavila, da je treba gledati širše, pa se tega nasveta še sama držiš.[/quote]

fdvjevci in strokovnost…..ne me hecat.

ne bi rekel. Prej janša (04-08) pahor je bil premier 09-11(12?) in takrat so se ukvarjali z drugimi zadevami

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

….že pri naslovu teme en velik smeh in hec…misel na Klemna Slakonjo…očitno g.Putin želi videti lepote in smisel humorja naše dežele….

zakaj slaba poteza?[/quote]

Zadevo je treba gledati širše. Američanom in zahodnoevropskim državam ne bo všeč naše pretirano simpatiziranje z Rusijo. Mi se moramo enkrat odločiti, ali bomo del Balkana in odvisni od Rusije, ali pa se želimo gospodarsko približati državam Zahodne Evrope. Na dveh stolih se ne da sedeti.[/quote]
Se mi zdi da mu manjka mozganov..ni primerna poteza zal res 🙁

zakaj slaba poteza?[/quote]

Zadevo je treba gledati širše. Američanom in zahodnoevropskim državam ne bo všeč naše pretirano simpatiziranje z Rusijo. Mi se moramo enkrat odločiti, ali bomo del Balkana in odvisni od Rusije, ali pa se želimo gospodarsko približati državam Zahodne Evrope. Na dveh stolih se ne da sedeti.[/quote]

in po tvojem bi bi se odločili tako, da bi brezpogojno in brezjajčno še naprej izpolnjevali ukaze, ki prihajajo iz Bruslja, ne glede kakšno škodo utrpi Slovenija ali kako? Npr: če nam Merkelca ob gretju lastne riti na severnem toku ukaže, da južnega ne sme bit, je to tako in pika In še severni tok 2 gradijo).

Kar pa se Krima tiče: se ti zdi, da imamo Slovenci kakršnokoli moralno pravico (glede na lastno zgodovino) komurkoli odrekati pravico do samoodločbe in tudi ignorirati toleranco ukrajinskega režima do razraščanja nacizma (kljub protinacističnim in protifašističnim EU temeljem)?

zakaj slaba poteza?[/quote]

Zadevo je treba gledati širše. Američanom in zahodnoevropskim državam ne bo všeč naše pretirano simpatiziranje z Rusijo. Mi se moramo enkrat odločiti, ali bomo del Balkana in odvisni od Rusije, ali pa se želimo gospodarsko približati državam Zahodne Evrope. Na dveh stolih se ne da sedeti.[/quote]

a ti misliš, da se gringoti sekirajo zaradi tistih par ljudi na krimu???
gre za svetovno prevlado, krim je samo izgovor, EU pa slepo sledi ameriki, namesto, da bi skapirala, da ima moskvo direkt pred plotom, da smo energetsko odvisni tudi od njih in da je v interesu EU, da ima s putinom dobre odnose.

New Report

Close