Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dolgonoge prosim vašo pomoč

Dolgonoge prosim vašo pomoč

Mlado dekle visoko 180 cm, težko 55 kg, ki ima zeelo dolge noge, izredno težko najde dovolj dolge kavbojke, ki so njeno priljubljeno vsakdanje oblačilo.
Dolgonoge prosim vašo pomoč. Kje kupujete kavbojke ( in trenerke)?
Hvala za vaše nasvete.

Trenirke v Decathlon.u, kavbojke pa je ze tezje dobit 🙁

Nima ona nič zelo dolge noge, ampak je zeeeelo presuha in potem jasno, da pride do disproporca in težav pri nakupu oblačil.

nova
Uredništvo priporoča

Po spletu:
next, asos ali long tall sally.

V emporiumu v Lj bi po mojem tudi kaj našla od podaljšanih krojev.

Drži, da je malo presuha, vsekakor pa ima telo tako grajeno, da ima zelo dolge noge. So postave, kjer so noge videti kratke glede na trup in tudi obratno.

Poleg tega je dolžina hlačnic št. 38 ali 40 minimalne razlike.

S’Oliver, Long Tall Sally UK.
Iskati moraš dolžino 36, če je še to prekratko pa 38, to dobiš samo v Angliji Long Tall Sally. S’Oliver ima najdaljše 36. Preverjeno in nakupujem samo pri teh dveh.
Imam enake težave in nočem prekratkih hlač.


Vse punce ki smo visoke okrog 180 ali več, imamo težave pri kupovanju hlač. No, pa ne samo pri hlačah…


Trenirke se dajo dobiti v Mani – mogoče jih bo treba ožiti.
Kavbojke pa v Emporiumu, oddelek Dorothy Perkins – povprašaj za podaljšane številke.
Splet: Long Tall Sally, Dorothy Perkins

preko britanskih in ameriških spletnih strani- dolžina 36, tudi 38 inčev je na voljo, še najraje pa v živo po Ameriki, č ev trogivni ni, si naročimo v hotel, kjer bivamo po poti, pride v 1 dnevu, dostava DHL ali UPS free of charge po Ameriki.
Drugače pa ja v SLoveniji po precej višjih cenah Emporium – se da tudi dogovorit, da v kakšnih kolekcijah naročijo izredne dolžine, če jih proizvajalec dela. Napirmer jaz kostime in hlače kupujem zanmek Marella, ko imajo namenoma odrobljene hlače in še kakšnih 15cm blaga v dolžino, da potem zarobiš ,kolikor je treba.

Tudi NEXT ima Tall linijo -v vseh velikostih.

Pa ameriška Banana Rebublic ( to je nadznamka GAP-a, manj športna oblačila, imajo pa tudi jeans, jaz si vedno kupim LONG rez težav).

180 in samo 55 kg?
matr, jaz imam 55 kg pri 170 višine pa sem si suha in se hočem zredit na 58 kg.

Mogoče ima Levis kakšen podaljšan model.. vem da včasih so imeli… pa Phard.. Kako vem? Ker sem nosila 10cm šuhe in sem kupovala podaljšane modele hlač na zvonec, da so prišle čisto do tal, torej je bila višina 180.

Ta gospa dela kavbojke po meri in niso drage:

Izdelovanje tekstilne galanterije Elizabeta Babič s.p.
Naslov: Brezje 17, 4243 Brezje
Telefon:(04) 533 88 16

Kot vem, ima tudi H&M podaljšane modele (imaš dve podaljšani dolžini 34 in 36 pri nas), pa MAC znamka v Kastner & Ohller ima tudi obe podaljšani dolžini.

Jaz imam sicer 178 cm in 58 kg..daljše kavbojke dobim od Guess-a, Desigual-a ..v Supernovi (peek and cloppenburg)..tudi v H&M sem že dobila daljšo model..v Sportini Marxove..tega je veliko.. Adidas ima športne hlače že kar nekaj modelov podaljšanih (trgovina Prva liga)..ravno tako tudi Marxove trenirke..

Trenirke – Deha in Danza
Kavbojke – Zara ima kdaj pa kdaj dovolj dolge.
Drugace pa g star, diesel, pepe jeans, replay, miss sixty.

New Report

Close