Najdi forum

gube

ojla
zanima me če je bila katera na lasarskem pomlajevanju obraza ali z radi ferkvenco? zanima me vaše mnenje oz iskušnje. Hvala vsem ki ste mi pripavljeni odgovoriti. lp

pardon radioferkvenco

Radiofrekvenca se reče 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Koza si.

aha hvala nisem vedela točno kako se reče

Starosti se ogneš samo na ta način, da se takoj obesiš. A sedaj veš, da si koza?

vidim da so tudi na tem forumu primerki zelo omejenih ljudi ampak kaj čmo tud taki morjo živet mi pa z njimi

Ja.
Ampak jaz na srečo nobene ne poznam, ki bi se mislila pomladit. S kakršnimikoli frekvencami ali čim drugim.
O omejenosti pa rajši ne bi …

Če smo že pri stvari, navidezni učinkoviti metodi pomlajevanja sta Botox in polnila/fillerji. Realna (v primeru da gre za začetne gube) je kemični piling. Vse ostalo pa je več ali manj metanje denarja stran. Seveda se vsak odloči sam.

To, kar navajaš, so možnosti trenutnih izboljšav. Fotopomlajevanje in radiofrekvenca pa delujeta na osnovi spremembe v tkivu.
Radiofrekvenca je metoda, kjer se tkivo (koža) segreje in se, po domače povedano, kolagenska struktura zravna ter potem zopet vzpostavi kolagenska mreža.
Fotopomlajevanje pa na osnovi laserkih žarkov vzpodbuja celice k tvorbi kolagena.
Obe metodi sta razviti na osnovi znanstvenih dognanj o celični in proteinski strukturi ter imata učinek na samem kožnem tkivu.
Pri pilingu gre za odstranjevanje odmrle povrhnjice, kar rezultira v na izgled boljši strukturi kože, deluje pa tudi stimulativno za tvorbo novih celic. Boljši od kemičnega pilinga je t.i. diamantni piling ali pa encimski piling, saj je njun učinek močnejši.
Razni botoksi in polnila pa seveda učinkujejo takoj, a njihov učinek je kratkotrajen, saj le trenutno zapolnijo prazen prostor v tkivu, kjer nastanejo gube..

.......... Quidquid agis, prudenter agas et respice finem!

jaz izgledam pol mlajša, ker si delam maske iz jogurta in pretlačenih borovnic (sedaj zmrznjenih – odtaljenih)

Se strinjam, da nič ne pomaga, če nimaš kvalitetne kreme.

.......... Quidquid agis, prudenter agas et respice finem!

Zelo pomaga bivanje in gibanje na prostem. Karkoli, tudi vrt. Dodatno pa mazanje s svežimi sadeži, če so v bližini, vrt, balkon… jagode, maline, češnje, kumare, bučke, karkoli. Namažemo in pustimo.
Dihamo s polnimi pljuči, počasi, tako se umirimo.
Ne le gube, pomaga tudi očem, samemu vidu.

Sedaj je čas za bivanje na prostem. Čimveč, tem bolje.
Vidna izboljšava v treh mesecih, povsem naravno in spontano.

Da ne govorimo o splošnem dobrem stanju, fizicnem in psihičnen.

Botoks in ostala kemija se s tem ne dajo primerjati.
Še zmanjšati vnos moke, pa izginejo viseči deli kože, tudi podbradka in celulita.
Preverjeno.

New Report

Close