Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Pri Domnu našli drogo, ki daje občutek gorenja v telesu....

Default avatar

A nisem fouš?

nihcenebome je napisal/a:
nihče me ne bo prepričal,da so fantje vzeli nekaj od neznancev prostovoljno.To je podtaknjeno.

Itak, taki fantje tudi seksajo ne, če jim matere ne dovolijo točno določenih deklic. Mimo materine volje se jim samo kakšne zlonamerno same podtaknejo.
Default avatar

moje mnenje

A nisem fouš? je napisal/a:
nihče me ne bo prepričal,da so fantje vzeli nekaj od neznancev prostovoljno.To je podtaknjeno.

Itak, taki fantje tudi seksajo ne, če jim matere ne dovolijo točno določenih deklic. Mimo materine volje se jim samo kakšne zlonamerno same podtaknejo.
Lepo te prosim - ne sprevračaj. Ne se zajebavat! A je seks smrtno nevaren??
Pa ni 'mularija' noraa!
NIHČE (razen odvisnkov v zadnjem stadiju) se ne bo namerno zafiksal.........do smrti.

Le zakaj bi se ti fantje? Te tri žrtve? Vsi uspešni, lepi - iz urejenih družin! V bistvu carji!!!
Default avatar

moje mnenje

Robi..... je napisal/a:
Razloži, kaj ima človek od tega, da občuti gorenje?
Da nadomesti notranji občutek topline, ki ga tako zelo goreče pogreša zaradi brezčutnih staršev.
Tokrat se motiš!

NE, Robi! Nič ne nadomesti topline. Niti tega niso iskali. Možno, da jim je bilo obljubljeno čisto nekaj drugega.

Oni so bili (poskusni zajci) zavedeni ali - so nevede zaužili to 'smrtno dozo'!!

STORILCI so jih (pred zaužitjem) izolirali od družbe! Pazili, da jih vsaj pol ure ne bo nihče pogrešal.
Da......... so izginili, brez da bi bil kdorkoli sumljiv.
Nihče nič opazil.......nihče nič!! :(((( V gužvi pred lokalom......
Default avatar

A nisem fouš?

moje mnenje je napisal/a:

Pa ni 'mularija' noraa!
NIHČE (razen odvisnkov v zadnjem stadiju) se ne bo namerno zafiksal.........do smrti.

Le zakaj bi se ti fantje? Te tri žrtve? Vsi uspešni, lepi - iz urejenih družin! V bistvu carji!!!

Saj pravim, da se taki carji iz urejenih družin tudi prostovoljno ne bi zbirali na zloglasnih točkah mesta. Pred nekimi dvomljivimi lokali, polnimi plebejskega smrada. Da bo nek uglajen dečko iz svetovljanskega Londona hodil prostovoljno v lumpenproletarski Maribor žurat? Lepo te prosim! To je neka murgeljska zarota proti na novo nastajajočemu meščanskemu razredu v Sloveniji.
Default avatar

eno med drugo

Policaji/kriminalisti v civilu - povečati število ljudi,ki bodo poklicno delali na tem,tudi to je nujno - samo od sebe ne bo nič. Ljubljana ne da za Maribor dovolj,to je bilo že od nekdaj,namesto tega se širi sovraštvo med prebivalci pokrajin. Kakorkoli,tu se razlikujemo npr. od Albancev,oni stopijo skupaj,pri nas pa drug proti drugemu,zato smo šibki.

2 možnosti:
-podtaknjeno
- prostovoljno, od tega ni vedel za posledice in pa kot zg. zapisano,vsako telo/človek/psiha lahko drugače odreagira.
Default avatar

Ja halooo

Meni je že od začetka droga edina smiselna razlaga. Ce je ostal sam z neznanci, seveda je kaj kupil pri njih! Intelektualci uzivajo droge, med tem ko preprosti ostajajo bolj pri alkoholu. Nič novega. Žal je revež dobil neko sranje.
Default avatar

JA JA - nemestit policijske vohljače

Ni potrebe po zapiranju lokala. Tam se zbira mladina in na tisoče jih preživi. :) Se zabava, se imajo cool!
To je zabava, kot nekoč za nas disco, veselica, trio ob jezeru...... Pa Modrijani v temu Štuku??
Lokal to ni nič kriv!

Verjetno so 'dilerji' čakali na posameznika..... ker verjetno je, da bo na Modrijane prišel tudi en 'pošten, naiven, kmečki'....folk!
Kaj lažjega, da nekoga nekaj 'nadmudriš'.??

PA PEESDA, KAKO NIHČE NE VE, KDO SO BILI NEZNANCI?? S KOM JE DOMEN GOVORIL NAZADNJE?
KAM SO IZGINILI IN ZAKAJ SE NE JAVIJO??

Pa saj se gre samo za pol ure!! V BISTVU ŠE MANJ!!! In to tretji fant!! Pa ne me basat, noooooooooo!!

In da nihče, NIHČE NI NIČ OPAZIL? To lahko izvede samo en profi!!
Default avatar

Robi.....

Robi..... je napisal/a:
Razloži, kaj ima človek od tega, da občuti gorenje?
Da nadomesti notranji občutek topline, ki ga tako zelo goreče pogreša zaradi brezčutnih staršev.
Tokrat se motiš!

NE, Robi! Nič ne nadomesti topline. Niti tega niso iskali. Možno, da jim je bilo obljubljeno čisto nekaj drugega.

Oni so bili (poskusni zajci) zavedeni ali - so nevede zaužili to 'smrtno dozo'!!

STORILCI so jih (pred zaužitjem) izolirali od družbe! Pazili, da jih vsaj pol ure ne bo nihče pogrešal.
Res so vsi policaji in preiskovalci odveč, saj imamo vsevedne MON-e. :)
Default avatar

pa zakaj???

Robi..... je napisal/a:
Robi..... je napisal/a:
Tokrat se motiš!

Res so vsi policaji in preiskovalci odveč, saj imamo vsevedne MON-e. :)
Zakaj bi se en poba zafiksal? U nulo. Če je tu za žur, da spozna kakšno bejbo, čaka ga družba v lokalu?
Zakaj nihče nič ne ve zadnje pol ure?
Zakaj bi kupoval drogo, če si že popil nekaj alkota? In si že 'dobre' volje?

A prideš domov v SLO se zadet? Kaj imaš od tega?

VSI ti trije fantje so (ne) naključne žrtve. ČE niso - naj stisnejo to Domnovo frendico, ki ga je povabila v MB!
Tako kot npr. mati: JERAŠA, ki je zadnji imel stik s pogrešanim sinom Juretom - ki je dolga leta vztrajala in ga iskala. Ga ni - ni trupla, ni nič! Obup!

NEMOGOČE, da trije (uspešni) fantje končajo v Dravi zaradi..... aha, mal so se predozirali :(!
Pa ne noooo!!
VSAK OD STARŠEV VE, kako jih skrbi, ko mularija žura. Po celi SLO!! In se ob treh zjutraj pripeljejo domov. Ali pa šele dopoldan.
Kako se oddahnejo. da je prišel.....da je avto cel......da ni klica s Policije........ pa naj spi cel vikend!! :)

Ne mi pa rečt, da je to pred Štukom 'taka je taka današnja mladež!' - lepo vas prosim!! Zakaj pa ne gre nihče v Sočo? V Krko? V Savo??
Default avatar

ne vem no

Evo, zategnjena mama tukaj. Meni je pa tole, da mladci hodijo okoli ob 3h mimo. Od tapridnih, ki gredo ob normalni uri spat in ob normalni uri vstanejo, so še vsi živi.
To je zato, ker vam je normalno, da se morajo mulci zgonit in nažurat. Kot, da se brez tega ne da odrast.
Default avatar

Bravo, mama

ne vem no je napisal/a:
Evo, zategnjena mama tukaj. Meni je pa tole, da mladci hodijo okoli ob 3h mimo. Od tapridnih, ki gredo ob normalni uri spat in ob normalni uri vstanejo, so še vsi živi.
To je zato, ker vam je normalno, da se morajo mulci zgonit in nažurat. Kot, da se brez tega ne da odrast.
Podpis pod tole. Ko bi le bilo vec takih zategnjenih mam!
Default avatar

kulak ni vsak

Kaj pa če je vse skupaj "rezultat" ropa?

V Nemčiji je bilo par primerov v 90 ih, ko so lopovi pozno zvečer, pred lokali, ki imajo dolgo odprto, na železniških postajah, ki so odprte celo noč, žrtvam, ki so jih nameravali oropat v pijače stresli "k.o. kapljice", ki so žrtve hitro dezorientirale ali pa uspavale, nakar so jih lahko oropali. Stranski učinek teh kapljic je tudi, da se žrtve ničesar ne spomnijo.
Tudi njih so dobili šele, ko je umrlo več ljudi.
Pred leti pa je nek zblojenec tudi v Nemčiji s podobnimi kapljicami pobijal ljudi, da jih je lahko "videl umreti".

Glede na to, da sta tako Štuk, kot Trust odprta že desetletja, brez utopitev, tu verjetno ne gre za to, da bi se utopljenci sami zadrogirali in se odločili plavat v Dravi...
Default avatar

a dej no

Fantje niso seveda sami nič krivi. Krivi so vsi drugi. Kot vedno. Kdo jih je pa silil, da kupujejo drogo in alkohol? Na tržišču se da kupit marsikaj. Nikoli pa točno ne veš, kaj dobiš. Svoje otroke oz. v teh primerih odrasle fante, naučite, kaj je prav in kaj ne.
Default avatar

carji

Pa ni 'mularija' noraa!

Taki carji eksperimentirajo z drogami tako kot vaski fantje z alkoholom. Saj nihce od njih ne misli, da bo zradi tega umrl. Vsi hocejo dober high, naivni so pa pri svoji starosti ravno zadosti, da verjamejo vsem pravljicam, ki jim jih dealer pove. Te sinteticne droge se proizvajajo v domacih laboratorijih in recepti se nenehno spreminjajo, da "kuharji" ostajajo en korak pred policijo. Tako kuharji se sami vedno ne vedo, kaksen bo ucinek.

Seveda bi policija morala iskati te domace laboratorije in dealerje, ampak jih ne, ker je prezahtevno.

In seveda, da mladi prostovoljno posegajo po neznanih substancah. Avantura in izziv sta dve stari, ki so za take se zelene mladenice in mladenke vedno privlacili. Urejenost njihovih druzin igra vlogo v doloceni meri, veliko bolj pa so pod vplivom sovrstnikov. In ce imajo druzbo, kjer je moda eksperimentirati z neznanim, je velika moznost, da bodo sami to poceli.

Vem za primer hisne zabave, kjer so sami pridni in uspesni studentje in studentke iz samih dobrih in urejenih druzin poskusali vse mogoce. Koncalo se je tako, da je en od njih, student prava in sin visjega policaja pograbil kuhinjski noz in jih zacel klati. Ko jih je moril, so se smejali, ker zaradi drog niso mogli sprocesirati, kaj se dogaja. Rezultat: 5 mrtvih in en v arestu. Seveda se je zgodilo na naprednem zahodu, od katerega tako radi pobiramo vse neumnosti, samo da smo in. Isto so poceli ti fantje.
Default avatar

PismoRosno nepr.

Vzel sam ali podtaknjeno, je vprašanje brez odgovora. Moti me nekaj drugega.Ves čas se pogovarjate, kot da je lokal na nabrežju Drave in je to prva voda, ki nekomu pride na misel za hlajenje. Pa ni to tako blizu skupaj in verjetno bi se človek prej začel slačiti ali početi kake druge neumnosti, kot pa da bi šel čez paring, mimo dvorane, čez dve ulici, neopažen, direkt v dravo.

Za tiste, ki ne poznajo in mislijo, da gre skoraj za plavajoči lokal: https://www.google.si/maps/place/Gospos ... e4ab8fa7c3
Default avatar

zdaj vidim

prvič vidim, da ima Drava dve strugi, skoraj do Ptuja
Default avatar

£

PismoRosno nepr. je napisal/a:
Vzel sam ali podtaknjeno, je vprašanje brez odgovora. Moti me nekaj drugega.Ves čas se pogovarjate, kot da je lokal na nabrežju Drave in je to prva voda, ki nekomu pride na misel za hlajenje. Pa ni to tako blizu skupaj in verjetno bi se človek prej začel slačiti ali početi kake druge neumnosti, kot pa da bi šel čez paring, mimo dvorane, čez dve ulici, neopažen, direkt v dravo.

Za tiste, ki ne poznajo in mislijo, da gre skoraj za plavajoči lokal: https://www.google.si/maps/place/Gospos ... e4ab8fa7c3
Tako, tako. Ma ni samo to! Kaj pa signal mobija, ki kaže pot premikanja? Neznanci/znanci: jih je zavohal s pogledom na daleč kot dealerje, ko so se približevali lokalu, da ni šel v lokal al kako? Da bi jih poznal od prej, pa da prijatelji in klapa iz istega kraja bivanja in šolanja, ko njega sploh v Sloveniji ni bilo, da jih ne bi nikoli prej videli? Če so neznanci samo Domna poznali, da bi se kar ustavil in pil/vzel kaj od njih? Če so znanci, jih predstaviš klapi ali omeniš: Oooo, glej ga... Če ne, potem je imel dosti več možnosti, glede na štorije očeta in Celje, da bi kaj prej vzel. Je bil zmenjen s kom drugim? Da še zdaj prijateljica in klapa nima kaj več za povedat? Je potreboval stimulans za že tako zlate možgane in sposobnosti ter hardworking uspešno študijsko delo v tujini? Kaj v Londonu študentje nimajo drog? ITD ITD Enostavno povedano: v tej Domnovi zgodbi kar nekaj (dosti!) stvari ne štima, pa naj si bo zaradi Prostovoljnega ali Podtaknjenega ali Prisilnega zaužitja, ampak jaz ne verjamem, da je prišel v Maribor po nakup za zabavo.
Default avatar

ojoj no

Bravo, mama je napisal/a:
ne vem no je napisal/a:
Podpis pod tole. Ko bi le bilo vec takih zategnjenih mam!
To si želimo vsi starši!! Pa žal ni tako.
Default avatar

Specialce v civilu pod NUJNO! Rdeči alarm!

Treba je na polno aktivirat kriminaliste v civilu - povsod kjer se zadržujejo mladi.

Mislim,vsi vedo kdo kaj ima,kdo je diler,pa se nič ne premakne.Nič se ne premakne,dokler ne pride do takih zgodb.Upam,da se sedaj začne premikati!!!!

Fanta se ne bo več rešilo (osebno najbolj mislim,da je velika verjetnost,da je sam vzel,ni se zavedal posledic,starši to težko sprejmejo,nedvomno).

Ko prasca preprodajalca dobijo,naj se javno objavi kdo,kaj,kako in naj se ga zapre za dolgo.
Doooolgoooo,vsakega posebaj,brez pomilostitve!
Default avatar

TOOOO JA

PismoRosno nepr. je napisal/a:

TOO ja!! To .....agonijo, da ni nihče opazil???
Pa to - da se truplo najde vedno šele po več kot mesecu dni! ?