Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Pri Domnu našli drogo, ki daje občutek gorenja v telesu....

Default avatar

je moderno , da ni noben sam kriv

Se mi zdi ,da v zadnjem času kar vsi nekaj v pijačo dobivajo...sam pa ne bi nobeden ,ampak res naš pa ne, konzumiral iz firbca , če drugega ne. In kaj bi ti ljudje,ki nekomu v pijačo mečejo tabletke ali pa prašek imeli sploh od tega. Za lasten denar kupovali in potem kaj ????? Tudi jaz poznam zgodbico dekline ,ki je sama vzela ...iz previrjenih virov....pa ker so iz dobre družine , še danes trdijo ,da je deklini nekdo nekaj dal v pijačo in so jo pripeljali domov vso skozlano in pos...., po zaslugi prijateljev. Tudi pri zavesti ni bila , pa so jo starši dva dni pazili doma ,da je prišla k sebi. K zdravniku pa ne...kaj bodo pa rekli sosedje.....ampak je bila dobra šola za naprej.
Default avatar

Lulu29

Kaj imajo od tega? Delati škodo drugim. Saj ne rabiš za kaj takega zapravit na stotine €. Že majhna doza je dovolj.
In kot sem že prej napisala ne vemo nič kako je do tega prišlo. Edino, če ste vi vsi bili zraven in to videli? Če niste pol bodite raje tiho. Tud metke in pištolo MORAŠ kupit, če hočeš koga ubit.
Default avatar

brez veze razlagat

Takole je to. Tistim, ki se ustrelijo potem tudi nekdo podtakne pištolo in metke...pa še streljat in rokovat z orožjem ga naučijo. Tisti ,ki se obesi ....mu drugi kupi štrik in naredi zanko ,ker naš pa sam že ne bi naredil tega...kogar povozi vlak ....ah mogoče ga je preslišal,...sam že ne bi naredil tega. Da pa skočiš v reko je tudi obvezno nekdo drug kriv , če ga ni porinil ,ga je pa zadrogiral. No od vseh skupaj pa je mogoče tudi 1%resnice. Nehajte pravljice brat.
Default avatar

vse to dogajanje

Da se ti vse to tudi sploh lahko zgodi (npr. podtikanje tablet),pa vendarle moraš biti v takšni okolici,družbi,prostoru.Ne mi rečt,da se ne odločamo sami s kom in kje se družimo. Govorim na splošno.
Default avatar

upamxy

Upam,da se bo s to zgodbo tudi marsikaj pripomoglo glede drog na bolje (preverjanje kriminalistov,zakoni,osveščanje o posledicah,...).
Da se predvsem neha to pretvarjanje,da tega ni,ker to več kot je,pa še huje bo.
Default avatar

Lulu29

@Brezveze razlagat

Si še en-a izmed tistih, ki je najbolj pametni osebek na svetu, dokler se nekaj podobnega ne zgodi tudi njemu. Nisem nesramna oseba ampak, ko nekdo želi nekoga obsojat brez da bi vedel kako in kaj, mi dvigne pritisk.
Upam, da se bo to zgodilo tudi tebi in boš samo takrat začel-a razmišljati tako kot zdaj mi in boš ti ta oseba, ki bo brala takšne žaljive komentarje. Malo za razmislek o tvojem obnašanju. Sej veš kako to gre karma je p*****a.