Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Potencialni morilci mladih slovenskih fantov

Potencialni morilci mladih slovenskih fantov

Prvo vprašanje in glavno vprašanje. Kdo sovraži bele intelektualce?

1. Muslimani, ker bi jim razkrinkali njihove spletke in zarote o islamizaciji, ki jo načrtujejo. Neumen človek tega nikoli ne bo dojel, pa če bo gledal.

2. Komunisti, ker so naravni sovražniki intelektualcev, ker ti ljudje nikoli ne bodo enaki njim. Komunisti so namreč po 2 svetovni vojni pobijali intelektualci na veliko, vse intelektualce, ker predstavljajo drug družbeni sloj. Lahko bi bil torej na delu kak komunistični psihopat. A komunizem ima svojo osnovo v islamu, zato bi bil lahko tudi musliman. Če ste včeraj gledali posnetek, kaj si mislijo Turki o nas, bi videli, da nas hočejo pobiti kot živali. Je pa treba vedeti, da je cel jug pod vplivom muslimanov. http://klip.si/video-sokantno-to-so-besede-prebivalcev-iz-turcije-ko-so-jih-povprasali-kaj-si-mislijo-o-evropejcih-14480

3. Srbi so do osamosvojitve pobijali mlade slovenske intelektualce na služenju vojaškega roka. Predvsem veliko so jih pobili v letih pred osamosvojitvijo. To pa ve, cela Slovenija. A le uspešne intelektualce, ker Srbi so nekdanji muslimani, ki se zavedajo, da so jim intelektualci največja grožnja. Sedaj je spet polno Srbov na vodilnih položajih v vojski. Vojska bankrotirana, mladi intelektualci pa izginjajo.

4. Mafija, ki se je razpasla po celi državi. Značilno za mafijo je, da so neumni ko noč, zato je logično, da so sovražniki mafije tisti, ki so kontra od njih – intelektualci.

Glede na to, da nihče nič noče reči, že po 3. primerih se gre očitno res za nekaj večjega. Majne ribice, kot je tisti, ki je objavil posnetek, se je javil kar sam.

Zakaj pa ne najbolj razumna varianta, pjani zadrogirani so not padli v mrzlo vodo?

Pijani zdrogirani padli v vodo. Ce uporabim moj sarkazem…jap, in odkar je kriza v drzavi so mladi naenkrat zaceli pit in padati v Dravo…..prej pa leta nic.

Ce se ponovita dva ista dogodka, se lahk recemo, da gre za nakljucje. Ce se jih zgodi pa vec enakih pa ni nakljucje! In to bi morali kriminalisti dobro vedeti! Sicer pa, ce se zupanu fucka, kar se dogaja…zalostno. Socustvujem z Domnovo mamo in upam, da bo sla do konca ter razkrila, kaj je vzrok. Na koncu ni rect, da ne bodo tuji kriminalisti prisli do vzroka.

[quote=”>~~≥

[quote=”>~~≥

zakaj so pa bili člani sds prej člani komunistične partije? a niso oni tudi potem krivi ,ker so isti?

Če se je Domen zgubil 100m stran od Štuka in zašel med študentske bloke, torej ni vedel kje je…Kak bi naj pol vedel, kje je Drava in se kar sam vrgel v njo? Če si pijan, kar splezat čez ograjo na mostu ne moreš, da bi padel not. Če pa bi že šel na pobrežje drave, bi pa moral po stopnicah….Js sem še vedno prepričana, da si sam, četudi pijan NI sodil SAM.

Pijan človek je zmožen marsičesa, fizično še vedno dovolj močan, da ograja ni nobena ovira.

Aja, fizično so dovolj močni, da ograja ni nobena ovira, tolk močni pa niso, da bi znali plavati in to v najboljših letih? Al je oboje al pa nič.

Nikakor ne oboje, probaj, pa boš videl.

Lahko skočiš trezen in pod nadzorom v reko, pa boš videl, če boš lahko prišel sam ven, lahko si tudi dober plavalec, pa bo težko, zelo težko.
V pijanem in/ali zadrogiranem stanju je vse skupaj še veliko težje, ampak na ograjo splezat pa ni tako težko, tudi lahko probaš, pa boš videl.

pa zakaj bi, če je delal samomor, sploh hodil v slo…

Mene pa zanima, da se nič ne govori o neznancih, s katerimi je Domen govoril, medtem ko mu je prijateljica dala vstopnico. Zakaj jih nihče ne išče? Sigurno bi jih ta prijateljica lahko opisala.

Po nekaterih statističnih podatkih se vsak dan pojavita po dve novi sintetični drogi na trgu. Me ne bi čudilo, če nekateri ‘trgovci’ preizkušajo učinke drog na ljudeh. Podtakniti nekomu tabletko v pijačo ni nobena umetnost, še posebej ne na krajih kjer masa ljudi veliko popiva. Pijan in zadet ni težko pasti v nezavarovano reko.

Po kar 3 primerih v dobrem letu je menda že jasno, da to ni splet nesrečnih naključij in podobnosti, ampak mnogo bolj resna zadeva. Območje okoli štuka in lokacijo, od koder je bil nazadnje signal, zeeelo dobro poznam, vsekakor pa med lokacijama ni samo 100 metrov, ampak konkretna razdalja za prehodit, sploh za pijanega ali zadrogiranega. Torej, človek, namenjen na koncert in oddaljen od vrat par metrov, se nenadoma spomni in spremeni smer ter gre pol kilometra proti Dravi, stran od prijateljev, z vstopnico v roki na območje, kjer je temno in ponoči mrtvo, včasih še podnevi neprijetno. Tukaj ni nobene logike, fant ni storil samomora, tudi po nesreči ni padel noter, pa saj to je ja jasno. Gremo stavit, da se bo ponovilo?

res, popravite me, če nimam prav.
Drava teče v Mariboru dol, Zlatoličje je bolj gor; kako so ga lahko tam našli?
Moj zemljepis je še osnovnošolski, samo se mi zdi čudno, povejte, a se motim

ti si malo bolj gor 🙂

Drava teče iz Maribora proti Ptuju, dol na jug, Zlatoličje je malo pred Ptujem

https://www.google.si/maps/place/2205+Zlatoli{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Dje/@46.4523179,15.7574328,13z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x476f64ec2b728d5d:0xacfeb6b4d4556df5

A joj, hvala lepa, sem se izobrazila
srečno,

staršem pa sožalje

Ne rečem, da se to ne dogaja, kar praviš. Ampak v primeru teh fantov: 1. ne gre za sammomor, in 2. gre za frišne organe! Moj nos me še nikoli ni pustil na cedilu, pa če je uradna verzija še tako sfrizirana, da je že skoraj za verjet.

Kaj vem, četudi mu je bila podtaknjena kakšna droga, da je občutil vročico in podobno ter se je želel ohladiti, bi verjetno to naredil na wcju v kakšnem lokalu, pa še verjetno poti ni poznal do reke. Moj sklep, nekdo ga je lepo pospremil do reke. Razen, da je skočil iz mostu, ampak tu bi bilo verjetno, da bi ga kdo opazil (po mostu vozijo avtomobili), pa še verjetno bi kakšno poškodbo dobil ob visokem padcu.

Kajti odvzeti organ in ga implantirati drugemu človeku je približno enako enostavno kot zamenjati žarnico.

Naključij ni.

Naučite se uporabljati števnike. Po drugi svetovni vojni, torej po 2. svetovni vojni, ne po dve svetovni vojni, kot ste napisali (2 sv. vojni). V drugem primeru ste napisali vrstilnega, kar je napačno. Za številko tri v vašem primeru ni pike (in je prav neumno.) Zakaj? Ker že po treh (3) primerih… in ne že po tretjem (3.) primerih, kvečjemu tretjemu (3.) primeru.
Poleg tega, če se kam gre, se tja tudi pride, v vašem primeru pa “gre za” to in ono.
“To pa ve, cela Slovenija.” V tem stavku ni vejice, sicer pa sem presenečena nad pravilno postavitvjo vseh ostalih, kar je prijetna osvežitev na MON-u.
Kako je slovenščina težka, kajne?

Mene pa moti “cela” Slovenija. Prav je – vsa Slovenija. Cel je hlebec kruha.

Kaj pa Ljubljanica?
Poleti 2014: po enem tednu so potapljači potegnili iz Ljubljanice nemškega turista
(toksikološke preiskave so pokazale vsebnost prepovedanih drog-baje se pa sploh ni drogiral,
niti ni užival alkohola).

Kaka prijateljica neki- prijateljica ni oseba, ki ne pride na iskalno akcijo in na koncu niti na pogreb ne. Pa tudi oseba, ki te pusti v neznanem okolju samega medtem ko se slabo počutiš- ti dela slabo, se ti vrti, si želiš “domov” ne.. Poleg tega pa na dan najdbe objavlja po spletu kako fino se ima na morju. Policija naj raje malo pritisne ma “prijateljico” ker verjetno ve več kot izdaja..

New Report

Close