Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nepremičninski posrednik

nepremičninski posrednik

Oj,

a je kdo mogoče v zadnjem letu (2015 ali letos) opravil izpit za nepremičninskega posrednika in mi je (seveda proti plačilu) pripravljen posoditi vse gradivo za ta izpit. Zaradi oddaljenosti in drugih vzrokov nimam časa it na priprave…
Sicer pa področje nepremičninskega trga kar dobro poznam iz prakse…

Jaz sem naredila izpit letos v januarju.
Imela sem dva garadiva, eno svoje, ki sem ga že posodila znanki in še eno, ki sem ga kupila dva meseca pred pričetkom predavanj, ker sem mislila, da ne bom utegnila iti na predavanja.
Gradivo ti prodam za 100€, zraven ti pošljem tudi link z vsemi vprašanji.
Če te zanima mi pusti mail in se dogovoriva.

lp

Spreminjamo vsa vprašanja in nadgrajujemo gradivo, tako da premisli če kaj kupiš, bo treba kaj znati.

Maja 2016 sem opravila izpit za nepremičninskega posrednika. Vso gradivo, vprašanja in odgovore, primere prejšnjih testov prodam. Cena: 120 eur

Haha, 100, 120 evrov. Niste resni.

Ljudje, ki strankam računate po 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od vrednosti nepremicnine, pa najraje bi to kar kupcu in prodajalcu racunali, tudi niste resni.

Tukaj se zgražate nad ceno stotih evrov, ki gre za investicijo v vaše znanje.

Po drugi strani pa vam bo samoumevno pobrati 4,4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} provizije, pa ob tem nikogar ne zastopate, niti podajalca niti kupca. Samo o nategu razmišljate. Hipokriti.

Amen.

V kolikor obiskuješ predavanja, ki so zajeta v tem gradivu, je cena od 600-900 Eur. Potem za gradivo 120 Eur ni visoka cena.

Mogoče v kakšni razviti državi. Pri nas gre narod raje luknjo v koleno zvrtati, kot da komu kaj pošteno plača.

Hm…. že nekaj časa imam opravka z različnimi nepremičninskimi posredniki. Nimam občutka, da kateri ima kakšno licenco ali ponuja uslugo boljšo od tete sosede, kateri lastnik pusti ključ, da ti pokaže stanovanje.

je sosed. Pove vse pomankljivosti.

Pa se da naučiti za izpit brez obiskovanja predavanj? Obstaja kaka literatura ali vprašanja, ki jih je potrebno znati? Tudi č jih je 1000 tega se ne da napiflati, veš pa vsaj kaj se zahteva.
Žena dela za minimalca, časa ni, poleg tega imava še 2 majhna otroka… in potem nabrati še 600€ za predavanja in 300€ za izpit ni lahko! Ima pa možnost iti delat kot posrednik…

Hvala za odgovor?

Lahko dobim prosim vaš kontakt?
hvala, lp, Tomaž

Izpit sem opravil v decembru 2016 ob prvem poskusu. Če kdo potrebuje gradivo, mi naj javi na mail [email protected] in ga pošljem zastonj. Ne vem zakaj bi to bilo vredno 100 ali več EUR. Vprašanja so itak javno objavljena na spletu.

Lep pozdrav.

Pa še to – predavanj se nisem udeležil, na izpit sem se pripravil samostojno le na podlagi gradiv oz. odgovorov na vprašanja, ki sem jih sam sestavil. Aktivno sem se učil približno en teden v večernih urah. Je pa približno 500 vprašanj. Cena izpita pri CPU Ljubljana znaša 150 EUR.

Pa še to – predavanj se nisem udeležil, na izpit sem se pripravil samostojno le na podlagi gradiv oz. odgovorov na vprašanja, ki sem jih sam sestavil. Aktivno sem se učil približno en teden v večernih urah. Je pa približno 500 vprašanj. Cena izpita pri CPU Ljubljana znaša 150 EUR.[/quote]

Pozdravlljeni,

prosim če mi več ne pošiljate mailov za skripto odgovorov na vprašanja za izpit nepremičininskega posrednika, saj ne bom več odgovarjal. Očitno je zanimanje res (pre)veliko in dobivam na to temo čisto preveč mailov.

Hvala.

Mene pa samo informativno zanima, kakšna so ta vprašanja, da vidim ali je težko… oz. ali se mi sploh da iti to učit… G. Perota ne bi morila, ker so ga zasuli z mejli… če ima še kdo to, naj se javi…

Prodam AKTUALNO gradivo za izpit pridobitve licence za NP (predavanja Gea college)

Cena 100€

[email protected]

NEPREMIČNINA123 prosim za Vaš kontakt!

Hvala in lep pozdrav,
Vida

Zdravo,
kupim gradivo in literaturo za izpit za nepremičninskega posrednika. Kdaj ste delali izpit? Kje se izpit najbolj splača delati (cena)?
Prosim za kontakt na mail naslov: [email protected]


izpit sem naredila prejšnji teden, ceno predavanj in literature, ki jo dobiš zraven je nekje blizu je nekje 355 + 155 strošek preverjanja…predavanja sem obiskovala na agenciji Aminacija PLUS Ptuj!
Za literaturo, katero imam ti lahko posredujem brezplačno! LP

Pozdravljeni vsi, ki vas zanima poklic nepremičininskega posrednika.

Sam sem pred kratkim opravil izpit brez udeležbe na predavanju. Na izpit sem se pripravil samostojno s pomočjo gradiva za pripravo na izpit, ravno tako razpolagam s skripto z odgovori na vsa možna vprašanja na izpitu.

Cena predavanja sicer znaša od 700 EUR dalje, vendar se je možno brez večjih težav samostojno pripraviti na izpit. In zato, če je kdo zainteresiran, prodam sledeče:

Za 50 EUR vso originalno gradivo:
1. DEL – UVOD
2. DEL – OSNOVE, STVARNOPRAVNA RAZMERJA
3. DEL – OBLIGACIJSKA RAZNERJA
4. DEL – POODBE V PROMETU Z NEPREMIČNINAMI
5. DEL – ZEMLJIŠKA KNJIGA
6. DEL – NOTARSKE LISTINE
7. DEL – STANOVANJSKA RAZMERJA
8. DEL – NEPREMIČNINSKO POSREDOVANJE
9. DEL – DAVČNA UREDITEV
10. DEL – OSNOVE EKONOMIKE NEPREMIČNINSKEGA TRGA
11. DEL – OSNOVE INVESTIRANJA IN FINANCIRANJA
12. DEL – PROSTORSKO NAČRTOVANJE IN GRADITEV OBJEKTOV
13. DEL – EVIDENTIRANJE NEPREMIČNIN
14. DEL – OGLAŠEVANJE NEPREMIČINI, POSLOVNA KOMUNIKACIJA

Za dodatnih 30 EUR pa še skripto z odgovori na vsa vprašanja za izpit nepremičininskega posrednika.

Ravno tako bom z vami z veseljem delil svoje izkušnje v zvezi z izpitom.
Če je kdo zainteresiran, mi naj piše na mail [email protected]

LP

PRODAM SKRIPTO Z VPRAŠANJI IN ODGOVORI, PO KATERI SEM V JULIJU 2017 BREZ TEŽAV OPRAVIL IZPIT ZA NEPREMIČNINSKEGA POSREDNIKA, PISNI IN USTNI DEL.

CENA SKRIPTE: 35 EUR

TELEFON: 030 306 995

V juliju 2017 sem opravil izpit za nepremičninskega posrednika. Prodam skripto z aktualnimi odgovori na vprašanja za pisni in ustni del izpita. Sam sem se po njej učil in naredil v prvo pisno in ustno.

Cena: 35 EUR
Tel: 030 306 995 (sms)

New Report

Close