Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek rezervniavtodeli24.si izkusnje

rezervniavtodeli24.si izkusnje

Pozdravljeni ,
zanima me , ce je kdo ze narocal v spletni trgovini http://www.rezervniavtodeli24.si ?
Vase izkusnje ?
Imajo zelo ugodne cene , a je kdo ze narocal ?

Lp

kot vidim so zadeve ki so original iz nemčije dosti dražje, ostalo je pa tako ali tako s kitajske

Naročal že večkrat in še bom. Nobena poceni in nekvalitetna roba iz kitajske ni to ampak rezervni deli priznanih znam za katere pri nas plačaš vsaj enkrat več. Stran je nemška in tudi dele pošljejo iz Nemčije. Do 300€ je poštnina 10€, nad tem brezplačno. V glavnem super in priporočam.

nova
Uredništvo priporoča

Hvala ti !
Prvic narocila v ponedeljek in se danes nimam info o posiljanju paketa , ceprav imajo na strani napisano odprema v 24-ih urah . Placala preko pay pala .

Hvala ! ☺

Čudno? Sam sem nazadnje naročil v ponedeljek popoldan, v torek dobil sporočilo da je poslano, ter v četrtek zjutraj dobil. Dostavil je mislim da TNT ali pa GLS. Roba je o.k. Imas vse renomirane proizvajalce.

in kako je potem z vgradnjo rezervnih delov, si sami vgradite ali vam jih v delavnici? in kako je potem z reševanjem reklamacij ko pride do njih? ali če naročite napačen del, kako je z vračilom, kdo nosi stroške?


Nisi še nikoli kupoval prek spleta? Logično, da si za naročen del, za katerega naknadno ugotoviš, da ni pravi, sam kriv. Ampak kot pri vsakem spletnem nakupovanju, imaš 14 dni časa, da blago (nerabljeno seveda) vrneš brez kakršnega koli razloga. Stroške poštnine nosiš ti, prodajalec pa ti vrne denar za blago. Če je dostavljeno napačno blago, pa stroške pošiljanja in vračanja nosi prodajalec. Dele pa lahko vgradiš sam ali na servisu. vem, da niso najbolj navdušeni, ampak gre. Pri kakšnih manjših avtomehanikih pa itak brez problema.

ne, če že grem v avto trgovino in tam nabavim , ampak me zanima glede reklamacij, recimo zavorni diski, začnejo tresti po parih mesecih, ali ploščice imaš različne kvalitete in začnejo cvilit itd? kaj potem kako potem reklamiraš?

Že naročala. Zelo zadovoljni. Smo imeli pomisleke, če bodo deli pravi, ampak saj jih lahko vrneš in zamenjaš. No, pri nas so bili pravi. Menjal pa je potem avtomehanik.


Približno tako, kot če so ploščice kupljene na servisu, kjer ti jih menjajo – nikakor :-((( Saj ok, se lahko greš cirkus na sodišču, samo se za tako malo denarja ne splača. Raje zamenjam servis. Oz. trgovino.

Jaz imam z njimi ful slabe izkušnje, ker imajo slabo banko podatkov. Naročil sem zavorne ploščice in kolesni ležaj, ki pa kljub podatkom na njihovi strani ne paše na moj avto. Ko se ti to zgodi, ti ne preostane drugega, kot da na svoje stroške pošlješ robo nazaj, kar pa po mojem mnenju ni prav, ker se zanašaš na pravilnost podatkov, ki so zapisani ob artiklu.
Na njihovi strani ne bom kupoval več, ker mi vsak nakup prinese dodatne stroške in sitnosti.

Veckrat sem ze narocil dele od rezervnideli24 ali autodoc.In vedno je nekaj narobe.Zelo tezko je izbrati dele ki bodo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ustrezali vasem vozilu,ceprav oznacis svoje vozilo.Reklamacijo resit je misija nemogoce.1000 emailov,telefonsko stevilko so mi poslali napaco stevilka ne obstaja,poudarjeno tudi only english.Neznamo vsi anglesko ali nemsko.2x so mi ze poslali napacne dele,npr. narocil sem koncnike znamke SKF prejel sem pa njihovo znamko STARK.Koncnike mi je mehanik zamenjal in me poslal na optiko.Tam sem kupil 4 nove gume in placal gume,montazo,optiko.Optiko ni bilo mogoce opraviti kot je treba ker so bili stark koncniki krajsi od narocenih.2 dni preden sem dobil druge koncnike seveda v drugi trgovini,sem se vozil brez narejene optike z novimi gumami ki so se neenakomerno obrabljale zaradi njihove napake.Za reklamacijo nocejo slisat,odgovor na mail cakas pol dneva,telefonsko stevilko so mi poslali pa napacno.
ODSVETUJEM NAKUP PRI NJIH!

Pa kakšen mehanik ti vgradi premajhne končnike?

Pozdravljeni, sam imam slabo izkušnjo z njimi….dobil avtodel, ki ni bil ok, zato sem ga vrnil nazaj, seveda plačaš spet stroške pošiljanja….Njihov odgovor je bil, da so zadevo dali v preverko ali del resnično ni ok, naslednji odgovor je bil da čakajo rezultate, no nazadnje pa sploh odgovora nisem več dobil.
Tak da je denar šel v k….zame so navadni prevaranti….

Slabe izkušnje imam tudi jaz. Naročili smo zavorne kolute, ki naj bi po vseh podatkih na njihovi spletni strani ustrezali našemu vozilu. Ko jih je želel mehanik namestiti, je ugotovil, da ne ustrezajo. Sedaj si že kak mesec izmenjujemo klice in e-pošto, rešitve pa še ni na vidiku. Seveda nihče ne govori slovensko, lahko pa izbiraš med nemščino in angleščino, kar pa je zame nesprejemljivo, saj je spletna stran v slovenskem jeziku, zato je zame nesprejemljivo, da je podpora le v angl. in sln. To se mi zdi neke vrste prevara, saj marsikdo že zaradi jezikovnih zaprek popusti in ne zahteva tega, kar mu kot kupcu pripada. Mogoče pa je čas za kakšno prijavo …

Imajo zelo ugodne cene in so huda konkurenca našim. Ogromne razlike nastanejo predvsem pri BMW, Mercedes- Benz, korejcih in japoncih. Sam sem večkrat naročil in veliko prihranil. Naročeval sem za BMW serijo 3, Daewoo Lanosa in Toyoto RAV4.
Njihove evidence niso vedno natančne, ampak zato obstaja zelo dobra rešitev. OEM številke originalnih proizvajalcev!
Dostavni roki šepajo. Maksimal do 2 tedna. Predvsem se splača nabavljat material za velik servis, ker avto je še ta čas vozen.

Moja izkušnja: rok dobave cca 8 dni. Ko sem robo dal v original zapakiranih škatlah mehaniku 2 dni kasneje, je ta pri montaži opazil razpoko na pokrovu enega od delov. To smo slikali in reklamirali, reklamacija je bila zavrnjena, češ da bi morali slikati takoj ko smo dobili (kako, če ni bilo odprto). Amortizer prtljažnika je zelo slabe kakovosti – komaj zadrži vrata navzgor – premalo upora.
Na reklamacijo odgovorijo v angleščini, kljub temu, da naj bi bila stran “slovenska”.
Moja izkušnja z njimi je torej zelo slaba, obstajajo tudi drugi podobni ponudniki.

Sicer z avto deli nimam izkušenj, ampak pri računalniški opremi je tako, da imaš garancijo in če stvar po parih mesecih ne deluje, kot bi morala, imaš pri nekaterih zdevah možnost servisa pri nas, kar se seveda a servisirat, pri večini pa pošlješ nazaj in dobiš novo. Sklepam, da pri avto delih deluje enako.

Moja izkušnja je katastrofalna. Naročil del (krmilna veriga za motor). Pošiljka je bila sicer dostavljena hitro (3/4 dni), vendar del napačen. Problem se začne pri vračilu… stik s strankami poteka samo v angleščini (telefonski&mail). Za vračilo dela pošljejo sicer formular za brezplačno oddajo na pošti, vendar tudi ko je pošiljka pri njih, traja teden dni, preden odreagirajo. Na mail se glede reklamacij odzivajo samo selektivno, krivdo za napačno dostavo pa poskusijo prevaliti na stranko. Priporočam, da se uporabi PayPal kot pl. sredstvo, da imate vsaj neko vrsto zaščite, če gre kaj narobe.
Po mesecu dni še vedno nimam pravega dela doma… Lp

Naročil pri njih že večkrat za različna vozila in bil vedno zadovoljen. Cene proti trgovinam z avtodeli v slo konkretno nižje. Kot pa je že nekdo napisal, njihov katalog avtodelov ni vedno natančen, kar ni čudno, saj je toliko različnih delov za razna vozila. V glavnem, operaterju je najbolje pred naročilom posredovati št. šasije vašega vozila in tako on preveri, če del zagotovo ustreza. Jaz tako vedno naredim in vedno sem dobil ustrezne dele. Če ne bi, bi verjetno kdaj dobil tudi napačen del.

Vse je v redu, dokler se ne pojavi kako vračilo. Potem so problemi taki, da ni vredno.

Na rezervniavtodeli24 se nisem narocal, na autodoc pa veckrat in nikoli problemov.

Katastrofa, ko pride do uveljavljanja garancije zaradi okvare dela. Sem kupil pri njih zavorno čeljust za zadnje levo kolo. Po 6 mesecih neha delovati in sicer samo del, ki skrbi za ročno zavoro. Seveda moraš kupiti novega in starega odmontirati. Poslal sem jim video, kaj ne dela, samo izgleda, da se idiotom, ki odgovarjajo na E-maile sploh ne sanja o avtodelih. Potem so hoteli izpolnjen obrazec, pa slike, pa številke na delu ( ki jih seveda na delu ni). Skratka še zdaj čakam na vračilo denarja. Imam sicer zavarovanje pravne zaščite ARAG, tako, da se bom z njimi tudi tožil, če bo potrebno, ker se ne gre toliko za tistih 80€ kot za princip. Ampak toplo odsvetujem nakup preko njih. Pa pazite, ker imajo registriranih vsaj 5 (pet) slovenskih domen. Vse lepo prevedeno, ko pa kaj rabiš pa angleško ali nemško. Pa prav trudijo se, da ne rabijo vračat denarja. Sem vse kupoval v naših trgovinah, nikoli problema pri zamenjavi, rabat kadarkoli hočeš, če ne šparaš jezik. Samo ta del sem pa res rabil, pa ga pri nas ni bilo možno takoj dobiti, pa sem rekel zakaj pa ne splet. Ampak nikoli več.

Tudi sam sem narocil filtre za servis na omenjeni spletni strani. Ker po dveh tednih narocila se niti odposlali niso, sem se odlocil preklicati narocilo. Na sreco so mi po 3 dnevih vrnili denar, vendar ne bom vec naroceval na tej spletni strani. Odsel sem v trgovino evroton, kjer sem sicer placal nekaj evrckov vec, vendar prisparal na zivcih, saj sem material dobil takoj. Lp

New Report

Close