Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brivnik za odstranjevanje muck iz oblačil

Brivnik za odstranjevanje muck iz oblačil

Ali sploh kaj pomaga?
Se vidi kakšen konkreten rezultat?
Katerega je najbolje kupiti?

stran vržen denar.
raje kupuj oblačila, ki se ne cufajo.

Ti dam popolnoma prav.
Kupujem oblačila, ki naj bi bila kvalitetna in trpežna (draga kot žafran ;)) …. pa se vseeno cufajo, si moraš misliti?
Banda tekstilna, samo še škrt robo prodajajo in to za velike denarce.

Ti dam popolnoma prav.
Kupujem oblačila, ki naj bi bila kvalitetna in trpežna (draga kot žafran ;)) …. pa se vseeno cufajo, si moraš misliti?
Banda tekstilna, samo še škrt robo prodajajo in to za velike denarce.[/quote]

Ma ni res. Odstranjevalec muck pomaga, zagotovo, samo čas si je treba vzet in zadevo natančno naredit.

Jaz imam “brvinik” za mucke Tchibo ( tisto, ko imajo štand ob Tchibo kavi z uporabnimi stvarmi), že 5 let, je rešil meni ljubi kos oblačila, ki je sedaj spet nosljiv. Pa še hčerinih nekaj kosov tudi.

Potem pa, ko rešiš oblačilo muck, kupi pralni gel, ki preprečuje muckanje vlaken – eden je tudi od Perwoll-a, Care & Repair se imenuje.

Ti dam popolnoma prav.
Kupujem oblačila, ki naj bi bila kvalitetna in trpežna (draga kot žafran ;)) …. pa se vseeno cufajo, si moraš misliti?
Banda tekstilna, samo še škrt robo prodajajo in to za velike denarce.[/quote]

Ma ni res. Odstranjevalec muck pomaga, zagotovo, samo čas si je treba vzet in zadevo natančno naredit.

Jaz imam “brvinik” za mucke Tchibo ( tisto, ko imajo štand ob Tchibo kavi z uporabnimi stvarmi), že 5 let, je rešil meni ljubi kos oblačila, ki je sedaj spet nosljiv. Pa še hčerinih nekaj kosov tudi.

Potem pa, ko rešiš oblačilo muck, kupi pralni gel, ki preprečuje muckanje vlaken – eden je tudi od Perwoll-a, Care & Repair se imenuje.[/quote]

Kje točno si to kupila?
Hvala.

Ti dam popolnoma prav.
Kupujem oblačila, ki naj bi bila kvalitetna in trpežna (draga kot žafran ;)) …. pa se vseeno cufajo, si moraš misliti?
Banda tekstilna, samo še škrt robo prodajajo in to za velike denarce.[/quote]

se strinjam.
naj opišem svoj primer.
pred enim letom sem si kupil lep, drag pulover v Modiani.
par dni kasneje so imeli v Hoferju neko akcijo v kateri so med drugim prodajali zelo podoben pulover za 6,99€.pa sem si mislil; klinc, vzel ga bom, ni drag, pa ga bom imel za na vrt.
po enem letu nosim tega, za na vrt, k maši, tistega iz Modiane, ki je stal šestkrat več pa oblečem vsega muskastega samo za na vrt in še to samo ponoči.
mi ga je žena parkrat porazirala z Tchibotom, ampak ni zaleglo nikoli več kot za kakšen dan.
tistega za sedem eurov še ni bilo treba razirat in tudi pranje prenese…

Ti dam popolnoma prav.
Kupujem oblačila, ki naj bi bila kvalitetna in trpežna (draga kot žafran ;)) …. pa se vseeno cufajo, si moraš misliti?
Banda tekstilna, samo še škrt robo prodajajo in to za velike denarce.[/quote]

se strinjam.
naj opišem svoj primer.
pred enim letom sem si kupil lep, drag pulover v Modiani.
par dni kasneje so imeli v Hoferju neko akcijo v kateri so med drugim prodajali zelo podoben pulover za 6,99€.pa sem si mislil; klinc, vzel ga bom, ni drag, pa ga bom imel za na vrt.
po enem letu nosim tega, za na vrt, k maši, tistega iz Modiane, ki je stal šestkrat več pa oblečem vsega muskastega samo za na vrt in še to samo ponoči.
mi ga je žena parkrat porazirala z Tchibotom, ampak ni zaleglo nikoli več kot za kakšen dan.
tistega za sedem eurov še ni bilo treba razirat in tudi pranje prenese…[/quote]

Ljudje, ki so spregledali in ki želijo kvaliteto, ter cenijo svoj denar kupujejo v Hoferju, ostali pa v Armaniju, Hugo Bossu in podobnih fensi tgovincah ( Modiana , Emporium…).

se strinjam.
naj opišem svoj primer.
pred enim letom sem si kupil lep, drag pulover v Modiani.
par dni kasneje so imeli v Hoferju neko akcijo v kateri so med drugim prodajali zelo podoben pulover za 6,99€.pa sem si mislil; klinc, vzel ga bom, ni drag, pa ga bom imel za na vrt.
po enem letu nosim tega, za na vrt, k maši, tistega iz Modiane, ki je stal šestkrat več pa oblečem vsega muskastega samo za na vrt in še to samo ponoči.
mi ga je žena parkrat porazirala z Tchibotom, ampak ni zaleglo nikoli več kot za kakšen dan.
tistega za sedem eurov še ni bilo treba razirat in tudi pranje prenese…[/quote]

Ljudje, ki so spregledali in ki želijo kvaliteto, ter cenijo svoj denar kupujejo v Hoferju, ostali pa v Armaniju, Hugo Bossu in podobnih fensi tgovincah ( Modiana , Emporium…).[/quote]

nisem mislil ravno tako, se mi bi zdelo pa prav, da bi bila roba, ki jo pošteno plačam, tudi dobra.

nimam pa nič proti niti če poceni izdelki niso slabi.

Ma ni res. Odstranjevalec muck pomaga, zagotovo, samo čas si je treba vzet in zadevo natančno naredit.

Jaz imam “brvinik” za mucke Tchibo ( tisto, ko imajo štand ob Tchibo kavi z uporabnimi stvarmi), že 5 let, je rešil meni ljubi kos oblačila, ki je sedaj spet nosljiv. Pa še hčerinih nekaj kosov tudi.

Potem pa, ko rešiš oblačilo muck, kupi pralni gel, ki preprečuje muckanje vlaken – eden je tudi od Perwoll-a, Care & Repair se imenuje.[/quote]

Kje točno si to kupila?
Hvala.[/quote]
Pred 5-imi leti v Merkur Ihr Markt trgovini, na Tchibo polici ( kava +izdelki) v Avstriji.

Kje točno si to kupila?
Hvala.[/quote]
Pred 5-imi leti v Merkur Ihr Markt trgovini, na Tchibo polici ( kava +izdelki) v Avstriji.[/quote]

Hvala za odgovor. Tudi ja kupujem v Merkurju v Celovcu, tako da to stvar naslednjič zagotovo kupim.
Lp.

Jaz imam jopo za 120 eur, neka draga firma iz Nemčije, ki je pri nas ni in jopa se cufa, čeprav je drugače izredno lepa. Tako da veliko denarja ne pomeni da bo kvaliteta brezhibna.

ne gre za kvaliteto, ampak za maržo, ki jo dločen trgovec nastavi za eno in isto jopco -cvišina cene je odvisna, ali je treba iz marž plačat še skladišče, pa najem prostorov ( trgovine) in 5 prodajalk + profit, ali pa isto jopo kupiš preko spleta ali v outletu te znamke – jo dobiš za 40-7/{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ceneje, ker so stroški operative manjši.

Ni težava v tem, da je kvaliteta slaba. Tisti pulover iz Hoferja, za par evrov, je bil verjetno sintetičen. Sintetika se ne mucka ima pa kup drugih, predvsem slabih lastnosti. Volna je pač draga in se mucka.

Tudi sama sem že imela brivnik za mucke pa se ne spomnim, da bi z njim kaj rešila, si pa mislim, da obstajajo tudi kvalitetnejši, ki so verjetno kaj bolj učinkoviti, zato bom kupila še kakšnega in ga preizkusila.

No, sintetika se prav nemarno mucka, dosti bolj kot kvalitetna volna.

New Report

Close