Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katerega Boga kličejo teroristi ob napadih?

katerega Boga kličejo teroristi ob napadih?

Mene pa zanima katerega Boga kličejo teroristi, če pa noben Bog ne uči naj se pobija ljudi???
Povejte mi prosim, razsvetlite me!
Ker sedaj pa res ne razumAm več.

Bi rekla, da opičjega, pa je to prehuda žalitev za opice.

Ampak res, kakšna vera je to?
Med kristjani ni razlik, med muslimani pa so, ali kaj?
Imajo več Koranov???? Ker kristjani imajo samo eno Sveto pismo in vsi se ravnajo po njem.
Noben kristjan še ni vpil po ulici “Bog je velik” in se raztreščil med nedolžno množico.
Kakšne vere pa so potem teroristi?

Ravno bog uči pobijanja, saj je to vsem živim bitjem v genih in del evolucije.

Ja, v Svetem pismu je pa res sam mir in milina…

Ne vem kaj je v Svetem pismu, ker sem ateist in ne verjamem v noben čredni nagon, ampak vseeno me zanima kaj piše v Koranu.

Preberi oboje, Biblijo in Koran, boš presenečen.

V naravi… ni bil še nikoli nagrajen tisti, ki je ubijal iz objestnosti, verskega prepričanja…

meni se dozdeva, da so te verske knjige pisali tipi kot so gola resnica, modrival, zato je toliko neumnosti noter.

katerega Boga kličejo teroristi ob napadih?

Bog je enak pri islamu in krščanstvu, kličejo istega kot jaz ali ti. Če pa bog dejansko obstaja ali ne je pa drugo vprašanje.

Imajo navodilo, da morajo to vpit, ker gre za vojno. Dokazano pa ne gre za ljudi, ki bi vero sploh prakticirali. Katerokoli. Vse je farsa.

Koran je samo eden, obstaja pa malo morje knjig interpretacije Korana, kjer so taksne in drugaxne bolane nebuloze. Vsak normalen clovek ne rabi interpretacije jasno napisane knjige, saj je arabski jezik zelo jasen.
V koranu lepo pise da je pobijanje nedolznih ljudi najvecji greh. Vsakemu verniku je interes priti v nebesa, z umorom pa to vstopnico v raj zapravijo. Vsak vernik se boji pekla in stremi k cim boljsim delom na tem svetu. Enako kot z umorom gres v pekel tudi s samomorom.
Tile ljudje korana niso niti od blizu videli niti slisali. So le zmanipulerani od strani hudih kriminalcev ki izkoriscajo vero za svoje nebuloze.

na ZDA $ piše, da zaupajo v boga
s tem denarjem in bogom ter koalicijo voljnih so šli delati štalo, ki se seda, ko “Imperija vrača udarec”, vrača v beli svet

Vzklikajo po vecini Allahu Akbar kar pomeni Bog je najvecji. Ocitno se sami ne vedo zakaj to vzklikajo in delajo samomor ter s sabo vzamejo civiliste. Njihovi voditelji jih od malega manipulirajo z devicami v nebesih s takimi dejanji…kar pa nima cisto nobene osnove v koranu.

tudi zaprisežene ateistke kličejo Boga med seksom ☺

Ne bo držalo. Kvečjemu boga. 🙂

Ne bo držalo. Kvečjemu boga. :-)[/quote]
a ti fejkaš orgazem ☺

Ja katerega le??
Tistega ,ki jih je odpikal že davno nazaj,oni pa ko medved na med ,silijo in se silijo.

Preberte si Alamuta, bo marsikaj jasno…


Razlika je v tem, da kristjani ignorirajo biblijo, muslimani pa korana ne.


Razlika je v tem, da kristjani ignorirajo biblijo, muslimani pa korana ne.[/quote]
Kristjan ki ignorira biblijo – bozjo besedo ne more bit kristjan ampak enostavno nevernik

Polno “krščanskih” nevernikov se za praznike baše s šunko, čeprav je po Bibliji prepovedana:

Od kod njim v njihovih nebesih toliko devic? A to na Zemlji mlada dekleta pobijajo, da jih gor pričakajo al kako???

New Report

Close