Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljudje kaj si resnično mislite

Ljudje kaj si resnično mislite

O ženskah ki so stare tam od 30-40 let pa si ne želijo imeti otrok? So vam take ženske egoistične, hladne, sovražnice otrok, manj ženske, pametne, karieristke? Kaj si resnično mislite o takih ženskah?

Čisto popolnoma nič, ker se me to sploh ne tiče. Tebe se?

Računajo na afganistanske otroke. Poglejte Roberta Krajnca! Naj vam bo zgled šparanja cure.

nova
Uredništvo priporoča

Egoistične, hladne, karieristke, moškinje.

Pravzaprav je bolje, da take osebke nimajo otrok. Bolje za otroke.

Resno, spet? A je norma, da je treba vsak teden tako temo odpret, manjka klikov? Revčki. Bo treba malo bolj na kvaliteto spodbujat, namesto delat na širjenju te deponije zgolj primitivnega in nizkotnega.

Zakaj tako misliš? Saj teh žensk ne poznaš, jaz sem ena izmed takih, sem čisto nasprotje tega kar pišeš sem zelo ženstvena, dekliška niti podrazno ne izgledam kot moškinja, sem topla, imam rada otroke ampak si svojih bioloških nisem nikoli želela. Zato ne sodi ker boš sojen/a!

če pač ne želijo imeti otrok, se to mene ne tiče. to je njihova osebna odločitev in z menoj nima nič. in to, da ne želijo otok, še ne pomeni, da so hladne, možačaste in staf. zato ne obsojaj.

Najprej si rečem, da je to njihova stvar, njihova odločitev. Potem se vprašam zakaj, ker res ne morem razumet. Ampak potem se spomnim da je to njihova stvar in se mene čisto nič ne tiče. S takimi osebami se pač o otrocih ne pogovarjam pa sva srečni obe.

Smiliš se mi, ker ti je vse na svetu tvoje leglo sončkov in tip, ki te vara na vsakem koraku. Zadovoljna z mojim mišljenjem?
Pa poglej, če ni treba katerega previt, namesto da tu provociraš 😛

kako? 30-40 let – pa si ne želijo imeti otrok?
meni so take ženske fuuuuuuul egoistične, hladne, groooozneeeeee sovražnice otrok, neženstvene totaal, nespametne in straaaaašne karieristke!

Si zadovoljno z mojim mnenjem?

Nič, saj nikomur ne škodijo.

Zato pa si marsikaj mislim o razplojevalkah, ki so prisesane na faliranega dedca, ker so same še bolj falirane. Kao zaradi otrok vztrajajo s pijanci, nasilneži, kreteni. Pa še malo zaradi plače, ker same niso zmožne skrbeti zase.
No, te pa škodijo in to zelo, zato si vzamem pravico, da si o njih mislim vse najslabše.

Mislim si, kdo jih bo prenašal čez 15-20 let???

Orešnik Leopold s.p.
Dolenja vas 85
3312 Prebold
Slovenija Ženitna posredovalnica ZAUPANJE

Strah jih je. Preteklosti. Življenja

Tako majhen narod, in čuti potrebo, da se deli, kjer je le možna delitev. Pa tudi tam, kjer ni možnna.

Samo da za minutko, dve občutijo neko “večvrednost”, pa naj bo zato, ker imajo moža (nima veze, a je pijanec, nesposoben, jih tepe), a imajo otroke (ki so jih naštepale z edinim razlogom, da nase privežejo podivjanega idiota, ki jih tepe)….

Res ste perle, res.

Resnično – si ne mislim čisto nič. Sploh če dotične ženske osebno ne poznam.

Iz citiranega pisanja pa razberem, da najbrž to zelo težko razumeš, oz. ne verjameš – a vseeno; nekateri nimamo potrebe ali želje po predalčkanju ljudi.
Čisto nobene.

Da smo ljudje različni in da ima vsak pravico izbire. Otrok je odgovornost in mogoče je ta ženska samo poštena do same sebe in se ne upogne pod pritiski družbe, da naj bi ženske imele otroke, kakršnikoli že so njeni razlogi. Skratka, nič negativnga ne mislim, nikakor, prej pozitivnega.

Problem so tudi tisti,ki jih imajo na silo s prvim ki ga srečajo in nato uvidijo da so zbrale napačnega,samo zato da ugodijo sorodnikom in okolici,nato pa otrokom ne morejo nuditi ničesar oziroma so nesrečni ker morajo dati otrokom sebi pa ne morejo.In takih je tudi precej,ampak njih se ne obsoja,ker so izpolnili pričakovanja družbe.

Veliko slabše so mi one ,ki neodgovorno rojevajo ne glede na to v kakih okoliščinah žiijo že njihovi prvorojenci..
Samo želja ni dovolj .
Otroci resnično niso krivi . In vsak si zasluži najboljše.

So ženske, ki ne morejo imeti otrok, nekaj se jih boji materinstva, le peščica jih otrok noče.
Vse pa se morajo naučiti živeti brez. To je velik zalogaj, ogromna samodisciplina in ohranjanje samospoštovanja, ter dostojanstva.
Orientirati sama sebe, da ne izgubljaš lastne energije prazno v veter, pač pa se posvetiti stvarem, ki nas zapolnjujejo.
Biti nemati je za vsako žensko najtežja preizkušnja.

Imeti bi morale nek skupni forum, interesni krožek.

Zanima me vsaka, kako se je spopadla s tem načinom življenja.
Vsako posebej spoštujem in občudujem. Še nikdar nobene nisem slišala, da se pritožuje, še manj smili sama sebi.

meni kot nemateri je to nekaj najbolj naravnega, nikoli si nisem želela otrok niti moj partner in sva zelo srečna tako.

Dejansko se mi tiste, ki se vtikate v nas, ki nimamo otrok, smilite. Vem, morda ste se same uštele s tem, ko ste si ustvarile družino, a tudi nam ne privoščite mirnega življenja in si mislite “o ti šment, zakaj je morala biti ta bolj pametna od mene in zdaj uživa v svobodi”.

Poznam veliko primerov žensk, sploh na štajerskem koncu, ki so se otrok odrekle, ali pa se s partnerji/možmi prepirajo, h komu bo šel otrok živet po ločitvi.

Brigajte se zase. Vsak zakaj ima svoj zato. Meni nič ne manjka in ničesar ne pogrešam, pa ne, da otrok ne bi marala. Človek sam pri sebi najbolj ve, česa si želi in česa ne. Starševstvo je velika odgovornost in prav je, da imajo otroke tisti, ki si jih res želijo.

Zakaj taka vprašanja vedno postavljajo mame, zakaj nikoli nemame? Kakšne komplekse res zdravite s tem?

Kot da bi si sama zjutraj za zajtrk pripravila palačinke in bi potem vse okrog spraševala, če so tudi imeli za zajtrk palačinke in kaj je narobe z njimi, če jih niso?
Mislim, kar nekaj.

Ti to resno?

ko pri 40-ih še nekako poveličujejo svojo odločitev, češ nam ne vladajo nagoni, nismo kot ostale, imamo višje cilje…potem pri 50 postajajo pa prave čarovnice, nastrojene proti vsem in vsakemu, ki ima manj kot 20 let.
Da ne govorim o primerih, ko si njihovi partnerji tik pod 50 omislijo 30 letnice, ki so še pred uradnim razpadom starih vez, že noseče.

New Report

Close