Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali gredo homoseksualci v nebesa?

Ali gredo homoseksualci v nebesa?

Zanima me, če bodo homoseksualci šli v nebesa oz. bodo živeli večno življenje, čeprav jih RKC ne sprejema oz. ima do njih številne predsodke? Sama poznam geja, ki gre vsako nedeljo k maši in vedno gre k hostiji. Župnik pred hostijo reče: “Kdor je ta kruh, bo živel vekomaj.” Torej ali bo ta gej res živel vekomaj ali ne, zato ker ga RKC ne sprejema?

Kaj kdo pri zdravi pameti sploh lahko verjame v nebesa in podobne pravljice?

Pa kdo pri zdravi pameti sploh verjame v geje. To so so samo ljudje, ki si nekaj domišljajo.

Jaz jem črnega Hribovca – zdaj je še v akciji – 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ….. upam, da kdor je ta kruh … pride v nebesa.
Za Maxi belo štruco…. sem že malo v dvomih.
Pica štručka s sirom in salamo … sem pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da greš naravnost v pekel.

Nauk:

Ni važno kaj si …. važno je kateri kruh ješ …. zato vam priporočam Hribovca …

ne sprašuj takšne neumnosti,normalno,da pridemo vsi v nebesa
če verjame v to župnik,lahk tud ostali ;)))

Te bomo zaprli z enim v spalnico, pa ti bomo potem povedali, da si samo domišljaš, da te ritka peče.

Verjamejo – otroc s še nerazvitimi možgani in starostniki z že opešanimi možgani, to je glavna klientela maškar.

Te bomo zaprli z enim v spalnico, pa ti bomo potem povedali, da si samo domišljaš, da te ritka peče.[/quote]
Kako pa veš, da nisem top only?

http://www.gotquestions.org/Slovenscina/Homoseksualnost-greh.html

…saj je tudi pekel neke vrste “nebesa”… vsakemu svoje.

Haha, po dogmi rkc lahko. A le tisti, ki se svojim perverznim spolnim nagibom ( kot razlagajo homoseks.spolnost) uprejo. Ki ne podležejo prirojenemu nagonu. V to področje spadajo tudi tisti, ki prakticirajo oralo, analo…. Mimogrede, tudi pedofilijo. Če se jim ponesreči, se spovedo, izvedejo pokoro in vrata v nebesa se znova odpro.

Poznam župnika, ki je homič. Najbrž bo šel v nebesa, ampak malo težje kot če ne bi bil homič. Če bi celibat kršil z naskakovanjem žensk, bi mu najbrž bog vseeno prej skozi prste pogledal, a?

Pa kdo bo prifuknjeno Biblijo poslušal, če je prepovedana tudi svinjina, školjke in oblačila iz različnih tkanin?

Evo vam prifuknjeno Biblijo, prekleti islamisti katolibanski:

(5 Mz 14,3-21)

Zdaj pa lepo poslušajte pastirje izpred 2000 let.

Ne bo. Pa ti tudi ne. Pa jaz tudi ne. Ker nebesa ne obstajajo.

Dober človek bo..homoseksualnost ne naredi človeka ne dobrega in ne slabega..druge stvari pa: delanje zla v mislih, dejanjih, besedah naprimer… V primeru da govorimo o sporazumnih spolnih odnosih seveda. LP

a misliš da se za homeseksulanost lahko kar odločiš? Da je to prostovoljne izbire? Tak se rodiš..ne moreš na silo biti ne z enim ne z drugim spolom..to je usojeno..

Pod pogojem, da Bog in nebesa obstajajo, potem ta Bog loči med dobrimi in slabimi ljudmi oziroma med njihovimi dobrimi in slabimi dejanji, in se NE ukvarja z njihovo spolno opredelitvijo.

Če gej redno (vsak dan) hodi k sveti maši, moli, prejema zakrament pokore in redno daruje gospodu župniku, potem se nima česa bati.

Zeh

Nebesa napak ne sprejemajo.
Če kje, so tam zadeve čiste in brez napak na Zemlji.


Bolj pomembno vprašanje je, ali lahko s sabo v nebesa odnesejo tudi lubrikant!

Ne veš kaj je v njegovem srcu, ne sodi ga po spolni usmerjenosti. To je med njim in Bogom. Tako kot boš tudi ti nekega dne stal pred Jezusom in bo to med tabo in njim!


Gredo v pekel…tam lahko grgrajo majonezo

Zeh

New Report

Close