Starševski čvek

Zelo pogost pojav "zrele" ženske in "matere" v današnjem času

Default avatar

modrival

Zakaj in kdo je napisal/a:
Pa ne bluzi no, če klamnfaš enako, ne moreš iz okvira svojega dolgoveznega pisanja z istimi frazami in besednimi zvezami. Ja normalno sa režim, ker se je čemu režat.
.
.......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet...
...........................................................................................................................................................................................
Default avatar

NM.3w™

modrival je napisal/a:
priznam: ne dojamem.
kje tistih 50 Franclnov dobi za namakat ... če pa je samo 20 voljnih bejb ☺ manjka mi še 30 bejb, da bi ga 50 Franclov namakal ☺
Default avatar

gola resnica

NM.3w™ je napisal/a:
Žal kruta gola resnica. Na nas odraslih otrocih pa je, da ozavestimo kako in česa so nas naučili naši starši. Največkrat so nas učili kar sami nikoli niso bili, in s tam naučili prav tisto, kar sami nočemo biti.

Zato kurbe, sponzoruše in ostal ološ ki se ne skriva neprimerno bolj spoštujem, kot "vzorne mame".
Default avatar

Alora

Jarić Živadin je napisal/a:
Saj po eni strani je to še ok, tista ki ima doma dost, ne bo po tujih skakala. Simple.
Default avatar

Jarić Živadin

gola resnica je napisal/a:

Ziher, ja. Delajo cele dneve za slovenčke za 200 evrov na mesec in tih ko pizde. Delovna inšpekcija jih rešuje iz suženjskih razmerij z delodajalci, ker sami ne upajo nič. Pa take balkanske muškarčine.
Default avatar

modrival

NM.3w™ je napisal/a:
Pane gre za to, kaj ima en samski, ima kako odgovornost recimo ta v BB. On jo je nategnil in se mu kreše, še parkrat jo bo pa adijo. Ta pa ima otroke in moža in nikakor ni enako.
.
.......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet...
...........................................................................................................................................................................................
Default avatar

Tvoja_teta

NM.3w™ je napisal/a:
Ti to resno?
Default avatar

NM.3w™

Tvoja_teta je napisal/a:
da. Povsem resno.
Default avatar

gola resnica

modrival je napisal/a:
;-)))Tudi meni je zabavno;-))) Tako zelo, da sem se šla v zgodovino poučit kako je pisal... (vmes našla še nekaj preminulih)

Daj še svojega valjarčka no! Prav neverjetno je kako ste ubogi, ko vam zmanjka argumentov če ne zadostuje osebnostno dol tlačenje pa privlečete nekoga iz zgodovine...
Default avatar

Tvoja_teta

NM.3w™ je napisal/a:
No, potem ti pa z veseljem razložim. Nikjer ne piše, da se ena Micka ne bi smela ob ponedeljkih zabavati s Francelnom, ob torkih s Frenkom in ob sredah s Franom. Se ne opredeljujem do vsebine, ampak v teoriji se popolnoma izide, samo Micka ima malo več dela kot Francelj.
Default avatar

NM.3w™

Tvoja_teta je napisal/a:
to zastopim ☺ -- so pač (pol)profesionalke ☺
ampak kot razberem iz konteksta tipkanja tukaj - "Mirele" so pa vezane in nimajo "urejenega urnika" sprejemanja strank ☺

sicer se od matematike še vedno spomnim odvodov, integralov, kvantnih skokov, ... celo za "time sharing" sem že slišal ☺
Default avatar

gola resnica

Govorim za odnose doma, do njihovih žensk. Kako je poslovno ti raje ne govorim, da te ne bo sram ker si slovenec. Bolš da ne trapaš neumnosti o 200€, bodi raje tiho, boš bolj pameten izpadel. Bo pa temu kmalu konec, sama sem firmo že zaprla.
Default avatar

modrival

Pa kaj se zdaj pretvrajaš? Poglej tvoj tipičen psihopatski izliv, ki si ga malo prej pokazal, kar si počel že prej. Ko ni po tvoje izgubiš vso kontrolo, popolnoam znoriš in se vsuješ z zmerljivkami na osebi ravni....eh brez veze...D apa kopiraš tako brklca kot mene in si odpiral teme z osebnimi vprašanji, ki so bile brisane, je pa tud jasno....
.
Default avatar

daj

Zakaj in kdo je napisal/a:
Daj povej, daj povej!

Meni samo dve prideta v misli.
Default avatar

Jarić Živadin

A kar firmo zaprla? Jebiga, sem jaz vedel, da ti zastonj ponujanje windows desetke ne bo zneslo. Nimate v Ameriki zastonj delovne sile balkanskih junakov, da bi se to izšlo. Jaz pa na ta račun širim poslovni imperij v Sloveniji.
Default avatar

gola resnica

modrival je napisal/a:
a nisi v tej temi napisal kako ste se me včeraj privoščili? Zakaj misliš da je reč nanesla na manipuliranje?

Bogi bogi, saj bo bolš...;-)))
Default avatar

Zakaj in kdo

daj je napisal/a:
Takole: na prvem mestu ponosno paradira zelenamamba, za njo sopiha Peachess, za vsemi tremi pa raca še 1Raglja.
Default avatar

gola resnica

Nisem imela firme v Ameriki temveč na balkanu. Ti kar širi svoj poslovni imperij bom več socjalne dobila.
Default avatar

Robi.....

Niti TV ne gledam, kaj šele teh bebavih šovov, kjer namerno izberejo psihično motene osebe, da lahko bebav narod ob tem uživa.
Default avatar

Jarić Živadin

Itak. Saj vse brezplačna delovna sila časti. Pravi balkanski moški, ki se ne pustijo jebat nikomur, razen delodajalcem.