Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TELEMACH

TELEMACH

Zanimajo me vaša mnenja o telemachu. Ali vam signal in mobilni podatki dobro delajo? Hvala

Čim dlje od telemacha!

Po mojih izkušnjah deluje omrežje bolje kot od simobila. Je pa res odvisno kje v naši kokoški se giblješ.

Jaz zadovoljna.Vse dela.

Dela vse, zadovoljna.

vse dela

Beži stran od Telemacha, če si hočeš dobro.


odsvetujem telemach nesposobni, neprijazni, sami problemi

Povej vzroke, zakaj stran od Telemacha? Imam ga že leta in nikoli problemov.


odsvetujem telemach nesposobni, neprijazni, sami problemi[/quote]

Res čudno, nam pa vse dela. Pri enem problemčku so se zelo angažirali in zadevo uredili, prijazni v živo in po telefonu/mailu… Cenovno so pa itak ugodni. Priporočam.

Tuš na moji lokaciji ni delal dobro. Sedaj ko ga nje prevzel Telemach so to uredili.
Telemach je tudi cenovno ugoden le težje se jih dobi, če jih potrebuješ. Se pa tudi tu trudijo in gre.

Mobitel so nič drugega kot cenovne barabe.


odsvetujem telemach nesposobni, neprijazni, sami problemi[/quote]

Res čudno, nam pa vse dela. Pri enem problemčku so se zelo angažirali in zadevo uredili, prijazni v živo in po telefonu/mailu… Cenovno so pa itak ugodni. Priporočam.[/quote]
nemalo pritožb sem že slišala s strani različnih ljudi…

Nimam nobenih težav, vse dela ok.

A to nekdo dela reklamo za telemach? Pri vseh dosedanjih temah je bilo samo pljuvanje čez njih, danes pa same zadovoljne stranke. Čudno čudno. Me zanima koliko različnih ljudi jih hvali. Eden z različnimi niki?

Moje mnenje: predragi, neodzivni, nič kaj zelo prijazni, hočejo te na hitro skenslat…
No, potem pa pač ti skenslaš njih, pa je mir.
S telemacha sem šla na telekom, zelo zadovoljna. Cenejsi, ponujajo več za nižjo ceno, odzivni. Na telefon jih je res včasih teže dobiti oz.cakas nekaj časa, so pa potem zelo odzivni. Ko mi je med dopustom strela skurila ruter, sem takoj, v nedeljo, dobila novega. Brezplačno seveda. Ko sem imela težave s TV signalom, sva bila z njihovim tehnikom na mail-zvezi po 22.uri. Na koncu so mi brezplačno ojacali signal, kot bi imela tri TV je. Pri telemachu so bili pa vedno neki izgovori, nič se ni dalo…nič od nič.

Povej vzroke, zakaj stran od Telemacha? Imam ga že leta in nikoli problemov.[/quote]

Saj sem že dostikrat povedala. Vse dela dokler dela. Ampak meni so začeli meni nič tebi nič zaračunavati dva dodatna sprejemnika, ki ju nisem imela. Trdili so, da ju imam in me sploh niso hoteli poslušati. Svetovali so mi naj napšem pritožbo, na katero nikoli niso odgovorili. Previsoke položnice so pošiljali še naprej. Na koncu se je izkazalo, da resnično nisem imela jaz dodatnega sprejemnika ampak ga je imel sosed (!).
Ko sem imela vsega dovolj in sem jim vrnila opremo, so trdili, da ni prava, da je ta, ki sem jo hotela vrnili na nekem povsem drugem naslovu. Bolj sem jim dopovedovala, manj so me poslušali. Od tega je že več kot pol leta, pa zadeva še vedno ni rešena.
Rešilo se je samo to, da sem pobrala šila in kopita in odšla k drugemu operaterju.

Tudi jaz zadovoljna,vse ok.Potem pa povejte,kje vas čevelj žuli…

Saj smo povedali, beri.

Moje izkušnje – Telekom in Telemach kot dan in noč.

Vsi, ki ste TAKO ZELO zadovoljni s Telemachom… Ste imeli kdaj kak problem, ki ga je bilo treba resit z njimi? Najbrž ne. Ker v tem primeru bi se vaše zadovoljstvo kaj hitro nehalo. Verjetno ste tudi manj zahtevni uporabniki, sklepam… in ste hitro zadovoljni s slabo ponudbo in neprimerno ceno.
Če vam vse dela, imate pač srečo. Ko vam kaj ne bo delalo, vam pa zaželim veliko sreče pri reševanju težav s telemachovci.

15 let telemacha na dveh različnih lokacijah, nimam slabe besede, je pa res, da ne uporabljam njihove mobilne telefonije

[sub]42[/sub]

V kateri časovni luknji si se pa ti zataknila? Mobitela že skoraj 5 let ni več.

Imamo fiksno in mobilno od telemacha pa so signal močno popravili od prevzema tuša. Zdaj mi velikokrat piše 4G in na splošno ni nobenih izpadov. Brez problema. Fiksno je tudi zelo dobro, čeprav se včasih kaj zalomi, hitro uredijo in se da zmenit z njimi. Najboljše pa je, da niso tako dragi kot telekom.

Moje izkušnje s Telemachom…. ČIM DLJE!!! Sama sem vzela USB ključek za NET2GO, kot začasni in dodatni dostop do interneta. Pred tem sem prodajalko povprašala v prodajalni o vseh stvareh, ki so me zanimale in so bile ključne, da sem se odločila za tovrsten nakup! Vse je zgledalo res super! Bila sem totalno zavedena! Kar mi je rekla, sploh ni bilo res! Se pravi v prodajalni dela nekdo, ki ne ve sploh kaj prodaja…. To se po mojem mnenju zdi nedopustno… Poleg tega sem šla v drugo prodajalno in spet dobila neke druge informacije! Skratka NO COMENT! Neprofesionalen odnos do strank! Odločitev res obžalujem….

Med drugim pa ta internet or whathever sploh ne dela!!! Na začetku polnjenja še nekako gre, potem pa zadeva štopa da je res joj! Sploh nič ne odpira!!!!, video posnetki, youtube tega sploh ne pozna! Niti maila ne morem prebrati! Skratka nič ne dela! In to ne v nekem zabačenem kraju, ampak v samem centru mesta! Pravi NATEGIUM in zavajanje potrošnikov!!

Mislila sem, da je Simobil katastrofa, ampak tam vsaj internetna povezava dela res v nulo, nič štopanja!!!!

Moje izkušnje s Telemachom…. ČIM DLJE!!! Sama sem vzela USB ključek za NET2GO, kot začasni in dodatni dostop do interneta. Pred tem sem prodajalko povprašala v prodajalni o vseh stvareh, ki so me zanimale in so bile ključne, da sem se odločila za tovrsten nakup! Vse je zgledalo res super! Bila sem totalno zavedena! Kar mi je rekla, sploh ni bilo res! Se pravi v prodajalni dela nekdo, ki ne ve sploh kaj prodaja…. To se po mojem mnenju zdi nedopustno… Poleg tega sem šla v drugo prodajalno in spet dobila neke druge informacije! Skratka NO COMENT! Neprofesionalen odnos do strank! Odločitev res obžalujem….

Med drugim pa ta internet or whathever sploh ne dela!!! Na začetku polnjenja še nekako gre, potem pa zadeva štopa da je res joj! Sploh nič ne odpira!!!!, video posnetki, youtube tega sploh ne pozna! Niti maila ne morem prebrati! Skratka nič ne dela! In to ne v nekem zabačenem kraju, ampak v samem centru mesta! Pravi NATEGIUM in zavajanje potrošnikov!!

Mislila sem, da je Simobil katastrofa, ampak tam vsaj internetna povezava dela res v nulo, nič štopanja!!!!

No, kljub temu da že dolgo ni nihče nič napisal, sem se odločila napisat svojo izkušnjo s Telemach. KATASTROFA!!! Sem prisegala na njih, dokler sem imela normalno naročnino; ko pa je prišlo do selitve in nisem mogla prenesti paketa na novi naslov, ker nimajo pokritosti, se je pa začelo. Pišeš maile, noben ne odgovarja, kličeš, enkrat ti povejo tako, potem drugače…skratka,tam nimajo pojma, “kdo pije in kdo plača”; komaj smo spravili odklop “skupaj” no, pa da ne govorim o komplikacijah glede tega, da, ker je bila prej mama naročnik, potem pa smo morali spremeniti paket na poslovni, ker nam internet kar na lepem ni delal na en poslovni paket (zaprli so en port) in naročnino na poslovni paket nismo imeli dve leti. Pa njihov naročnik smo bili v istem stanovanju veliko, veliko let…. No, po selitvi smo uredili; vrnili opremo, plačali zadnji račun. Potem pa čez mesec dni dobimo račun na stari naslov in sem ga prejela po mesecu dni. Pišem mail na telemach, dvema referentoma s katerima sem kontaktirala ob odklopu (kolikor sem lahko kontaktirala z njima, saj nista odgovarjala na maile), kaj je to za en račun, nobenega odgovora. Sem si rekla; če mi ne odpišejo, pa ne bom kar plačala če ne vem kaj. In sem račun pospravila v predal. Nobenega odgovora od Telemach, nobenega opomina da bi morala kaj plačat. Saj običajno naj bi prišla vsaj 2. opomina pred izvršbo; a ni prišlo nič. Potem pa klic z odvetniške pisarne, da smo dolžni Telemachu plačilo. In ponovno pregovarjanje z odvetniško pisarno, Telemach itak ni reagiral na moje maile, potem me je “izgubljeni” referent, ki prej ni imel časa odgovarjat na moje maile) po mojem nekoliko nesramnem mailu,( tudi na direktorja sem ga poslala), se nekaj hotel izgovarjat in me naredit trapasto. No, na koncu sem račun plačala, ker, po njihovem so mi odklopili naročnino zadnjega v mesecu in sem imela še cel mesec naročnino v uporabi. Ne bom komentirala, saj sem bila že dva meseca preseljena. Račun sem poravnala, saj ne vem kaj bi drugega naredila? Se tožarila in plačevala odvetnike, čeprav imam vse papirje o svojih plačilih, le o datumu odklopa ga pa nimam, saj ga ne dajo od sebe. Pa ne gre mi za tistih nekaj eurov, temveč za njihov odnos do strank. Ne odgovarjajo, ne komunicirajo, kot da so bogovi!! Fajn je imet tako službo, hodit na kofete in potem kao, “delajo”…. se vprašam, kako?? oz. sem doživela KAKO…. zelo slaba reklama za njih in njihovo poslovanje. Ne nasedajte jim.

Imam njihovo mobilno, moram povedati, da je pri nas res slab signal. Zato doplačujem gostovanje. Potem nekako gre.Za kaj več pa ne vem
Je pa res, da sem nezadovoljna z pojasnili na njihovem centru za naročnike. Niso mi dali pravih informacij o določenem naročniškem paketu. Po telefonu so obljubljali več, kot paket vsebuje To pa ni ok.
V njihovi poslovalnici sem dobila prave podatke.
Mogoče je, da je bila to samo ena uslužbenka iz njihove prodaje, ki je zavajala v želji po zaslužku…
Ampak tako to ne gre. Imeti bi morali popolnoma zanesljive ljudi v prodaji. Zato pač nisem podpisala nove pogodbe in razmišljam o menjavi operaterja.

New Report

Close