Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hotel sol umag

hotel sol umag

naslednji teden bi nekam odšli za vikend in mi je Hotel Sol Umag kar prijeten, ko gledam slike, Je kateri že bil tam, kako je s hrano, čistočo, savnami…hvala

[img]http://maxcdn.fooyoh.com/files/attach/images/591/521/767/014/fart1.gif[/img]

Poleti grem zelo velikokrat tam mimo, ker je kamp zelo blizu.Poleti je pred hotelom vsak večer živa glasba, spredaj pred hotelom bazen, zelo urejena hotelska plaža.Kadar gremo zvečer tja posedet, gremo tudi spodaj v recepcijo zamenjat denar, pa na WC.Lepo urejeno.Poznam tudi mlad par.Sta šla tja lani za 1.majske, ko je bila akcija in sta zelo pohvalila.
Jaz ti pa povem, da je hotel na krasni lokaciji, do Katora imaš vlakec, tudi peš ni daleč, če greš pa v drugo smer, imaš pa do marine 10 minut, do mesta pa še ene 10 minut.Lahko greš pa tudi z vlakcem.So pa tam tudi čisto blizu točke, kjer si lahko izposodiš kolo.Sicer ne vem, koliko je zdaj kaj živahno tam, ko se začne sezona, pa je zelo lepo.

https://www.youtube.com/watch?v=V2oO7h9Gmzk

Hotel je na 1.52, 3.16, 3.53, 3.57.Oranžne barve, tik ob morju…Sprehajalne poti so lepe.Ostalo ne vem, ker v tem hotelu nisem še dopustovala.

Bili prejšnji teden v Sol garden istra, in nam je bilo všeč. Verjetno je podobno tudi v tem hotelu, saj spada v isto skupino. Moraš pa vedeti, da je trenutno povsod veliko športnikov, ki so na pripravah.

V redu hotel je in fajn lokacija. Na eno stran blizu Katoro, na drugo stran pa center.
Lustno za sprehode, poleti pa tja na bi šel.

Športniki imajo pa priprave večinoma v SolGarden, tam jih je vedno polno, saj so okoli hotela vsa športna igrišča. V SolUmag tega večinoma ni.

Vlakec do Umaga, na drugo stran do Katora sedaj ne vozi. Mislim, da prične okrog 1.maja.
Tako za zgodnjo pomlad je hotel prav lušten za čez vikend.


sliši se super… tud za nas, ki sam sanjamo o morju :)) si mi luštke naredla :))

A športniki naj bi bili moteč element ali zakaj si to tako poudarila?

A športniki naj bi bili moteč element ali zakaj si to tako poudarila?[/quote]
ja, tud jst se to sprašujem… meni se zdi ravno obratno – za samske ženske še toliko boljše… si še učke dobr spočiješ zraven :))

New Report

Close