Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

je to za vas ponižanje...al delam iz muhe slona

Default avatar

jaomajkaaa

nima smisla pisat karkoli, ker bo itak ostala in se šla predpražnik dalje!

fuj, samo ti res znaš človeka spravit do bruhanja, bljeeeek

ostani ovčka dalje in glej, da naučiš hčerko enako, da bodo dečki lahko teptali
Default avatar

samo fprašam

a ti rabiš naše mnenje, kaj naj narediš?

hahahaha, naredila itak ne boš nič
Default avatar

Dragotina

Kot prvo - kaj pri milem bogu imajo otroci izvedeti za takšne scene?
Tole, kar se gresta vidva z možem, je VAJINA stvar. Tisti, ki v to sranje vpleta otroke, prefinjeno ščuva otroke proti drugemu staršu. Dajte si že enkrat vbiti v glavo - partnerska in starševska vloga sta popolnoma ločeni. Otroci nimajo kaj biti razsodniki v tem, kako starša rešujeta svoje seksualne probleme.

Kot drugo - popolnoma jasno je, da tvoj mož že zelo dolgo ni zadovoljen v zakonu. Seksualno vsekakor ne, čustveno pa ravno tako ne. Ves čas je jezen nate, pa ne zna tega pokazati drugače kot tako, da te gladko podjebava v glavo. Čuti, da nisi zadovoljna tudi ti, zao ti grozi, kako bo ponorel, če te dobi, da ga varaš.

Ta dogodek je kaplja v morju problemov, ki jih imata. To, da bo poseksal eno radodajko nekje na enem žuru, ni problem. Je simptom. Mož kriči po tem, da ga slišiš, kako nezadovoljen je. Zato ti te stvari počne pred očmi. Če hočeš rešiti zakon, požri udarec egu in se zamisli - se ti zdi vredno v to zvezo še kaj vložiti. In potem se MIRNO začni pogovarjati z možem. Užaljenost in igranje žrtve v tem situaciji ne bo rešilo prav nič Samo odgnala ga boš v posteljo druge ženske. On v tem trenutku ni zrela oseba, ki se je sposobna lotiti vajinih težav. Si ti? Če nisi, zakon nima popolnoma nobene možnosti več.
Default avatar

antilopa

Dragotina je napisal/a:
Tole, kar se gresta vidva z možem, je VAJINA stvar. Tisti, ki v to sranje vpleta otroke, prefinjeno ščuva otroke proti drugemu staršu. Dajte si že enkrat vbiti v glavo - partnerska in starševska vloga sta popolnoma ločeni. Otroci nimajo kaj biti razsodniki v tem, kako starša rešujeta svoje seksualne probleme.

Kot drugo - popolnoma jasno je, da tvoj mož že zelo dolgo ni zadovoljen v zakonu. Seksualno vsekakor ne, čustveno pa ravno tako ne. Ves čas je jezen nate, pa ne zna tega pokazati drugače kot tako, da te gladko podjebava v glavo. Čuti, da nisi zadovoljna tudi ti, zao ti grozi, kako bo ponorel, če te dobi, da ga varaš.

Ta dogodek je kaplja v morju problemov, ki jih imata. To, da bo poseksal eno radodajko nekje na enem žuru, ni problem. Je simptom. Mož kriči po tem, da ga slišiš, kako nezadovoljen je. Zato ti te stvari počne pred očmi. Če hočeš rešiti zakon, požri udarec egu in se zamisli - se ti zdi vredno v to zvezo še kaj vložiti. In potem se MIRNO začni pogovarjati z možem. Užaljenost in igranje žrtve v tem situaciji ne bo rešilo prav nič Samo odgnala ga boš v posteljo druge ženske. On v tem trenutku ni zrela oseba, ki se je sposobna lotiti vajinih težav. Si ti? Če nisi, zakon nima popolnoma nobene možnosti več.
Ja, ubožček no....revež bi rad, da bi ga slišala. Aroganten je in nespoštljiv. Tega se ne nalezeš čez noč. Sramoti jo pred drugimi. Niti toliko ni, da bi to počel, ko ni z njim na žuru.
Default avatar

prvo kot prvo

maša 215 je napisal/a:
ufff...kaj naj rečem... imate po svoje prav...stara sem 43 let mož malo pred 50..imam tri odrasle otroke ( ena že odseljena,drugi dve sta danes zvedeli to zgodbo)...tipično ženska, ki se poroči pri 17-18 letih in potem je celo življenje dekla svojemu soprogu...Včeraj sem mu celo rekla posEX... se pa,da bo mir ( samo,da ne bom vedela)...Na žalost ne morem iti nikamor..pa tudi zakaj bi šla..hišo sem gradila tako kot on ( kredit plačujem še danes!!)..ma ja tega veselja mu ne dam..Druga stvar, ki me je prizadela je pa to, da je rekel, če te jaz kje najdem s kom..magar na kofet...je konec s teboj...Kaj dela alkohol..danes hodi okoli mene kot mačka okoli vrele kaše..jaz pa hladna kot špricar...Ceprav, kosilo kuhano, sladica pripravljena..100 kavic serviranih...Jezna sem samo na to, da morata vpletati še mene..Hči mi je rekla " te je samo testiral kako boš reagirala ! in ti si mu dala vedt, da si cunja".

Kot sem ti že napisala. Že videno. In ločeno. Pa ne le en par.
Vse do pike, kar si napisala, sem videla večkrat v svoji okolici. Vsi so ločeni, ko je brezjajčnik pustil ženo zaradi mlajše. Ker žene bi se še naprej spraševale, zakaj jih mora vpletat, doma bi pa pekle sladice in kuhale kavice...

Kje vam je dostojanstvo?
Default avatar

ena barbi

Dragotina je napisal/a:

a si ti prebrala za seboj, kaj si napisala???
ker zgleda tako kot,da on ima vso pravico se otročje obnašat, če je jezen ima pravico,d ate tiho in tega ne izrazi normalno na spoštljiv način, ampak ima po tvoje vso pravico podjebavat ženo... ker pač če je on jeze on to lahko počne... če je nezadovoljen s sexom on tudi lahko zato ponižuje ženo po tvoje, se nastavlja pred njo z drugimi, kerpač je nezadovoljen in ima po tvoje vso pravico na tak nespoštljiv in aroganten in nesramen način na račun poniževanja svoje žene to izražaati... in po tvoje spet ona mora to razumeti, ker pač je nezadovoljen...

a ona - a če bi ona si dovolila pomisliti na enak otročji način izraziti svoje nezadovoljstvo kot on to počne, pa ima on po tvoje vso pravico,d a znori...
torej in lahko - in ga mora žena tazumeti, spoštovati, celo ujčkati, ker pač je nezadovoljen in s tem samo izraža svojo nesrečo... v kolikor bi pa žena kaj takega enakega počena - pa njemu ni treba razumeti in pistopiti k njej s pogovorom, ampak on pa ima v enaki situaciji z obrnjenimi vlogami oseb, vso pravico, da znori...

rj - to so dvojna merila - ina bi mogla vse prenašati, on ob enakem pa lahko znori...
sorry ampak tako ne gre- v zvezi mora biti obojestransko spoštovanje - kar pomeni -,če je nekdo nezzadovoljen se to izrazi na spoštljiv način in s pogovorom in z vsemi spoštljivimi načini, ki se jih da uporabiti da se problem reši... to je odraslo... tako počno to odrasli... in to velja za obe strani... na obeh straneh mora obstajati enaka mera spoštovanja, zaupanja in iskrenosti!!! in odraslosti v načinu reševanja ter izražanja težav, nezadovoljstva!

to kar počne ta mož je ponižujoče in otročje - in seceda se on vsekakor tega zavedam ker sam ve, da če bi žena z njim tako počela, tega poniževanja ne bi prenašal... torej je prav,da se on tudi sam preneha tako nespoštljivo obnašati do svoje žene! v kolikor jo sploh spoštuje - to je osnova, kaj šele, če ima še sploh kakšna čustva do nje. Ker žena se do njega ne obnaša nespoštljivo, ni ona tista, ki njega ne spoštuje, iona mu nič za hrbtom ne počne... on je tisti!
Default avatar

tat&ina

ena barbi je napisal/a:
takole jaz mislim - glede iskrenosti- če nekomu nekaj obljubim se tega držim, ko gre za ljubljeno osebo, še toliko bolj... in ni ničesar za hrbtom... in enako pričakuej tudi iz druge strani popolno iskrenost...
ljubosumnost in maščevanjje in tako podlo podlo nesramno in nespoštljivo pogovarjanje - to je grdo...

st bi takemu, ki mi men to naredu, sama osebno šla iskat uno bejbo... mu jo prppelem na vrata - sama pa grem ... pa konec... maščujem se ne da bi si jaz skala drugega zato,d a bi koga drugega ljubosumnega delala... to ne nikoli - s tem bi se spustila na tako isto njegovo primitivno raven...
je pa res,d a se poniževati ne pustim nikomu... naj ma tisto jaz pa grem... pa naj njo potem tako ponižuje in se izživlja nad njo al pa ktero drugo...
eno spoštovanje in iskrenost pa mora bit med partnerjema...
o spet me nekdo oponaša ;)
Default avatar

ena barbi

tat&ina je napisal/a:
ena barbi je napisal/a:
takole jaz mislim - glede iskrenosti- če nekomu nekaj obljubim se tega držim, ko gre za ljubljeno osebo, še toliko bolj... in ni ničesar za hrbtom... in enako pričakuej tudi iz druge strani popolno iskrenost...
ljubosumnost in maščevanjje in tako podlo podlo nesramno in nespoštljivo pogovarjanje - to je grdo...

st bi takemu, ki mi men to naredu, sama osebno šla iskat uno bejbo... mu jo prppelem na vrata - sama pa grem ... pa konec... maščujem se ne da bi si jaz skala drugega zato,d a bi koga drugega ljubosumnega delala... to ne nikoli - s tem bi se spustila na tako isto njegovo primitivno raven...
je pa res,d a se poniževati ne pustim nikomu... naj ma tisto jaz pa grem... pa naj njo potem tako ponižuje in se izživlja nad njo al pa ktero drugo...
eno spoštovanje in iskrenost pa mora bit med partnerjema...
o spet me nekdo oponaša ;)
sorry ne vem na kaj namiguješ, ampak jaz sploh ne vem kdo si ti, sama sem samo izrazila svoje mnenje... nimam potrebe,da bi oponašala kogarkoli, sem povsem zadovoljna s tem kar sem sama, mi ni potrebno oponašati drugih :)
Default avatar

otročje

Taka zveza me spominja na najstniška leta. Saj ni važno kaj svetujemo, nisi pripravljena na spremembe. Drži se ceglov, pol bi odnesla, če bi odšla, pol boš odnesla, ko te bo pustil za mlajšo.
Default avatar

El Fidelito

To, kar avtorica piše, je po svoje žalostno, ampak komentatorske babje masturbatorke ste pa skrajno patetične. S kakšno ihto ste se zapodile v njo. Se vam prav vidi, da ste od descev že zdavnaj pozabljene osamljene in zagrenjene celulitičarke, ki zdaj izživljate na forumu svoje komplekse, ker so vaši bivši hodili pit brez vas, ve pa vse togotne čepele in čakale doma, kdaj se vrnejo. Ve se zdaj kurčite, kakšne ultimate bi avtoričinemu descu postavljale in ne vem kaj, same ste pa sredi noči redno po štengah padale, ko so vaši pijančki iz oštarije domov prišli red delat. Potem pa s kilo pudra zjutraj na šiht, da ne bi nihče opazil sledov "partnerske ljubezni".
Default avatar

tale tvoj

..je en nedonošen dojenček.
Obnaša se ,kot ena opica , ki je pravkar priplezala z drevesa.
Oprosti, jaz takega dedca ne bi dolgo gledala.Sunila bi ga v rit , pa naj gre s culo k tistim svojim kurbetinam.
Default avatar

1raglja

antilopa je napisal/a:
Dragotina je napisal/a:

Ja, ubožček no....revež bi rad, da bi ga slišala. Aroganten je in nespoštljiv. Tega se ne nalezeš čez noč. Sramoti jo pred drugimi. Niti toliko ni, da bi to počel, ko ni z njim na žuru.
Saj ne, a takrat se pa to lahko počne?

On to počne, ker ona sama sebe ne spoštuje, kako neki naj jo potem on. Če mu je vseskozi dovolila, da je ona predpražnik, zakaj neki bi se zdaj on spreminjal? Matr, da je car, da je najdu tako milo ovčko, ki se že sprašuje, če slučajn ne pretirava v svoji užaljenosti in že kuha in crklja ubožčka, spremenilain zrihtala zadeve vsaj za silo pa itak ne bo.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

antilopa

Tudi takrat se tega ne počne, ampak tu se direktno norčuje iz nje.
Default avatar

Tako

Ne da se mi brat vseh odgovorov. Moj nasvet: veksel (po naše: menjaj :) )
Default avatar

meni je čudno

Kako to, da je njegova prijateljica, ti pa je ne poznaš? KDaj pa jo je spoznal, pred vajino vezo ali vmes? Tudi to marsikaj pove. Ampak meni bi zmotil že SMS kdaj bo dobila lupčka? To več ni prijateljstvo in s takimi ljudki nima kej delat, ko si v vezi ker vemo kam to pelje.
Bejži od tega kmeta bog ve kaj vse ti laže. In da bi meni nekdo rekel, da sem dolgočasna v postelji? Adijo, me že ni več. Pokliče naj si tisto "prijateljico" ki komaj čaka njegovega lupčka pa še kaj drugega..
Default avatar

chia

dsimon1 je napisal/a:
Bolestna ljubosumnost izvira iz lastnega varanja.
S tem se strinjam. Ponavadi so ljubosumni ljudje, ki sami vedo kako so šibki in česa so zmožni, ko partnerja ni v bližini.
Default avatar

prvo kot prvo

Dragotina je napisal/a:

Že videno. So se žene borile za zakon, se prilagajale, se spreminjale, naredile vse kar človek lahko in ne more narediti, pa je na koncu sledila ločitev, ker je dedec našel drugo. Zgodbe identične avtoričini!

Nima ona več kaj reševati zakona, ona se ima za postaviti zase, se spoštovati, imeti svoje dostojanstvo in mu dati vedeti, da kar on lahko, lahko tudi ona! - tega pa od vseh teh žensk, ki jih poznam, ni naredila nobena!
Default avatar

antilopa

Malo ljubosumja ne škodi, ampak v večji količini ni povezano z ljubeznijo.
Default avatar

Maša 215

uffff...danes bom pa dobila nominacije na monu za največ komentarejev....s katrimi si celo strinjam.Dekleta so stara 18 let in točno vedo za kaj se gre, sicer je tudi do njih sovražno nastrojen...seveda, če mu ne gre tako kot on želi.
Sem pa ravno direktno vprašala njegovega prijatelja, če kaj ve o tem...njegov odgovor je bil" M vesel sem, da si me to vprašala....na žalost ali na tvojo srečo ti lahko odgovorim RES JE..drugi korak, ki ga bom naredila, bom kontaktirala njo ( fb) ..v glavnem ji bom dala vedet, da je zmagala..in naj se sedaj pred njo odloči kam gre !! ( ženska ni mlada je stara 50 let) pa da vidimo, kako je sedet na dveh stolih....Moje življenje se bo pa šele začelo, sedaj sem samo še jaz in moja dekleta. Mogoče me bo pa kdo kdaj res spoštoval in me imel rad.
Default avatar

Ranjeno srce

Kar žalostna sem, ko to berem. Joj, ženske, s kakšnimi moškimi vi živite! To je čisto navaden prostak, žal mi je, ampak imam občutek, da tukaj ni ne ljubezni, ne spoštovanja, to pa je temelj zakona. Če tega ni, ni nič!
Kaj in kako naprej, pa si moraš odgovoriti sama. Sama veš, kako se v tem zakonu počutiš. Mi tukaj na forumu ne moremo biti odgovorni za tvoje odločitve.