Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko stane civilna poroka

koliko stane civilna poroka

A se je kdo pred kratkim poročil in ve, koliko stane čisto preprosta poroka na matičnem uradu, 6 svatov, nekaj sipme za pojest potem, nobenega pompa? A je res, da je zdaj na ljubljanskem gradu treba plačat za obred 420 €?
Sem namreč brala prejšnje poste, a so vsi že nekaj let nazaj, mogoče so se cene spremenile.

Civilna poroka na matičnem uradu ne stane nič, vse ostalo je pa odvisno od tebe (se pravi obleka, prstani, šopek, kosilo……).

Stane.Zadnjič sem bila na strani Poroke Škofja Loka, Na matičnem uradu 180 evrov.
Zelo lepo poroko ti naredijo na gradu Bogenšperk , 280 evrov, z grajsko gospodično.Sem bila lani tam na eni poroki, čudovito.

nova
Uredništvo priporoča

POROKA V GRAJSKI KNJIŽNICI – Bogenšperk
Pred vstopom na grajsko posestvo vas sprejme grajska gospa/hostesa, ki s pridihom zgodovine vodi vajin poročni protokol. Poročni obred v grajski knjižnici spremlja glasba. Grajska gospa z lutnjo ali violino svečanost pospremi v trenutkih, ko si izrečeta večni da, izmenjata poročna prstana in podpišeta poročno listino. Po poroki vaju ob izstopu iz gradu pričaka špalir svatov, skozi katerega simbolno preideta v novo življenjsko obdobje.
Cena: 220 € Cena: 290 € (poročni protokol spremlja glasba grajskih orgel)

Priporočam, zelo lepo!

Poroke – mestna poroka v prelepi dvorani
MESTNA POROKA

Ena lepših dvoran v Škofji Loki je poročna dvorana v Žigonovi hiši. Vajina poročna pravljica se lahko v njej prične v bolj intimnem krogu, a slovesno in v pravem meščanskem vzdušju.

Termini:
Vsako soboto v mesecu.

Prijave:
Najmanj 14 dni pred dnem poroke.

Mestni paket:
Zaročenca in svate sprejme ceremoniar, ki usmerja poroko. V poročni dvorani je poskrbljeno za glasbeno spremljavo, cena vključuje tudi spominsko darilo in stroške hostese.

Cena: 180 €

Stane.Zadnjič sem bila na strani Poroke Škofja Loka, Na matičnem uradu 180 evrov.
Zelo lepo poroko ti naredijo na gradu Bogenšperk , 280 evrov, z grajsko gospodično.Sem bila lani tam na eni poroki, čudovito.[/quote]

V Lj ne stane nič. Podatek star 2 tedna.

Super tole za Bogenšperk!
Hvala vsem za informacije.

Koliko stane poroka ?
Manj kot ločitev. 😀

Civilna poroka na mestu, kjer upravna enota poroca, je brezplacna..in v Lj je to stara kbcina Bezigrad. Za poroko na gradu se pa doplacuje.

Po ženina in nevesta je prišla po beli potki grajska gospodična in ju povabila v grad na poroko.Svatje smo šli za njima.Poročna dvorana je prekrasna, matičarka in matičar sta izredno na nivoju.Grajska gospodična je igrala na lutnjo in pela, zelo prijazno in prijetno nas je gledala…Seveda se je začelo s poročno koračnico.Potem smo šli ven, kjer je grajska gospodična napovedala zakonca…Metali smo riž…potem smo šli zadaj na dvorišče, kjer so nam grajski pripravili pogostitev s šampanjcem in malimi kruhki, ženin pa je odprl šampanjec z mečem.
V glavnem – dobra organizacija in čisto vse na nivoju, od A do Ž!

Stane.Zadnjič sem bila na strani Poroke Škofja Loka, Na matičnem uradu 180 evrov.
Zelo lepo poroko ti naredijo na gradu Bogenšperk , 280 evrov, z grajsko gospodično.Sem bila lani tam na eni poroki, čudovito.[/quote]

Ni res, na matičnem uradu oziroma v uradnem prostoru je poroka brezplačna. Vse ostale – se pravi izven uradnega prostora – se pa plačajo, ja, pa ne 180 ampak 170 eurov, to je naša cena. Potem pa še cena izvajalca -recimo Bogenšperk v tvojem primeru. ALi pa Brdo, kjer ti zacolajo, da glava peče.

Tole, kar si ti Mandolina nalepila za Škofjo Loko, ni navadna poroka, temveč poroka z dodatkom – grajska, mestna, vaška……to so vse dodatne ponudbe, ki pa se seveda plačajo.

Mestna poroka je v Upravni enoti -Žigonova hiša v Škofji Loki.
Sem bila zadnjič tam.
Ne vem, če je bilo brezplačno?
Kdo pa potem plača matičarko in matičarja, ki te poročita?

Skoraj ne morem verjeti, da je kje poroka brezplačna….povejte…

Saj smo že povedali, da je. Na uradni občinski lokaciji je poroka brezplačna.

Ceno poroke so dobro specificirali tukaj: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/poroka/cena-poroke-koliko-stane-povprecna-poroka-v-sloveniji/

Mestna poroka je v Upravni enoti -Žigonova hiša v Škofji Loki.
Sem bila zadnjič tam.
Ne vem, če je bilo brezplačno?
Kdo pa potem plača matičarko in matičarja, ki te poročita?

Skoraj ne morem verjeti, da je kje poroka brezplačna….povejte…
[/quote]

Kot so ti že povedali, na matičnem uradu je poroka brezplačna. Vem, ker sva se midva tako poročila.

Najvecja starostna razlika med zeninom in nevesto vec kot 50 let!

Poročila sva se v Radovljici v Šivičevi hiši,civilno,ne stane nič.Obred zelo lep.Priporočam.

Civilna poroka je na vseh uradnih lokacijah brezplačna. Cena za ostalo pa je odvisna od tega kaj sami hočete (obleka se dobi za cca 200 evrov, fotograf 200, pevci 200, pogostitev čosto odvisno koliko je gostov in kakšen meni… Midva sva se poročila 2016 v Lipici (Kraška hiša), cerkveno v Povirju, imela sva 16 svatov (samo najožji sorodniki), plačala sva pa okrog 1800 evrov za vse skupaj.

Ljubljanski grad pa je plačljiv, mislim da je cenik na njihovi spletni strani.

New Report

Close