Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Janez Jansa heroj RESI NAS!!!!

Janez Jansa heroj RESI NAS!!!!

Slovenija potrebuje pravega voditelja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaj je pako dobrega povedal včeraj na protestu proti migrantom ? Saj je proti migrantom ali ne?


Tebe lahko resi samo resna obravnava pri psihiatru. Mogoce.

nova
Uredništvo priporoča

Heroj Ivan, reši nas! Aleluja!

A je bil Ivan mogoče včeraj na shodu? A je bil mogoče v parlamentu, kjer je bila razprava o migrantih? Ne, Ivana ni bilo nikjer. Le kje je naš Ivan? V službo (parlament) ne hodi, na shode tudi ne, le kaj počne?
Gotovo kaj pametnejšega od službe ali shodov. Mogoče se pripravlja na prevzem vlade:))

Glih on ja, hahaha.
Saj je bil že večkrat na oblasti in kaj, kaj je boljše bilo? NIČ!!!

Rabimo NOVO OBLAST, VLADO, ČIST NOVE LJUDI!

DOL S TASTARIMI!!!


Tebe lahko resi samo resna obravnava pri psihiatru. Mogoce.[/quote]

Tebe pa niti to. Definitivno.

Baje uri nacionalno gardo. Po novem je torej urolog!

Jaz ga nič ne pogrešam.

Saj bo kmalu spet tu!

Vera je opora človeku. Ga pomiri. Pa naj bo to vera v Alaha, Kristusa ali Ivana. Privoščim ti jo.

Kaj pa tvoja vera, vera v brezmadežne in nadsposobne slovenske levičarje? 😀

Ahahahahahahahahahahahahahahaha…………………………………………………………………………

Ja, takrat, ko je bil v arestu, je bila demokracija strašno ogrožena, ker ni mogel hoditi na seje parlamenta. Sedaj, ko je na svobodi, ga parlament ne vidi po cele tedne, pa je z demokracijo očitno vseeno vse v redu.

Dokler je v opoziciji, je seveda proti migrantom.

Dokler je v opoziciji, je seveda proti migrantom.[/quote]

Najboljši odgovor, aplavz!!!

DOL Z JANŠO IN VSEMI OSTALIMI!!!

Da se vam da skoz ene in iste volit. Ne rečem, če bi kdo kaj nardil, da bi nam bilo boljše kot je.
Večina volilcev je bedakov. Skoz sam eni in isti na oblasti, sam menjajo se na vsake toliko časa. Ma vsi morajo ven iz parlamenta in čist nove ljudi noter.
ŽE 20 LET ENE IN ISTE FACE GLEDAMO!!!!

Haha, rojen šipac, zdej pa kao zaveden slovenc, bruhhhh

Saj ves , kako pravijo. Demokraticne volitve niso nic drugega kot da enega pametnega praglasita dva neumna. Pri nas je to tko res, da kar seka. Zato sem za omejene volitve. Dokazat doloceno stopnjo ikuja, sicer se nam slabo pise s primci in sveckarji

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2012/51-52/__610/pregled-jaz-sem-jj_m.jpg[/img]

Katerega od teh treh Janezev Janš bi ti dal na prestol?

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2012/51-52/__610/pregled-jaz-sem-jj_m.jpg[/img]

Katerega od teh treh Janezev Janš bi ti dal na prestol?[/quote]

Ma, kar vse tri-triumvirat! Ta četrti pa naj še naprej ostane v opoziciji.

New Report

Close