Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sensilab razstruplanje

sensilab razstruplanje

a je že kdo poskusil to enomesečno kuro za razstruplanje?me mika da bi poskusila
hvala lp

S čim si se pa zastrupila?

In zakaj se je treba razstrupljat? Si jedla kaj strupenega?

nova
Uredništvo priporoča

sensilab masovno uvaža poceni kitajsko robo in jo prepakira v fensi šmensi škatlice in drago prodaja. to je par bivših lekovih zaposlenih, ki so ugotovili dobro tržno nišo, kupili poceni poljsko tovarno in gremo naši….

Tole pa drži kot pribito!
Preplačana slaba kvaliteta proizvodov, definitivno!

Tudi jaz sem to hotela kupiti pa so mi vsi odsvetovali. Odgovori zgoraj za sensilab so zelo točni. Za čiščenje jeter sem jaz potem kupila pegasti badelj (bio-pharma d.o.o.) je vsaj preverjeno. Kupiš v lekarni ali sanolaborju. Kupuj preverjeno.

zakaj se ti zdi, da je pa bio-pharma d.o.o. kaj bolj preverjeno od sensilaba???
ker imajo laboratorij na sliki na spletni strani? in en arboretum?

Hvala

Soria natural, tudi kar pohvalijo.

vsak po svoje..jaz sem to od sensilaba detox že probala, pa lahko rečem da mi je pomagalo. seveda tukaj nujno poudarjam še vse aktivnosti ki sem jih zraven počela, držala sem se pri hrani, pa tudi migala. vse funkcionira samo v paketu. ne pričakujte od prav nobenega proizvoda da vam bo dal juhuhu rezultate. pa saj to zdaj že vsi vemo, kaj ni tako?

mene pa zanima od kod veste od kod ima neka firme sestavine…..a jso to zanesljive info ali gre za “rekla-kazala”, so to info “od znotraj”…gre samo za foušijo?
Teh izdelkov sicer ne uporabljam…to pljuvanje vse povprek ker je pač neko podjetje uspešno…v tem primeru senislab…..ne vem no…v Slo znamo samo še šimfat pa ni važno a gre za Jožeta,ki je pač car v prodaji gum ali pa neko večje podjetje
fajn bodte

New Report

Close